LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
yukardaki menülerden mobil cihaza bas yükseltme hatalarını geri yükle de

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar bir soru soracağım

Benim telefonum LG G2, yaklaşık 1 ay oldu alalı telefondan memnunum ama son zamanlarda gece şarjı %1-%3 arası gitmeye başladı. İlk 2 hafta böyle bir sorun yoktu.
Format attım. Ama bir işe yaramadı.

Başka bir sorun:

Telefonun şarjı %50 deyse %50 deyken faceye girip 10-15 saniye baktıktan sonra telefonu kapatınca(tuş kilidinden) 5 dk sonra bakıyorum %49 a düşmüş..

Ne yapabilirim ?

Batarya kalibrasyonu denen bir olay varmış işe yarar mı yararsa hangisini yapmalıyım ? İnternette onlarca değişik kalibrasyonlar var siz hangisini önerirsiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim..

Normal diyebilirsiniz ama ilk 2 hafta böyle bir şey olmadı %40 da koyduysam sabah da %40 da alıyordum. Şimdi neden öyle olmuyor anlamıyorum.
Gayet normal.hic kafana takma ben gece buraktigimda en az %9 sarj gidiyor zaten sende 1-3 arasi gidiyormus baya iyi bu gece wifi kapatip birakirsan birazdaha az gider sarj

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
bende hiç gitmiyor valla full dolduruyorum sabah yine %100 ama tabi wifi filan kapalı tabii :)

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
bende hiç gitmiyor valla full dolduruyorum sabah yine %100 ama tabi wifi filan kapalı tabii :)
Bende gece cok gidiyor yav :D en son cm yukluyken sarji 100 yapip yatmistim sabah baktigimda 94 civariydi arada az dusuyor bazende cok dusuyor simdi 20d yukledim o gece daha az sarj harciyor custom romlarda daha fazla dusuyor galiba

yaseka61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wifi'yi bende de kapalı ama yine gidiyor. Kardeşim sende nasıl gitmiyor sen ne yaptın telefona :biggrin:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bende gece cok gidiyor yav :D en son cm yukluyken sarji 100 yapip yatmistim sabah baktigimda 94 civariydi arada az dusuyor bazende cok dusuyor simdi 20d yukledim o gece daha az sarj harciyor custom romlarda daha fazla dusuyor galiba

20d dediğin nedir ?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Bugün cihazı LG'nin Mecidiyeköy'deki teknik servisine verdim. Çünkü cihaz hiçbir şekilde donwload moda ve hard reset ekranına girmiyor. Benden 20 iş günü beklememi söylediler. Neden diye sorduğumda bizim salonun tabanını 10 defa kaplayacak kadar LG cihaz gösterdiler bana :) Anakartta sorun varsa 500 lira gibi bir mebladan söz ediliyor.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bugün cihazı LG'nin Mecidiyeköy'deki teknik servisine verdim. Çünkü cihaz hiçbir şekilde donwload moda ve hard reset ekranına girmiyor. Benden 20 iş günü beklememi söylediler. Neden diye sorduğumda bizim salonun tabanını 10 defa kaplayacak kadar LG cihaz gösterdiler bana :) Anakartta sorun varsa 500 lira gibi bir mebladan söz ediliyor.

500 iyi, 800 isteyenler bile varmış.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ben 2 hafta önce Lg g2 32 gb aldım 406k serisi tele antutu testi yaptım 2000 küsür puan aldı çok düşük degilmi sizce?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
CM çok ısınıyor ondandır :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

cpu governoor: ondemand veya interactive
i/o scheduler:sio
yapın ısınma git gide azalıyor ilk gün çok hissetmiyorsun ama 2-3 gün sonra ne ısınma ne bişi :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Meraklilarina stok ve chrome tarayicinin test sonuclari :

y5ybahy7.jpg

pamy4e4u.jpg

arede6yn.jpg

7y7u3yte.jpg

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya bu kliksadan alan var mı haftaya sipariş vericem telefonu ama bu paralel ithalat olayı çok karıştırıyor kafamı teknik servis sorunlu çıkar mı 200 lira için değer mibilmiyorum ki?

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Dolphin Tarayıcı beş para etmez %22 işlemci 1 saat 44 dk açık tutuyor
Kendi tarayıcısı %7 kullanıyor
Opera Android Tarayıcısı mini değil
%3 kullanıyor Telefonun ısınması webde
Oyun oynarken oluyor Fazla yük binmeden cihazı soğutun yoksa anakart yanar Yazılım olarak bi sıkıntı ve işlemci ısınıyor Qualcoom 801 bu sorun az en kaliteli S805 ve S810 yonga setini beklemek Google açık kaynak kodlarını firmalalarla Paylaşılacak dedi sohbahar beklesek 2015 ikinci çeyreği Android L gelir geç olsun güç olmasın sağlam olsun inşallah Lg sana güveniyorum ;)

ersoyersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar arama geldiginde bi hatun numarayi okuyor google konusma moyoru sanirsam. Bn bunu nasil kapatirim lanet kadin uyuz etti beni

inVolVe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ya bu kliksadan alan var mı haftaya sipariş vericem telefonu ama bu paralel ithalat olayı çok karıştırıyor kafamı teknik servis sorunlu çıkar mı 200 lira için değer mibilmiyorum ki?
Dostum aynı yerden bn aldm 1 ay önce şu anda hiç sıkıntım yok hemde ucuza geldi 403 serisiydi bnimki. Icinde tayland rom yuklu gelmisti 4.2.2. Suanda optimus g3 rom 1.2 yuklu hayet guzel alabilirsin sıkinti yok sadece garntiye is birakmamaya calis 😀

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dostum aynı yerden bn aldm 1 ay önce şu anda hiç sıkıntım yok hemde ucuza geldi 403 serisiydi bnimki. Icinde tayland rom yuklu gelmisti 4.2.2. Suanda optimus g3 rom 1.2 yuklu hayet guzel alabilirsin sıkinti yok sadece garntiye is birakmamaya calis 

Teşekkürler inşallah dediğiniz gibiolurda sıkıntısız bir alışveriş olur çünkü bu telefonu almak için bir buçuk ay çalıştım paramı topladım.Yaz tatilim boşa gitti.

yaseka61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar LG G2 kullanıyorum şuan şarjım %38 batarya voltajı 3.735 şimdi ben kalibrasyon yapsam bu 4200 lere çıkar mı? Çıkarsa ne işe yarar?