LG G4 Kullananlar Kulübü

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ordaki sahin adli teknisyenle hemseri ciktik teli gonder dedi sorun olarakta sunlari sunlari yaz dedi degisim yaparim ben.kayit acildigi gun degisim seklimde sonuclandi.yani sen gonderirsen orayi ara de ben sahin beyle gorusecegim anlat durumu malatyadan bi arkadastan isminizi aldim de o anlar hemen de gonderirsem banada degisim yaparmisiniz

ben anlayamadım g4 ü son 2-3 gündür ısınmıyor telefon 1saat gta vice city 9 dk asphalt 8 (bunları bugün oynadım 30 dk filan son 2-3 gün için asphalt 8 oynadım +oynarken hotspot la netimi paylastım elimi yakacak sevyeye gelmedi ama birazcık ısındı o bile iyiydi) simdi snapdragon batteryguru ve greenify uygulamasını yükledim ekran sürem 3bucuk saat (3saat 9 dk diyor ama bir is için pc ye bağladım ondan 20 dk sını göstermiyor) bu 3.5 saatin 1 saat 10 dk filan oyun oynadım (1saat gta 8 dk asphalt 8) geriside hep internete girdim (face whatsapp filan) heralde bu uygulama ise yarıyor gibi zaten yorumlarda baktım g3 olanlar kesin yükleisin diyordu herlade g4 içinde iyi olur dedim yükledim :D daha öğrenme asamasında telefon birde sarjım dolsun oyun oynamadan kaç sata ekran süresi alcam atarım (son 3.5 saatlik ekran süreli kullanmımıda atacam fırsatım olunca suan pc deyim telefon yanmımda değil)

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8f9347fbbcd5d31b56010cdc4acae0ad.jpg
e65b3c634e2c0ae89c57fe6ad969d77c.jpg

Bugun periscopede takildim telefonun sarzi %5 lerdeydi sarza taktim uygulamaya girdim daha teleofnu 10 dakika oynamadan yandi resmen. Elim yancakti korktm sonra bu yazilar cikti bu kadar bi telefon isinimaz garantiye vercm sizdede oldumu bu durum

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
8f9347fbbcd5d31b56010cdc4acae0ad.jpg
e65b3c634e2c0ae89c57fe6ad969d77c.jpg

Bugun periscopede takildim telefonun sarzi %5 lerdeydi sarza taktim uygulamaya girdim daha teleofnu 10 dakika oynamadan yandi resmen. Elim yancakti korktm sonra bu yazilar cikti bu kadar bi telefon isinimaz garantiye vercm sizdede oldumu bu durum

Olmadı ama 2k+şarj+periscope normal uygulama zaten sorunlu ustune sarj olurken 2kda acarsan yanar telefon.

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu kadar isinmamasi lazim 53 dereceyi gordu tel
Batarya sıcaklığı heralde dedigin cpu normalde 50 55 derece çünkü değer cok yuksek bi deger telefona zarar verir ama dediğim gibi program sorunlu ama periscope haric 45i buluyorsa uzun kullanımda o zman telefonda sıkıntı var diyebilirim farklı uygulamalarla test edin ona gore gönderirsiniz.

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Batarya sıcaklığı heralde dedigin cpu normalde 50 55 derece çünkü değer cok yuksek bi deger telefona zarar verir ama dediğim gibi program sorunlu ama periscope haric 45i buluyorsa uzun kullanımda o zman telefonda sıkıntı var diyebilirim farklı uygulamalarla test edin ona gore gönderirsiniz.
Belki onceki testren kaldi 55 derece cunku starta basmamisdim bugun sarzi doldurum sarza takcam oyle denicem bide bakalim nasil olucak 60 i gormsdur belki diger uygulmalardada sarzdayekn isiniuordu ama bu kadar degildi sagolsn bi deniyiyem bakim kardsm

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Belki onceki testren kaldi 55 derece cunku starta basmamisdim bugun sarzi doldurum sarza takcam oyle denicem bide bakalim nasil olucak 60 i gormsdur belki diger uygulmalardada sarzdayekn isiniuordu ama bu kadar degildi sagolsn bi deniyiyem bakim kardsm
Batarya 60sa cpu 80 85 civarı vardır heralde surekli bu degerlere ulasiyorsa telefon sıkıntı vardır kesinlikle telefona cok zarar verir.

