LG G4 Kullananlar Kulübü

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ağlatcaksınız beni simdi arkadasm benim G2 mi çok sevdi ve G4 almayı dusunuyor ve sizin sayenizde telefondan sogudum. Hiç sorunsuz cihazı olan yok mu ??
Var hocam hatta çoğu sorunsuz, 4 tane arkadaşımda var onlara güvenerek aldım ve sorun çıkmadı inşallah da çıkmaz. Onlarda da sıkıntı yok.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
%76 sarzim vardi cektim sarzdan 29 dakikada %21 sarz gitmis kesinkle vercem garantiye ya

Ekran full aciksa gitmis olabilir mesela wifiden torrent indirdiysen ozellikle. Yoksa tel bostamiydi da boyle gitti. Yeminle paranoyak yaptilar bizi paramizla rezil oluyoruz. Bir telefonun sarji kotuyse diger hicbi ozelligi gozumde gozukmuyor benim
.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Var hocam hatta çoğu sorunsuz, 4 tane arkadaşımda var onlara güvenerek aldım ve sorun çıkmadı inşallah da çıkmaz. Onlarda da sıkıntı yok.
Tesekkurler ya bende kullandm vatanda olsun mediamarktta olsun arayuz hizi kamera tasarim guzel. 20dk kullandm batarya inmedi (LG 100 den 99 a gec iniyo bide veri filan acik olmadigi icin) ama yinede cihaz hosuma gitti (param olsa ilk alicagm cihaz ) ama simdi arkadasima o kadar onerdim oda sevdi ayip olmasn diye sordum.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar yaklaşık 2 saat önce servisten geldim. İki G4'ü de götürdüm. Dedim işte bu önce yolladığım ve değişim talep ettiğim cihaz, değişim kabul edildi fakat ekranında çizgi sorunları dokunmatik hassasiyet oyunlarda kasma vs konuştuk.

Dediler önce bir yazılım falan atalım vs deneyelim bakalım ne olacak, ben dedim işte değişim istiyorum iki cihaz için peki dediler onaylanırsa değiştiririz.

Ne kadar süre bekleyeceğimi sormadım ama servise gitmeden önce aradım işte sorunu vs anlattım değişim ne kadar sürer dedim 1 taş çatlasın 1 buçuk hafta dediler.

Eskisi gibi 30-35 gün beklemekten kurtulduk yani.

Servis çok iyidi ama herkes numara alıp sırasını bekliyor ve oturuyorlar, adam önünde tamir ediyor yada ilgileniyor vs.

Yeni cihazlar geldiğinde test edicem arkadaşlar.

Bu arada benim kullanmadığım diğer g4'ün de dokunmatik hassasiyet, kasma sorunları vardı. Ayriyetten biri sizi aradığında ekran geliyor ve saniyesinde gidiyor siyah kalıyor, arkadan tuş ile açmak gerekiyor öyle cevaplayabiliyoruz.

Sensörlerle alakalı bir sıkıntı olsa gerek çünkü yollamadan önce buff ekran koruyucuyu çıkartmıştım ekrandan fakat sorun devam etmişti (hard reset) atmama rağmen.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar yaklaşık 2 saat önce servisten geldim. İki G4'ü de götürdüm. Dedim işte bu önce yolladığım ve değişim talep ettiğim cihaz, değişim kabul edildi fakat ekranında çizgi sorunları dokunmatik hassasiyet oyunlarda kasma vs konuştuk.

Dediler önce bir yazılım falan atalım vs deneyelim bakalım ne olacak, ben dedim işte değişim istiyorum iki cihaz için peki dediler onaylanırsa değiştiririz.

Ne kadar süre bekleyeceğimi sormadım ama servise gitmeden önce aradım işte sorunu vs anlattım değişim ne kadar sürer dedim 1 taş çatlasın 1 buçuk hafta dediler.

Servis çok iyidi ama herkes numara alıp sırasını bekliyor ve oturuyorlar, adam önünde tamir ediyor yada ilgileniyor vs.

Bu arada benim kullanmadığım diğer g4'ün de dokunmatik hassasiyet, kasma sorunları vardı. Ayriyetten biri sizi aradığında ekran geliyor ve saniyesinde gidiyor siyah kalıyor, arkadan tuş ile açmak gerekiyor öyle cevaplayabiliyoruz.

