S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum dedim ya pek bilmem androidii :). Ya bu islewi görecek bi uygulama apk falan varsa cok işime yarardi ya. Cunku coğu zamn acil sarj lazm oluyor .ultra güç modu cok işime yarardı ..

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar makedonyadan lg g3 getirteceğim. Sony Eurasia gibi bir Avrupa ve Global Garantileri varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
zamanında bana da oluyodu o sorun kardeş. kafayı yicektim artık saçma sapan bi olay yüzünden. hard reset falan attım ama yokk bi boka yaramadı. soradan farkettim ki markette çok da iyi yorumlar düzgün bi security app kullanıyodum onu kaldırdım düzeldi. bazı uygulamalar hala 5.0 desteklemiyo sanırım tek mantıklı açıklaması bu. kullandığın uygulamaları gözden geçir gereksizleri kaldır sana tavsiyem
Cok sagol bi cvp veren cikti bende kafayı yemek üzereyim artık cok sinirimi bozuo bu durum yazılım güncellemesinden sonra bazı uygulamalardan cıkınca sormuo ama sorun devam edio ilk lg smartwold güncelledikten sonra cıktı sorun o zaman sürüm 4.4.2 di nası düzeltebilirim bilmiorum uygulamalarida kaldırdım ama düzelmio pfff

RoyGreen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba, ben de yeni G3 32gb aldım, lollipop güncellemeleri geldi, bir hard reset atim diyorum beceremedim bi türlü, telefonu kapattıktan sonra kısma tuşu+power kombinasyonunu yapıyorum, logo gelince powerı bırakıp hemen geri basıyorum ama hard reset menüsü gelmiyor..acaba kombinasyon zamanlaması sorunu mu yaşıyorum?

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Arkadaşlar merhaba, ben de yeni G3 32gb aldım, lollipop güncellemeleri geldi, bir hard reset atim diyorum beceremedim bi türlü, telefonu kapattıktan sonra kısma tuşu+power kombinasyonunu yapıyorum, logo gelince powerı bırakıp hemen geri basıyorum ama hard reset menüsü gelmiyor..acaba kombinasyon zamanlaması sorunu mu yaşıyorum?
Onu yaoamadıysan arama yerinden 3845#*855# yaz ve menüden factory reset'e tıkla. Sonrasında ne vardı hatırlarmıyorum.

RoyGreen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Onu yaoamadıysan arama yerinden 3845#*855# yaz ve menüden factory reset'e tıkla. Sonrasında ne vardı hatırlarmıyorum.

Teşekkürler. Peki factory reset ile hard reset aynı şey mi oluyor? Yani bu 3845#*855# yöntemi, ayarlar menüsündeki factory reset uygulamasından farklı mı?

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Teşekkürler. Peki factory reset ile hard reset aynı şey mi oluyor? Yani bu 3845#*855# yöntemi, ayarlar menüsündeki factory reset uygulamasından farklı mı?
Ben aynı diye biliyorum.Ama arkadaşlar da bir şey söyler.Ona göre atarsın.

RoyGreen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hard reseti power+ses kıs kombinasyonuyla hallettim. baska bi sorum var, arayan kisiye fotograf koyuyorum ama aradigimda veya arandigimda gozukmuyor, bunun sebebi ne olabilir?

Querytr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Skypte profil fotorafımı değiştiricekken galeriden seç geldim ya o anda oldu yada ondan önce hiçbir fikrim yok ama dosya yok yazısını gördüm, varmıdır çözümünü bilen yardımcı olucak birileri :)

Resimlerde görüldüğü gibi Depolamada dosyalar gözüküyor, aynı şekilde dosya yöneticisinde gözüküyor ama hiçbir şekilde ulaşamıyorum çıldırıcam [sm=s20.gif][sm=s20.gif]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim g3 çift tıkla kapanıyor ama tekrar çift dokunma ile açılmıyor bilgisi olan var mı bu konu ile ilgili????