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesin vardir ya gercegininnasil test edicez kardesim? Cpu programbda sarz 100 deleri gosderior ne ise yariyor

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Beyler g4lerimiz şimdi sıkıntı çıkarsa da kışın dışarıda işimize yarayacak :)
Şaka bir yana hocam gerçekten fazla ısınma var ben 50 yi görmedim hiç şu sıralar hiç ısınmadı hata cihaz bir tek periscope de ısınıyor.

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler g4lerimiz şimdi sıkıntı çıkarsa da kışın dışarıda işimize yarayacak :)
Şaka bir yana hocam gerçekten fazla ısınma var ben 50 yi görmedim hiç şu sıralar hiç ısınmadı hata cihaz bir tek periscope de ısınıyor.
Kaci gordu cpuda 53 gordu benmki periscopede sarzdayekn ama

Seyh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G3 batirdigini dusunmuyorum cunku suan hala forumlarda g3 alsammi diye dusunuluyor veya tanatim videolarinda en cok izlenme aliyo mesela webtekno (shift deleteye ihanet) 450 bini gecik izlenme...

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Normalmi diyorsunuz yani
3g ile on dk araliksiz face falan gezinin o zaman bile isiniyodu benim arka degilde ekranin ust kismi isiniyodu. Biri o dk aradiginda yanagimi bi degdirdim teli aldigimin 2. Gunu yasadim olayi. Ondan sonra isisina elim alisti falan sarjida iyi gitmiyordu zaten ekran acikken 1.5 w dk da bir %1 dusuyordu oto parlaklik dahada onemlisi 12saat uyku uyumamda%9 sarj yiyordu cihaz. Bekleme modunda bile sarj ucuyordu. Telin kilidini acmadan cift tik yapip arada saate bakiyodum mesela 5dk da bir takintidan dolayi tele cift dokunup saate baktigimda bile %1gidiyordu bekleme modunda sarj cok gidiyordu. Boyle boyle 2hafta kullandim teli garantiye gondermeden onceleri klavyede yazi yazarken bazen bosluk birakmiyodu ve cok sik olmasada bi altindaki tusa bazen basiyordu bu dokunmatikta sorunmu var acabaya getirdi beni. Ama digerlerinin yasadogo gibi agir dokunmatik sorunu yoktu kilit ekraninda algilamama vs. Fakat su klavyedeki sorun dank ettirdi dedim vereyimde garantiye icimdeki ses gitsin acaba cihazmi sorunlu diye. İsinma sarjin iyi gitmemesi ve klavyede yazma sorunlari. Tel suan degisim cihazi bekliyor tel gelsede bi onumuzi gorsek .13agustosta note 5 tanitilicak. 4100 bataryasi olacakmis kamerasida g4ten bi tik dusuk olcak sanirim f1.9 la. Diger ozellillerini saymama gerekyok. Kameradan 0.1 diyagram acikligi taviz veririm gerekirse... bataryasi yeter benim icin note 5 ucuracak citayi. Garantiden teli aldigimda ic acici sonucla karsilasmazsam teli saticam ... burdan alacaklar bana msj atabilir.