Sensörlerle alakalı bir sıkıntı olsa gerek çünkü yollamadan önce buff ekran koruyucuyu çıkartmıştım ekrandan fakat sorun devam etmişti (hard reset) atmama rağmen.
Vikings hocam inşallah bu sefer güzel cihazlar gelecek gelmezse sevmeye sevmeye kullanıcam lg yi bende.

Cansdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
peki g4 mü note 4 mu ? aksam alıcam amac stabil olsun onumuzdeki 2 seneguncelleme alsın. s2 kullanıyordum son 1.5 sene rom yuklemekten bıktım artık. [MENTION=380082]Vikings[/MENTION]

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
peki g4 mü note 4 mu ? aksam alıcam amac stabil olsun onumuzdeki 2 seneguncelleme alsın. s2 kullanıyordum son 1.5 sene rom yuklemekten bıktım artık. @Vikings

Benim tercihim Note 4. Daha güçlü bir cihaz, bu tarz kronik sorunları yok, ısınması g4'den daha az ve daha güçlü bir telefon.

Arayüzü hantal olabilir fakat bir launcher ile biraz iyileştirebilirsiniz.

Ben olsam note 4 tercih ederdim hem malzeme kaliteside g4'e göre iyi. G4'ün bu sorunlarını göz önünde bulundurursak altın kaplama olsada benim için bitti yani g4 sevdası.

Artık düzgün bir cihaz bekleyecem bakalım.

Cansdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim tercihim Note 4. Daha güçlü bir cihaz, bu tarz kronik sorunları yok, ısınması g4'den daha az ve daha güçlü bir telefon.

Arayüzü hantal olabilir fakat bir launcher ile biraz iyileştirebilirsiniz.

Ben olsam note 4 tercih ederdim hem malzeme kaliteside g4'e göre iyi. G4'ün bu sorunlarını göz önünde bulundurursak altın kaplama olsada benim için bitti yani g4 sevdası.

Artık düzgün bir cihaz bekleyecem bakalım.

ahaha :D eski yorumları okudugumdda g4 almalıyım dıyordum simdi sizi bile bıktırmış lg. peki bana ne oneri verebilirsiniz siz ? bu fiyata en iyi.

http://forum.shiftdelete.net/telefon-tavsiyeleri/424221-telefon-tavsiyesi.html

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ahaha :D eski yorumları okudugumdda g4 almalıyım dıyordum simdi sizi bile bıktırmış lg. peki bana ne oneri verebilirsiniz siz ? bu fiyata en iyi.

http://forum.shiftdelete.net/telefon-tavsiyeleri/424221-telefon-tavsiyesi.html
Agustos 13 note 5 tanitilcak onu bekleyin hem note 4un fiyati duser yada direk note 5 alirsiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tesekkurler ya bende kullandm vatanda olsun mediamarktta olsun arayuz hizi kamera tasarim guzel. 20dk kullandm batarya inmedi (LG 100 den 99 a gec iniyo bide veri filan acik olmadigi icin) ama yinede cihaz hosuma gitti (param olsa ilk alicagm cihaz ) ama simdi arkadasima o kadar onerdim oda sevdi ayip olmasn diye sordum.

Almayin derim g4te sorunlu cihazlar cogaldi lgye ders olsun. Bu arada %99 dan sonra kullanin cihazi patir patir dusuyor bataryasi.

Cansdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Agustos 13 note 5 tanitilcak onu bekleyin hem note 4un fiyati duser yada direk note 5 alirsiniz.

eylulde gelir anca o s2 annemde elimdeki cihaz da para iadesi geldi (one m7 ) aksam parasını alıp dırek telefonu alırım @fkeskin1

malum tel olmadan degil 1ay 1 sanıye durulmuyor artık.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eylulde gelir anca o s2 annemde elimdeki cihaz da para iadesi geldi (one m7 ) aksam parasını alıp dırek telefonu alırım [MENTION=301605]fkeskin1[/MENTION]

Elinizde cihas varsa kullanin bekleyin derim lg nin kamerasi haric diger hepsi sorunlu gelebilir sanada. Kamanirsin sonra. Note 4 alipta note 5 ciktogindada dahacok uzulursun

Cansdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
note 5 zaten 2500 fiyatla gelir :/ ben o kadar veremem zaten

su an için max 2000 tl telefon ne alınabilir seniin onerin ne [MENTION=301605]fkeskin1[/MENTION]

