LG G4 Kullananlar Kulübü

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar g4 için kablosuz wireless şarj şeyi varmı? internetten baktımda samsung falan diyor, lgnin ürettiği g4 için bişi varmı? yoksa uygun fiyata neler var bildiğiniz?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Arkadaşlar ben iphone 5s'e geri dönmeyi düşünüyorum :mrgreen:

LG G4'de arayıpta bulamadıklarım:

Kasası inanılmaz berbat yani o iphone'da ki premium his veren aliminyum olmadığı için telefon çin malı oyuncaklar gibi his veriyor.

Parmak izi yok.

Bide telefon sorundan dolayı servise gitti ya böyle bozuk cihaz kullanıyorum havası olucak eğer değişim yapılmadan geri verirlerse tamir edip :D (sanki hiç derdimiz yok gibi takıldığım şeye bak :D )

Parmak izini arıyorum baya hemde, bide g4'e geçme sebebim 8,3 ios için jailbreak yoktu sonra 9'da falan çıkıcak dediler oda gecikti derken g4'e geçtim. Geçen 8,3 jailbreak çıktığını öğrendim ve geriye dönesim geldi :D

G4 için root yok ya şu anda o yüzden kendimi hapis android kullanıyor gibi hissediyorum. Cihazı alalı 27-28 gün oldu nasıl hala root çıkmaz anlamadım.

Ne diyorsunuz arkadaşlar? 5s kenarda yatıyor geçsem mi? g4'ü satarım aliminyum kasalı güçlü donanımlı samsung ve iphone harici bir markaya geçmeyi düşünüyorum, parmak izi vs.
@pinterest

LG'ye hiç yakışmadı bootloader kilidi. O iş androidi cehenneme çevirmekten hoşlanan Sony'nin ilgi alanı.

Ama Xperialara bootloader kilidiyle ugrasmadan kullanilabilecek bir yazılım geliştirildiğini hatırlıyorum. Umarım bu taktikle LG G4'e de çıkarılabilir.

G4 proyu beklesem mi diyorsun bence sen. Ya da Mx5 ile Ascend P8.

Kirin 935 uygulamalara tam optimize olsa kesin al diyeceğim P8'i de. Öncelikle intel ve Hisilicon sonra da Exynos ile Mediatek(son işlemcileri toparladı gibi) android uygulamaları ile hiç optimize edilememişler. Mantıklı olan da bu yoksa neden her biri Qualcomm tercih etsin.

Inşallah dendiği gibi çıkar da alabilesin G4 Proyu.

Ama ya Snapdragon 810 ile çıkarsa diye demeden edemiyorum. O zaman G4 premium takılan ağabeyini tokatlar.

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaslar yaptigim görüşmeleri nasil kaydederim g4 te eger telwfon2da böyle ozellik yoksa (zaten beklemiyorum) hangi uygulama ile gorusmelerimi kaydederim ?

omerk026

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefona bir zararı olmuyor mu daha önce denediniz mi ? takılmalara kasmalara veya telefonun çökmesine sebep olmaz mı ? sonuçta fabrika bi ayar vermiş göndermiş :D
Bazı sıkıntılar olabiliyor da arkadaş bilgilidir halleder :D sıkıntı olacağı da kesin değil olmayabilir de.

ufuksuzbir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben onu bunu bilmem Nexus dan başka telefon tanımam, yok kasılıyor, yok ısınıyor, her türlü telefonu denedim daha stabil ve hızlısına rastlamadım

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Aman sensörleri kapatan glass veya ekran koruyucu almayın sakın :)

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
hocam siz hangi ekran koruyucuyu aldiniz?

Case 4U marka aldım. Alphin marka bir ekran koruyucu geldi. Ama üzerinde Case 4U etiketi var. Muhtemelen bu toptancılığını veya dağıtıcılığını yapıyor. Aldığınız camda sensörlerin açık olduğuna emin olun. Nillkin markasını da sipariş verdim fakat henüz elime ulaşmadı. Ulaştığında uygulayıp düşüncelerimi paylaşırım.

Ahmt006

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Case 4U marka aldım. Alphin marka bir ekran koruyucu geldi. Ama üzerinde Case 4U etiketi var. Muhtemelen bu toptancılığını veya dağıtıcılığını yapıyor. Aldığınız camda sensörlerin açık olduğuna emin olun. Nillkin markasını da sipariş verdim fakat henüz elime ulaşmadı. Ulaştığında uygulayıp düşüncelerimi paylaşırım.
evet o bendede sıkıntı oldu, şuan bendede microsonic takılı olan var ondada kapalı sensor kısmı ama bi sorun olmadı şimdiye kadar daha öncekinde sıkıntı olmuştu gerçekten dokunmatiğinde falan , case 4u da sensör kısmı açık mı ?
sensör kısmı açık olan koruyucuların bilginiz dahlinde olanlarıda paylaşır mısınız ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonda kasma vs oluyor mu ? Memnun musunuz cihazdan ?

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
evet o bendede sıkıntı oldu, şuan bendede microsonic takılı olan var ondada kapalı sensor kısmı ama bi sorun olmadı şimdiye kadar daha öncekinde sıkıntı olmuştu gerçekten dokunmatiğinde falan , case 4u da sensör kısmı açık mı ?
sensör kısmı açık olan koruyucuların bilginiz dahlinde olanlarıda paylaşır mısınız ?

Case 4U da sensör kapalı. Bunun haricinde marka denemedim. Denediğim zaman paylaşacağım.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar telefonda kasma vs oluyor mu ? Memnun musunuz cihazdan ?
Hayır kullandım hiç kasma yok , öne çıkan özellikleri ; güzel hizli arayuz , LG yazılımı, ekran , kamera , 1 watt hoparlor , farkli deri ve kavisli tasarım.

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
179.99mb'lık kullanım deneyiminde iyileştirme adında güncelleme gelmiş bulunmaktadır.

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Dokunmatik ve yeni telefon oldugu icin bazı bugları gidermek icindir bence.
Aynen kardeşim.Hızlı bakış (Glance Wiew) ve Knock On bazen takılıyordu galiba onu düzelten bir güncelleme gibi geldi.Zira Hızlı bakışı 3-4 kere üst üste yapınca garipleşiyordu şuan için düzelmiş gibi görünüyor.Knock On'da takılıyor mecbur güç tuşuyla açıyordum arada sırada.Ama şuan Knock On düzeldi mi bilmiyorum.Şuan için normal gibi.Eğer takılma olmazsa düzelmiştir.Buraya da düzeldi diye yazarım.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Aynen kardeşim.Hızlı bakış (Glance Wiew) ve Knock On bazen takılıyordu galiba onu düzelten bir güncelleme gibi geldi.Zira Hızlı bakışı 3-4 kere üst üste yapınca garipleşiyordu şuan için düzelmiş gibi görünüyor.Knock On'da takılıyor mecbur güç tuşuyla açıyordum arada sırada.Ama şuan Knock On düzeldi mi bilmiyorum.Şuan için normal gibi.Eğer takılma olmazsa düzelmiştir.Buraya da düzeldi diye yazarım.
Glance view G4 te var mı ? Ben birtek g flex 2 de var diye biliyodum su ekran kapaliyken asaya doru kaydirinca acilan.