c_nergy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Iyice sapitti telefon menudeki klasoru acarkenki ufacik animasyonda bile fps dusuyor frameleri gozumle secebiliyorum. Sarjim 100-70 araligindayken lag az diyebilirim ama sarj bu seviyenin altina dustugunde telefon yavasliyor nedense. Ayni sekilde isindikca da yavasliyor. Tamam bu kitkatta da boyledi ama suan face e girip cikiyorum telefon isiniyor. Birazdan hard reset aticam v20hden sonra atmamistim bakalim ne olacak

c_nergy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Iyice sapitti telefon menudeki klasoru acarkenki ufacik animasyonda bile fps dusuyor frameleri gozumle secebiliyorum. Sarjim 100-70 araligindayken lag az diyebilirim ama sarj bu seviyenin altina dustugunde telefon yavasliyor nedense. Ayni sekilde isindikca da yavasliyor. Tamam bu kitkatta da boyledi ama suan face e girip cikiyorum telefon isiniyor. Birazdan hard reset aticam v20hden sonra atmamistim bakalim ne olacak

Hard reset atamiyorum tus kombinasyonu mu degisti bilgisi olan varmi bu konuyla ilgili ? Power+volume down basili tutarak baslatiyorum, lg logosu gelince poweri birakip tekrar basiyorum hard reset ekrani gelmiyor

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
arkadaşlar benim g3 çift tıkla kapanıyor ama tekrar çift dokunma ile açılmıyor bilgisi olan var mı bu konu ile ilgili????
2fc472a43f9bf93adbd901739ca16a1d.jpg
3845#*855# yapacaksn sonrada update touch iste resimdekine bascaksn bu arada bu kodu arama ekranndan yapcaksn sorunun buyuk ihtimalle cozulur.

MoonseroZe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hard reset atamiyorum tus kombinasyonu mu degisti bilgisi olan varmi bu konuyla ilgili ? Power+volume down basili tutarak baslatiyorum, lg logosu gelince poweri birakip tekrar basiyorum hard reset ekrani gelmiyor

Ses kısma+ power lg logosu gelene kadar. Ardindan power cek 1 sn sora tekrar bas 1 sn sora ses kismadan cek sadce power bas

c_nergy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya şaka maka bir ben mi menunum 5.0'dan ? :D
Kitkattaki performansin ceyregi yok bence. Telefonu eline alir almaz isiniyor. Ben kitkatta telefonun sinirlarini gorebilmek icin magazadaki en zorlayici oyunlarda swap yaparken suan tek bir oyunda zorlaniyor telefon. Lolipop ile 2200 liralik bir telefon degil de 1000civari bir telefonun performansini alir gibi hissediyorum. Hard reset atmaktan cigerim soldu dun yine attim hala menude gecisler cogunlukla yavas. Bir cok hata mevcut. 5.1e kadar kesinlikle lolipopu tavsiye etmiyorum ki 5.1 inde neler katacagi muamma.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Kitkattaki performansin ceyregi yok bence. Telefonu eline alir almaz isiniyor. Ben kitkatta telefonun sinirlarini gorebilmek icin magazadaki en zorlayici oyunlarda swap yaparken suan tek bir oyunda zorlaniyor telefon. Lolipop ile 2200 liralik bir telefon degil de 1000civari bir telefonun performansini alir gibi hissediyorum. Hard reset atmaktan cigerim soldu dun yine attim hala menude gecisler cogunlukla yavas. Bir cok hata mevcut. 5.1e kadar kesinlikle lolipopu tavsiye etmiyorum ki 5.1 inde neler katacagi muamma.
Merak etmeyin android 5 tam olarak iyi deil zaten yeni oldugu icin hem hatasi var hemde uyarlamada hata var 5.1 5.2 derken oturcak ve cihaz baya iyi olacak zaten g3 android 6 yida alır en az 6 ya kadar alır ve cihazda en ufak kasma olmaz tabi bu benim teorim sadece biraz sabretmeniz lazm g3 un tasarımı mukkemmel ve kuzeniminkine tutunca metalden farksz gelio. 😄

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pilin sebekenin falan olduğu bildirim cubugunu ios stili nasil yapabiliriz

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ya sarj problemim var bunu nasil halledebilirim? Bekleme modu nedir
ee0f4fa3149f52cd016e2aff8dd0c9cf.jpg

yasinayaz23