League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
15 Temmuzda bonus rp kampanyasi var, enpara ile birlestircem 4000 rp 24 tl olacak, ama su an 0 rp var ve karadiken morgana indirimde yahu

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Daha demin 3v3 modunda oyun attım ve karşı tarafta 1 gerçek oyuncu bizim takımda aynı şeklide bir ben vardım gerçek oyuncu diğerleri bot neden acaba ilk defa karşılaştım garip olan bir sefer karşı takım hepsi oyuncu bizim takımda 2 kisi bottu:/

Önceki mesajlara bak aynısı ile ben de karşılaştım hep hayalet şifa alıyorlar isimleri ingilizce birleşik baş harfleri büyük 2 kelimeden oluşuyor ve mallar :D sendekiler de böyle miydi he bi de giriş botundan kötüler

Veradess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler birşey soracağım sizce 5. sezonda kaç winde gold 5 veya üstü olabilirim (elo'm gayet iyi)

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Güçlü değil metada değil hiç önemli değil oynarken eğlenebilecğim bir şampiyon önerir misiniz her rol olur

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Poppy sıkıntı değil beleş bildiğin :D zed Lee sin rengar arasında kaldım

Phalearos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Az once facede ss atiyolardi millet afk kalmis hep seri kazanan arkadas var

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Aynen az önce maça girdik 5 vs 5 karşılıklı 3 afk vardı 2 vs 2 yaptık

xas1g3.jpg

ClouT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dereceli oyunlar lig atlamak için hero söyler misiniz?
Meta herolarını takip etmek yeterli. Lane'ini mesaj atarsan ayrıntılı bilgi verebilirim.
Plat oyuncusuyum beraber oynamak isteyenler de mesaj atabilir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Dereceli oyunlar lig atlamak için hero söyler misiniz?
Meta herolarını takip etmek yeterli. Lane'ini mesaj atarsan ayrıntılı bilgi verebilirim.

Rossen

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Meta herolarini nereden ogrenecegiz

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Çok yüksek seviye bi oyuncu değilseniz bence meta falan hikaye her heroyla iyi isler yapabilirsiniz

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Çok yüksek seviye bi oyuncu değilseniz bence meta falan hikaye her heroyla iyi isler yapabilirsiniz

Biraz haklısın düşük seviyelerde ct falan değil yetenek önemli ama bi dereceli oynarken biraz metayı bilmek lazım
Mesela 20 lvlken Jax ile floraya eziliyordum :)

ClouT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meta herolarini nereden ogrenecegiz
LCS ve Türkiye turnuvalarını takip ederek. twitch.tv den takip edebilirsin.
Ayrıca youtubetada bolca turnuva kaydı mevcut.

Metaya uymazsanız hiç bir zaman yüksek seviye bir oyuncu olamazsınız zaten :) He ben zamanımı geçirmek için oynuyorum diyorsan bence mario size daha uygun bir oyun.

Veradess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bu sezonda kaç win alırsam gold V olabilirim (elom gayet iyi)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar lol de su mor böcekler çıkıyor bazen onlar nedir nereden geliyor, hakkinda bilgi var mi bilen var mi?

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Arkadaslar lol de su mor böcekler çıkıyor bazen onlar nedir nereden geliyor, hakkinda bilgi var mi bilen var mi?

Markette satılan itemin pasifi. 2 tane öyle item var garip isimleri var birisinin adı ....... birşeyin kapısı gibi birşey. 50 zırh ve büyü direnci veriyor diye hatırlıyorum.

