LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Benim dokunmatiği kırık G2'yi 350 TL'den Let Go'ya koydum. Fiyat çok diyorlar ama bu donanım bu fiyata gayet makul. Dokunmatik değiştirip kullanılabilir.
Kutusu, adaptörü, kulaklığı, sim kart iğnesi, faturası mevcut. Tek sıkıntısı dokunmatik.
Sizce çok mu 350 TL? Siz olsanız kaça satardınız 310K 32GB G2'yi?
Abi sadece dokunmatik panel kırıksa 30 liraya satılıyo değişip öyle koyabilirsin istersen. Türk insanı kırık çıkık diyince kuşkulanıyor. :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Abi sadece dokunmatik panel kırıksa 30 liraya satılıyo değişip öyle koyabilirsin istersen. Türk insanı kırık çıkık diyince kuşkulanıyor. :)
Kendim uğraşıp risk almak istemiyorum. O camı sökmesi zahmetli bir iş. Görüntü sağlam. Kaş yaparken göz çıkarmayalım.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
G2 min ekranı değiştim şimdi de saçma sorunlar olmaya başladı hoparlörden ses bir çıkıyo bir çıkmıyo yeniden başlatınca kapanıyo açılmıyo ve çok yavaş şarj oluyo acaba pili takarken mi bozdum çıkarana kadar canım çıktı çıktığında da yamuldu biraz. :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
G2 min ekranı değiştim şimdi de saçma sorunlar olmaya başladı hoparlörden ses bir çıkıyo bir çıkmıyo yeniden başlatınca kapanıyo açılmıyo ve çok yavaş şarj oluyo acaba pili takarken mi bozdum çıkarana kadar canım çıktı çıktığında da yamuldu biraz. :D
Bir şeyleri tam takamamış olabilirsin.

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
telefonumun power entegresi bozulmuş dedi telefoncu sizce neden nasıl olmuş olabilir tamiri benim yaşadığım şehirde yokmuş istanbula ankaraya mı göndereceğim telefonu, tahmini ne kadar tutar sizce?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
telefonumun power entegresi bozulmuş dedi telefoncu sizce neden nasıl olmuş olabilir tamiri benim yaşadığım şehirde yokmuş istanbula ankaraya mı göndereceğim telefonu, tahmini ne kadar tutar sizce?
Isınmadan düşmeden sıvı temasından olmuş olabilir. Fiyat olarak en az 60 70 lira isterler gibime geliyo.

Buz Mavisi

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar geçen gün telefonu pc ye bağladım birden telefon kapandı bir güncelleme yüklemeye başladı normal bir güncelleme değil yani ilk defa öyle bir ekran gördüm hemen bilgisayardan çıkartıp telefonu kapattım güncellemede bağlantıyı kesmeyin ve telefonu kapatmayın yazıyordu ama ben bağlantıyı kestim telefonuda kapattım %0 da takılı kaldı çünkü sonra hard reset attım bilgisayara bağlıyorum bilgisayar görmüyor şimdi telefonu ayrıca hızlı şarj özelliği vardı bunun şimdi çok yavaş şarj oluyor 1 saatte %20 doluyor önceden 1 buçuk saatte fullenirdi ne yapmam gerek acaba yardımcı olabilecek varmı ?

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
arkadaşlar g2 pilini yakın zamanda değiştiren varmı ? servis fiyatı vs hakkında bilgi verebilecek varsa benim emektar g2 artık bataryada teklemeye başladı

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
arkadaşlar g2 pilini yakın zamanda değiştiren varmı ? servis fiyatı vs hakkında bilgi verebilecek varsa benim emektar g2 artık bataryada teklemeye başladı
Ben değiştim ama servisle falan değil kendim değiştim hepsiburada da 28 küsüre almıştım 2 hafta önce.