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3g ile on dk araliksiz face falan gezinin o zaman bile isiniyodu benim arka degilde ekranin ust kismi isiniyodu. Biri o dk aradiginda yanagimi bi degdirdim teli aldigimin 2. Gunu yasadim olayi. Ondan sonra isisina elim alisti falan sarjida iyi gitmiyordu zaten 2. Gun anlamistim 2hafta kullandim teli garantiye gondermeden onceleri klavyede yazi yazarken bazen bosluk birakmiyodu ve cok sik olmasada bi altindaki tusa bazen basiyordu bu dokunmatikta sorunmu var acabaya getirdi beni. Ama digerlerinin yasadogo gibi agir dokunmatik sorunu yoktu kilit ekraninda algilamama vs. Fakat su klavyedeki sorun dank ettirdi dedim vereyimde garantiye icimdeki ses gitsin acaba cihazmi sorunlu diye. İsinma sarjin iyi gitmemesi ve klavyede yazma sorunlari. Tel suan degisim cihazi bekliyor tel gelsede bi onumuzi gorsek .13agustosta note 5 tanitilicak. 4100 bataryasi olacakmis kamerasida g4ten bi tik dusuk olcak sanirim f1.9 la. Diger ozellillerini saymama gerekyok. Kameradan 0.1 diyagram acikligi taviz veririm gerekirse... bataryasi yeter benim icin note 5 ucuracak citayi. Garantiden teli aldigimda ic acici sonucla karsilasmazsam teli saticam ... burdan alacaklar bana msj atabilir.
Ayni sorunlar bendede var ama 1 ay garanti beklemek istemiyorum ama sirf aklimda deli sorular oldugundan icim hep kotu :)) simdi satsak kac verirler acaba en iyisi samsunh yinedr galaxy ace 2 yi bile 4 yil kullandim :))))

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
3g ile on dk araliksiz face falan gezinin o zaman bile isiniyodu benim arka degilde ekranin ust kismi isiniyodu. Biri o dk aradiginda yanagimi bi degdirdim teli aldigimin 2. Gunu yasadim olayi. Ondan sonra isisina elim alisti falan sarjida iyi gitmiyordu zaten ekran acikken 1.5 w dk da bir %1 dusuyordu oto parlaklik dahada onemlisi 12saat uyku uyumamda%9 sarj yiyordu cihaz. Bekleme modunda bile sarj ucuyordu. Telin kilidini acmadan cift tik yapip arada saate bakiyodum mesela 5dk da bir takintidan dolayi tele cift dokunup saate baktigimda bile %1gidiyordu bekleme modunda sarj cok gidiyordu. Boyle boyle 2hafta kullandim teli garantiye gondermeden onceleri klavyede yazi yazarken bazen bosluk birakmiyodu ve cok sik olmasada bi altindaki tusa bazen basiyordu bu dokunmatikta sorunmu var acabaya getirdi beni. Ama digerlerinin yasadogo gibi agir dokunmatik sorunu yoktu kilit ekraninda algilamama vs. Fakat su klavyedeki sorun dank ettirdi dedim vereyimde garantiye icimdeki ses gitsin acaba cihazmi sorunlu diye. İsinma sarjin iyi gitmemesi ve klavyede yazma sorunlari. Tel suan degisim cihazi bekliyor tel gelsede bi onumuzi gorsek .13agustosta note 5 tanitilicak. 4100 bataryasi olacakmis kamerasida g4ten bi tik dusuk olcak sanirim f1.9 la. Diger ozellillerini saymama gerekyok. Kameradan 0.1 diyagram acikligi taviz veririm gerekirse... bataryasi yeter benim icin note 5 ucuracak citayi. Garantiden teli aldigimda ic acici sonucla karsilasmazsam teli saticam ... burdan alacaklar bana msj atabilir.

kardeş bence seninki baya sorunlu gibi ben 23.30 da bırakıyom teefonu genelde bu civarlarda sabah 7-8 gibi kalkıyodum %1 veya en fazla %2 gidiyordu bir sey indrmezsem ekran kapalıyken şarj hiç gitmiyor

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorunlar bendede var ama 1 ay garanti beklemek istemiyorum ama sirf aklimda deli sorular oldugundan icim hep kotu :)) simdi satsak kac verirler acaba en iyisi samsunh yinedr galaxy ace 2 yi bile 4 yil kullandim :))))
1200 1300e gider bir 2 aylik cihaz tahminim . Ama benim bi arkadas istiyordu 1500e alirim diyodu dedim note 5ciktiginda satarim sana parayi hazirla. Buarada bi onceki alintiladigin msjimi degistim ilk kisimlari .gene okursun

