LG Nexus 5 Kullananlar Kulübü

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Ram konusu androidde maalesef böyle. 1-2-3 derken birde bakmışız 5 gb bile koyan firmalar olucak :) Bilgisayarlarımızdan daha kuvvetli donanımlara sahip telefonlarımız olucak belkide ilerki zamanlarda ama yaptığımız şey facebookta gezmek :)

Anroid L Lg G2 inşallah gelir Htc gibi atılım bekliyoruz.
Nexus 5 Anroid L ile canavar gibi.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar taşınabilir şarj aleti arıyorum.40-60 TL ve kaba olmasın istiyorum.Greentech GT-PB12,Romos sailing1,son cp-v3b buldum.Tavsiyesi olan var mı ?

f1r4tc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi aksamlar arkadaşlar. Benim nexus 5 bazen kasiyor , acaba neden?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
İyi aksamlar arkadaşlar. Benim nexus 5 bazen kasiyor , acaba neden?

Merhaba,

Yedek alıp fabrika ayarlarına dönün büyük ihtimal düzenir.

Bir noktadan sonra android şişme yapabiliyor, uygulama indir sil yapıldığında ufak ufak kalıntılar kalıyor ve telefonun yavaşlamasına sebep olabiliyor.

f1r4tc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 defa sifirladim bir değişiklik olmadi maalesef. Bir anda boyle oldu ya sacmaliga bak

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
valla bilmiyorum n4 kasmadığına göre n5'in kasması çok normal değil. Yüklü uygulamalardan dolayı bir sıkıntı olabilir yada direkt telefonun kendisiyle alakalı olabilir, sadece yazılım değil donanım olarakta. yerinde olsam güncel factory image dosyasını indirip nexus root toolkit ile flashlardım tertemiz, ondan sonrası donanımla alakalıdır.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
garantiden çıkmak diye bişey yok herşeyi program üstünden yapabiliyorsun. root/klit açma kapama vs. nys ben olsam öyle yapardım ki öyle yapıyorum, gerisine karışmam iyi forumlar.

Peroksit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar telefonu rootladıktan sonra guncelleme alıyor mu deneyen var mı acaba ?

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Yeni çıkan güncelleme otadan gelmez cihaz rootlu ise yeni güncelleme pc indir telefona flashla.

Peroksit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şimdi farkettim telefonun arka kapağında kameranın altında simetrik ampul şeklinde gözle görülmesi zor bir kabarma var. Sarı ışık altında 15 derecelik acıyla baktığınız zaman gorebılırsınız. Bir bakar mısınız Sizde de durum aynısı mı yoksa benim telefona garanti yolumu gözüküyor

f1r4tc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şimdi farkettim telefonun arka kapağında kameranın altında simetrik ampul şeklinde gözle görülmesi zor bir kabarma var. Sarı ışık altında 15 derecelik acıyla baktığınız zaman gorebılırsınız. Bir bakar mısınız Sizde de durum aynısı mı yoksa benim telefona garanti yolumu gözüküyor

Rengi ne telefonun?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam arkadaşlar benim nexus 5 var 1.5 ay falan oldu alalı telefon masanın üstündeydi babam aradı telefonda titredi yere düştü ekranı kırıldı ama dokunmatikte falan hiçbi sıkıntı yok nasıl yaptırabilirim bi fikriniz varsa sevinirim ?

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Selam arkadaşlar benim nexus 5 var 1.5 ay falan oldu alalı telefon masanın üstündeydi babam aradı telefonda titredi yere düştü ekranı kırıldı ama dokunmatikte falan hiçbi sıkıntı yok nasıl yaptırabilirim bi fikriniz varsa sevinirim ?

Orjinal Lg servisi ara fiyat öğren pahalı ise İstanbulda tahtakalede hasırcılar çarşısı yada yildizhan yaptırmanı tavsiye ederim.

f1r4tc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
garantiden çıkmak diye bişey yok herşeyi program üstünden yapabiliyorsun. root/klit açma kapama vs. nys ben olsam öyle yapardım ki öyle yapıyorum, gerisine karışmam iyi forumlar.

Telefon kendine geldi.android l ön izleme sürümünü yüklerin simdi adeta uçuyor telefon. Tabii rootlayip yaptım. Teşekkürler.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Tamamen Android L sohbahar gibi cihaza aktif verilicek bence cihaz o zaman uçucak :)

crowlandd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aranıza yeni katıldım g 2 alıyordum ama Son anda Nexus almaya karar verdim inşallah pişman olmam ama konu biraz durgun gibi

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Aranıza yeni katıldım g 2 alıyordum ama Son anda Nexus almaya karar verdim inşallah pişman olmam ama konu biraz durgun gibi

Şarj konusunda G2'ye göre birazcık üzebilir ama onun haricinde pişman edicek bir cihaz değil, güle güle kullanın.