cuteftp

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sorunu çözdüm öncelikle xposed ın android 5.0 için olan alpha versiyonunu yüklemem gerek bunun içinde twrp gerekiyor fakat twrp recovery açılması içinde bootloader kilidinin kırılması gerekiyor ve bunun içinde twrp nin bump olarak yüklenmesi gerek. Mantığı çözdüm ama yapamadım uğraşıyorum bakalım.
Ben de 20i versiyon yükledim ve root yaptım. Xposed, şimdilik orjinal lg yazılımına yükleniyor ama uyumsuz olduğundan çalışmıyor. Xda'da bump edilmiş custom fwler var ve xposed bu fwlere uyumlu. fakat ne kadar güvenli bu fwler. En iyisi beklemek diyorum. Custom fw taraftarı değilim.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Ben de 20i versiyon yükledim ve root yaptım. Xposed, şimdilik orjinal lg yazılımına yükleniyor ama uyumsuz olduğundan çalışmıyor. Xda'da bump edilmiş custom fwler var ve xposed bu fwlere uyumlu. fakat ne kadar güvenli bu fwler. En iyisi beklemek diyorum. Custom fw taraftarı değilim.

Custom Fw de yükleyemedim ki çok uğraştım ama şimdilik ara verdim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar ..bende bir g3 kullanıcısıyım .. benim sormak istediğim lg g3 te de samsung s5 teki gibi bi ultra güç modu yada menüsü nasıl yarabilirim .. androin hakkında pek bilgim yok hep ios kullandım .. rom falan artık neyse detaylı acıklarsanız çok iyi olur.. ha bide bunu yaparken tel garanti dışına da çikmasın istiyorum ... var sa bi yolu cevaplarını bekliyorum .. teşekkürler..

c_nergy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LG klavyesini kullanmıyorum, sevmiyorum da. Türkçe karakterler olmadıktan sonra bütün klavyeler aynı zaten.

Bir de şu swiftkey den iyisini bulamadım daha. :)
Tapatalkta simgeler cikiyor ve kendin de ister klavyeden ister tapatalktan simge ekleyebiliyorsun. Sende bi sorun olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bu sorunun cevabını buldun mu eğer bulduysan bana yardımcı olabilir misin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
istanbul anadolu yakasında LG G3™ SPRINT (LS990 METALLIC BLACK) modelini kullanan var mı?

MoonseroZe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar ..bende bir g3 kullanıcısıyım .. benim sormak istediğim lg g3 te de samsung s5 teki gibi bi ultra güç modu yada menüsü nasıl yarabilirim .. androin hakkında pek bilgim yok hep ios kullandım .. rom falan artık neyse detaylı acıklarsanız çok iyi olur.. ha bide bunu yaparken tel garanti dışına da çikmasın istiyorum ... var sa bi yolu cevaplarını bekliyorum .. teşekkürler..

Seninkisi istiyorumdan cikmis artik talep ediyosun sen:D bu solediklerini kim istemiyor öncelikle onu bulalim bence :D

c_nergy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Google Now Launcherda 2tiklamayla kilit ve ana ekrana 2den fazla sayfa ekleme ozellikleri yok mu ? Varsa nereden yapiliyor?

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar yazılımdan anlayanlar bir yardım etsin çıldırıcam yoksa. Cihazımda lollipop yüklü ve rootlu. TWRP kurmak istiyorum ilk olarak TWRP Manager ile denedim hata verdi sonradan öğrendim ki stock romlar için bump versiyonu ile kurulum yapılması gerekiyormuş bu versiyon bootloader kilidini açmak içinmiş. Bump versiyonunu indirip flashify programı ile flashlıyorum recovery modda başlattığımda bootloaderın kilitli olduğu yazıyor ve telefon döngüye düşüyor. Normal kod yöntemi ile pcde flashladım yine aynısı. Bootloader kilidini aşamadım bir türlü. TWRP kurup xposed'ın lollipop için olan alpha sürümünü kurmak istiyorum. Çok şey mi istedim :/