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Ben değiştim ama servisle falan değil kendim değiştim hepsiburada da 28 küsüre almıştım 2 hafta önce.
benimde batarya sıkıntı çıkardı batarya aldım 40 liraya kendim değiştirdim ama normal pil kullanımına göre az performans veriyor dış görünüş olarak bire bir aynı batarya orjinal olup olmadığını nasıl öğreneceğiz

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
6.0 mi akici gelmiyor. Stabilitesi nasil? Memnun musun? Problem kesfettin mi?
Yok 5.0.2 akıcı gelmiyor bana ben bunu zaten her zaman soylemisimdir ve soyluyorum bir cihaza android 5.0 5.0.1 5.0.2 verilipte 5.1 vermemek olmaz .

Saçmalık 5 ilk ciktiginda cok bug vardı sistemsel 5.1 ile giderildiler G2 yine iyi geliyor o ezik yazılımın ustesinden .

Baya uzattm ben CM romlardan kurdum ama suan nerdeyse hepsi beta ya da test asamasnda hala onlarda kucuk problemler var bazen de cihaz kendni kapatiyordu suan saf CM Snapshot surumunu kullaniom sorunsuz ve memnunum.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
benimde batarya sıkıntı çıkardı batarya aldım 40 liraya kendim değiştirdim ama normal pil kullanımına göre az performans veriyor dış görünüş olarak bire bir aynı batarya orjinal olup olmadığını nasıl öğreneceğiz
Hiçbir fikrim yok g2 lerin pilleri 1 2 ay sonra kendine geliyo ama ilk kullanımlarda çok da kötü olmaması lazım ben 4 saat civarı ekran süresi alıyorum şuan.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Yok 5.0.2 akıcı gelmiyor bana ben bunu zaten her zaman soylemisimdir ve soyluyorum bir cihaza android 5.0 5.0.1 5.0.2 verilipte 5.1 vermemek olmaz .

Saçmalık 5 ilk ciktiginda cok bug vardı sistemsel 5.1 ile giderildiler G2 yine iyi geliyor o ezik yazılımın ustesinden .

Baya uzattm ben CM romlardan kurdum ama suan nerdeyse hepsi beta ya da test asamasnda hala onlarda kucuk problemler var bazen de cihaz kendni kapatiyordu suan saf CM Snapshot surumunu kullaniom sorunsuz ve memnunum.
Benim de 6.0 kurasim var da güvenemiyorum.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Benide gaza getirdiniz kurdum 6.0 ı sonra sıkılıp tekrar 5.0.2 ye döndüm.Cm romları yazılım olarak çok sıkıntılı internette dolaşırken bile normalden fazla ısınıyo. Ben stock rom + doriyle mutluyum bir yavaşlığını görmedim 5.0.2 nin eksiklerini dori kardeşim yavaş yavaş gideriyo :)

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Stock rom değilde miui 7 güzel stabildr hem telefonu aldığımda bir hafta stock kullandım kullanmadim hemen cm kurdum sonra iste canım sıkıldıkça miui-cm arasında geziniyorum tavsiye ederim miui i

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Kurmamamin nedeni stabil sürüm bulamadim. Kurmak istememin nedeni de 6.0 da programlar falan gereksiz medya erisimi vs. istemiyor. Ayrica sanirim performansli hale de geliyor telefon.
Snapshot sürümlere bakcaksın bende ısınma ve kapanma sorunları aldım ama bunda almıyorum .

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bende g5 romu kurmuştum dün bu saatlerde normalde lgnin stock tabanlı romlarında oyundan atma oluyordu şuanda hiçbir sıkıntım yok sadece ses biraz az geliyo kulaklığa bide radyo çalışmadı o kadar ben zaten radyo dinlemem.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ben bugün yine bir 5.0.2 ye geçiyim en son Dori 9.8 çıkınca geçmiştim şimdi 11.2 Stable var :)

G5 romuda atarım biraz öyle takılırım çok yavaş bulursam yine 6.0.1

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
b9c459cc910490b6364f011067afae16.jpg
0013bba5299e176f4c2bbe348ad6b1b6.jpg

Ne olacak bendeki bu foto aşkı :)