ClouT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İtemin ismi: Zz'Rot Kapısı. İtemın özel aktifi 150 saniyeliğine hiçlik kapısı oluşturabiliyorsunuz. 150 saniye boyunca 4 saniye aralıklarla extra minyon (mor böcek:)) çıkar
ve en yakın koridordan ilerlerler. Ayrık ittirme istenen oyunlarda bu item alınır. Koridora biri gitmeden koridoru ittirmenizi sağlar. Böylece rakip takımın bir oyuncusu ittirilmiş koridoru temizlemek için koridora gittiğinde 4v5 takım savaşı yapma şansını sağlarsınız. Tabii gold ve altı ligteyseniz bu itemla hiç uğraşmayın derim :)

Markette satılan itemin pasifi. 2 tane öyle item var garip isimleri var birisinin adı ....... birşeyin kapısı gibi birşey. 50 zırh ve büyü direnci veriyor diye hatırlıyorum.
Bu özellik pasifi değil aktifi. Ayrıca +60 Zırh +60 Büyü sav. ve +%100 taban can yenilenmesi verir.

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
İtemin ismi: Zz'Rot Kapısı. İtemın özel aktifi 150 saniyeliğine hiçlik kapısı oluşturabiliyorsunuz. 150 saniye boyunca 4 saniye aralıklarla extra minyon (mor böcek:)) çıkar
ve en yakın koridordan ilerlerler. Ayrık ittirme istenen oyunlarda bu item alınır. Koridora biri gitmeden koridoru ittirmenizi sağlar. Böylece rakip takımın bir oyuncusu ittirilmiş koridoru temizlemek için koridora gittiğinde 4v5 takım savaşı yapma şansını sağlarsınız. Tabii gold ve altı ligteyseniz bu itemla hiç uğraşmayın derim :)

Bu özellik pasifi değil aktifi. Ayrıca +60 Zırh +60 Büyü sav. ve +%100 taban can yenilenmesi verir.

Neden ki bir silver 2 olarak itemi sizin Verdiğiniz teknikle kullandım ve gayet işe yaradı takım savaşı yaptık baya eziliyorduk solo ise çok güzel ittirilmişti soloda tp olsa kazanmıştık

ClouT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neden ki bir silver 2 olarak itemi sizin Verdiğiniz teknikle kullandım ve gayet işe yaradı takım savaşı yaptık baya eziliyorduk solo ise çok güzel ittirilmişti soloda tp olsa kazanmıştık
Yani silver liginde oyunu kazanmanın daha kolay yolları olabilr. Tek başınıza güçlü herolarla oynayarak oyunu kazanabilirsiniz. Onu alacağın parayla başka defansif ya da ofansif itemini tamamlayıp rakibi ezebilirsin. Zaten silverda her 2 maçtan 1inde afk olduğu için oyunun kaderini biraz da afk ler belirliyor. Bu yüzden tek başına oyunu taşımayı öğrenmelisin.

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Yani silver liginde oyunu kazanmanın daha kolay yolları olabilr. Tek başınıza güçlü herolarla oynayarak oyunu kazanabilirsiniz. Onu alacağın parayla başka defansif ya da ofansif itemini tamamlayıp rakibi ezebilirsin. Zaten silverda her 2 maçtan 1inde afk olduğu için oyunun kaderini biraz da afk ler belirliyor. Bu yüzden tek başına oyunu taşımayı öğrenmelisin.

Peki tek başına oyun nasıl taşınır? Neredeyse tüm herolarda çok iyi başlıyorum 3-0-2 falan Ardından satıyoruz.

ClouT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki tek başına oyun nasıl taşınır? Neredeyse tüm herolarda çok iyi başlıyorum 3-0-2 falan Ardından satıyoruz.
Öncelikle ultra taşıyıcı herolar oynayin. Lane iniz ne bilmiyorum ama ben solo oyuncusuyum. Soloda taşıyan herolar riven,vlad,hecarim,rengar... vb. herolar kastığı zaman 5 kişinin arasına girip en azından 3ünü alıp öldüğünde bile takım arkadaşlarınıza 4v2 takım savaşı yapma şansı sunarsınız. Böylece taşımış olursunuz. Yani taşıyan bir heroyu çok iyi bilin ve minyona çok dikkat edin. Unutmayın ki 12 minyon 1 kill demektir.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
5.13 yama notlarini mutlaka açın okuyun arkadaslar yararlı bilgiler mevcut sonra oyun biraz değişmiş demeyin

Rossen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Udyr a yeni cikan saldiri hizi itemini alinca R mi fulleniyo Q mu