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1200 1300e gider bir 2 aylik cihaz tahminim . Ama benim bi arkadas istiyordu 1500e alirim diyodu dedim note 5ciktiginda satarim sana parayi hazirla. Buarada bi onceki alintiladigin msjimi degistim ilk kisimlari .gene okursun
Ben ilk ciktiginda aldim 2 ayi 2 3 gun gecti 2200 aldim ama 1200 de satmam kardesim enayilik resmen :)) o kadarda kotu degil 3 4 yil rahat kullanirim

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş bence seninki baya sorunlu gibi ben 23.30 da bırakıyom teefonu genelde bu civarlarda sabah 7-8 gibi kalkıyodum %1 veya en fazla %2 gidiyordu bir sey indrmezsem ekran kapalıyken şarj hiç gitmiyor
%100deykenmi birakiyordun oyle olunca az dusuyor. Ben %100den %99a 20dk ekran suresi aliyodum son gunlerde ki kullanimlarimda

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ilk gun ben 40 dakika facebokta takildim 99 a inmemesti simdi 5 dakika demiyor

Sarjdan cikarin uyarisindan sonra biraz daha sarj et %100den 99 a 20dk goturuyor. Ama gece yattiginda %100den asagi bi rakamda teli birak kalktiginda bak baya dusuyor bekleme modunda. Gun icindede ayni .tele sadece saate bakmak icin cift tikladigimda bile bunu 2 3 kere yapayim kilidi acmadan %1dusuyordu 5-10dk icinde.ins benim telde sorun vardir da yeni gelen duzgun olur

ZENGİN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben gece 12 de bırakınca sabah 7 de % 1 şarj gitmiş oluyor. Tabii bu %100 de 100 ün altında bir değerde bırakırsam. Eğer gece 12 de bataryayı doldurup % 100 ise sabah 7 de gene %100 oluyor.

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben gece 12 de bırakınca sabah 7 de % 1 şarj gitmiş oluyor. Tabii bu %100 de 100 ün altında bir değerde bırakırsam. Eğer gece 12 de bataryayı doldurup % 100 ise sabah 7 de gene %100 oluyor.

Nasil yani %100alti degerde birakirsan ne oluyor anlamadim. Zaten o %1 dusus 20dk lik ekran suresi oluyor .isin sirri %100alti degerde biraktiginda az gitmesi. Onuda sony iyi basariyor stamina modda. Samsungu bilmiyorum 2yildir kullanmiyorum

ZENGİN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kısacası telefon boşta iken gece 24 ten sabah 7 ye kadar %1 tükeniyor

fkeskin1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kısacası telefon boşta iken gece 24 ten sabah 7 ye kadar %1 tükeniyor
%100de iken birakirsaniz oyle oluyo bendeden %99a dusene kadar 20dk ekran suresi aliyordum zaten. Ben ornegin %87 de birakip kalktiginda kac gidiyor onu sordum. Muhtemelen 12saatte %5-9 arasi gidiyor bende en fazla %9gitti. Konum ve net acikken

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1-beyler ben telefonumu arkada ki tuşların yerinden oynaması nedeniyle garantiye yollamak istiyorum bunun belirli bir süresi var mıdır mesela '1 ay geçtikten sonra artık o kullanıcı hatası oluyor' gibisinden teknosada ki cihazı inceledim onun tuşların en ufak oynama yoktu belki o hiç kullanılmadığı içindir sizde de aynı sorun var mı veya
2-garantiye yollasam ileride kasa açıldığı için satarken fiyat azalır mı ya da
3-direk değişim yaparlar mı
4-garantiye yollarsam kaç gün sonra elime ulaşır cihaz
bunların cevaplarını verir misiniz Teşekkürler şimdiden :)

shapeww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
%76 sarzim vardi cektim sarzdan 29 dakikada %21 sarz gitmis kesinkle vercem garantiye ya

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ağlatcaksınız beni simdi arkadasm benim G2 mi çok sevdi ve G4 almayı dusunuyor ve sizin sayenizde telefondan sogudum. Hiç sorunsuz cihazı olan yok mu ??

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Ya vardır da problemsiz az çıkıyor. Birkaç kez değişime gitmesi gerekebilir.