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
note 5 zaten 2500 fiyatla gelir :/ ben o kadar veremem zaten

su an için max 2000 tl telefon ne alınabilir seniin onerin ne [MENTION=301605]fkeskin1[/MENTION]

z3 al bnm eski tel. Sarji muthis. Fiyatida dustu. Yada note 4 . 1999tl , z3 ise 1900

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran full aciksa gitmis olabilir mesela wifiden torrent indirdiysen ozellikle. Yoksa tel bostamiydi da boyle gitti. Yeminle paranoyak yaptilar bizi paramizla rezil oluyoruz. Bir telefonun sarji kotuyse diger hicbi ozelligi gozumde gozukmuyor benim
.
Wifi kullanmiuorm kardsm belki ondada sorun var dha test etmedim gic:))) periscob facebook girmisdim ne kadar girersm gireyim bu kadar gitmemsi lazim

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Var bi sikinti g4te o zmn bitek bende degilmis demek. Degisim cihazimda ayni sorunlarla gelirse satip kurtulcam.
Belki 100 de 100 decekemdigim icin olablr. %76 dayken cekmistim teli kanka. Eski cihazi abime vermesem ace2 vardi andoridli 5.1 andorid:)) onu kullanr garantye verrdm ama elimde cihaz yok pc de bozuk vermek isdemyrm garantye pisman olucam ama ne bilim verimmi sizce. Dunde periscopede taklrken sarzdayken.54 dereceyi gordu tel :) yaniuirdu

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 el telefon satan facebook uzernde bi sayfaya uyeyim antalya uzerine sadece . z3 var takas diyordu g4 +300 ver dedim 200 olurmu yazmis satsam mi ya z3 piyasasi ne kadar oda gecen senenin telefonu iyi gitmez herhalde

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 el telefon satan facebook uzernde bi sayfaya uyeyim antalya uzerine sadece . z3 var takas diyordu g4 +300 ver dedim 200 olurmu yazmis satsam mi ya z3 piyasasi ne kadar oda gecen senenin telefonu iyi gitmez herhalde

Z3 ekim telefonudur iyi tel oneririm

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
%100deykenmi birakiyordun oyle olunca az dusuyor. Ben %100den %99a 20dk ekran suresi aliyodum son gunlerde ki kullanimlarimda

sadece 100 de değil bazen 70 bazen 60da bırakıyom gece sabah alıyom %1 veya 2 düşüyor (6-8 saat arası bıraktığımı düşün ortalama olarak gböyle)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

sende benim s4 den çektigim gibi g4 den ne çektin be [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] hemde 2 cihazla :( geçmiş olsun inş yeni gelenler de sorun olmaz bende s4 de ilk zamanlar kasa açıklıgı ve aşırı ısınmadan dolayı ugraşmıştım en sonunda değiştirdim telefonu ve şimdiki gayet iyi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Meraba arkadaşlar g4 almayi düşünüyorum evde wifiyle dışarda 3g kullanırım ekran parlaklığını ful kullanmam yani disarda goremedigim yerlerde sadece kısık tutuncada çok şarj yiyormu face whatsapp da genellikle arada internette takılıcam*önerirmisiniz z3+ ile bunun arasında kaldım

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar m9 la takas yapayimmi 1.5 aylik hata falan yok kaca satabiliriz m9 u ? Benimkide 2 ay 6 gun falan oldu

slholkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar m9 la takas yapayimmi 1.5 aylik hata falan yok kaca satabiliriz m9 u ? Benimkide 2 ay 6 gun falan oldu
hocam m9 da sıkıntılı değil mi ısınma açısından falan. Hem kamerası da çok iyi değil karşılaştırmalarda da çok netti kötü olduğu bence s6 falan bulabilirsen onunla takas et daha mantıklı olur m9 a göre. :)

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302

Hocam kafa kafaya takas olcaksa yapmayın derim bende m8 var stabil fakat m9 da becerememişler ama kar edecekseniz yapabilirsiniz.

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam kafa kafaya takas olcaksa yapmayın derim bende m8 var stabil fakat m9 da becerememişler ama kar edecekseniz yapabilirsiniz.
Aynen sifiri 2800 flan herhalde onun 1900 falan satablrsen iyi olur bunu satsam az olur telefoncu ne kadar verr m9 a snce?