LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Telefonun arkasinda siyah etikette yazmiyo lg d802 tr yaziyo kutuyada evde bakcam artik teknosadan almıştım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde 0168 var bi alakasi var mi siyah etikette yaziyo

Kardeş en başta yazar. K'lı bir şey olması lazım. Örnek: 403K... ve yanında da gereksiz sayılar vardır. En baştaki yere bak. K'lı bir şey olması lazım.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kaptan orijinal mi :)

orjinal kılıf 100tlye yakın.orjinal olsa 3ünü nasıl 20tl ye söyliyim.ama merak ediyosan resimlerini çeker gönderirim.ama bitanesi epey iyi.telefonun yanında gelmişti diğer ikisini ben aldım.kılıfla kullanamıyorum.şimdi 0.3 milimetrelik şeffaf kılıf kullanıyorum.o yüzden evde duruyo diğer kılıflar
001_smile.gif

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Noldu senin güncelleme gelmedi mi

Yok hacı ya. Bende şans yok. Güncellemenin yayınlanmasını beklemek ayrı dert, telefonuma gelmesini beklemek ayrı dert. İMEİ kaydına göre dağıtılıyormuş sıra sıra. Benim İMEİ kaydı sıranın sonunda sanırım. :p

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yok hacı ya. Bende şans yok. Güncellemenin yayınlanmasını beklemek ayrı dert, telefonuma gelmesini beklemek ayrı dert. İMEİ kaydına göre dağıtılıyormuş sıra sıra. Benim İMEİ kaydı sıranın sonunda sanırım. :p
Isınma eskiye göre çok iyi ama yinede akdeniz de olunca telefona daha etki ediyor, bugün yarın gelir ya, bu arada şarj çok iyi gidiyor

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benin 309k olunca rom falan atarken sorun hata almıyorum gerçi 2 kere attım ama olsun. :)

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Lg pc suite kontrol etsene kesin gozukur orda

serdarmelnaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
popuOrjinalinde radyoda yok bu cihazda gerçi anlamiyorum ama illa root atmak mi gerekiyor 20 c

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677