League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Uzun zamandan sonra yeni aldığım Laptop ile birlikte oyunu oynamaya basladim.

1-) Laptopla pilde oynarken 30 fps sabir aliyorum sarja takili olmadığı icin mi?
2-) En basta dll hatasi verdo dll fixer yukledim duzeldi. Ilerde sıkıntı tekrar olur mu?
3-) Freedos laptop aldim oyunu daha kullanışlı oynamak icin onerileriniz var mi?

Oyun çok degismis bu arada

1. Hiçbir alakası yok bende değişmiyor bile neyse o sadece pili takınca batarya modu var güç tasarrufuna geçerse düşebilir o kadar.
2.bilemeyeceğim
3.bilgisayarına bakım yap temiz tut

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
1. Hiçbir alakası yok bende değişmiyor bile neyse o sadece pili takınca batarya modu var güç tasarrufuna geçerse düşebilir o kadar.
2.bilemeyeceğim
3.bilgisayarına bakım yap temiz tut
Modlari kontrol ettim, acaba asusta olan bir özellik mi? Gtx950m 4 gb var ayarlari en dusuge alıyorum 30 fps en yükseğe alıyorum gene 30 fps anlamadim. Bu arada bilgisayar performans modunda sadece sarja takili değil

e_emin

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Uzun zamandan sonra yeni aldığım Laptop ile birlikte oyunu oynamaya basladim.

1-) Laptopla pilde oynarken 30 fps sabir aliyorum sarja takili olmadığı icin mi?
2-) En basta dll hatasi verdo dll fixer yukledim duzeldi. Ilerde sıkıntı tekrar olur mu?
3-) Freedos laptop aldim oyunu daha kullanışlı oynamak icin onerileriniz var mi?

Oyun çok degismis bu arada
1)Battery Boost özelliği açıksa ve fps limiti 30 fps ise ondan dolayı oluyor. Bunları kontrol etmek için GeForce Experience'i açtıktan sonra Tercihler bölümünden BatteryBoost'u seç. FPS limitini 60'a kadar çıkarabilirsin ya da BatteryBoost'u tamamen kapatabilirsin (tavsiye etmem). Eğer önemliyse Asus N550JK (i7-4700HQ GTX 850M) kullanıyorum.
2)Bilemiyorum.
3)Oyunları son versiyonlarına güncelle/son patchlerini yükle (ama dikkat et, bazı oyunlarda yeni versiyonlar/patchler performansı düşürebiliyor, örneğin GTA V ve The Witcher 3'ün performansı bir patch'de düşmüştü, ama sonra düzelttiler diye biliyorum) ve sürücüleri arada bir güncelle (GeForce Experience otomatik yapıyor bunu ama arada bakmak iyi bir fikir yine de).

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Modlari kontrol ettim, acaba asusta olan bir özellik mi? Gtx950m 4 gb var ayarlari en dusuge alıyorum 30 fps en yükseğe alıyorum gene 30 fps anlamadim. Bu arada bilgisayar performans modunda sadece sarja takili değil

30 FPS sınırladın mı acaba görüntü ayarlarından ben 840M ile en yüksek full HD 60 FPS alıyorum

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302

Hocam anlamadım ama pc yeniyse bi sıkıntı olmaması lazım yüksek performans modunda olsun her daim sonrada oyun ayarlarından grafik sabitleme özelliği var onun ne olduğuna bakın sabit olabilir.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[MENTION=311254]e_emin[/MENTION] kaptan sizdekinin bur ust modeli n550jx var bende de ancak geforce experience wind 10 yüklü son sürümü açılmıyor maalesef anlamadim yarin uğraşacağım bu hatayla

Cevap yazan arkadaslara teşekkürler yarin bir de sarja takili deneyeceğim

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar bugün oyunu sarjda denedim 60 fps sabir ancak arada 5 dk da bir 18 e düşüp takilabiliyor acaba ısınma kaynakli falan mi lol oynarken ayni sorunu yasayan var mi

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Bende de şöyle bi sıkıntı var rahat rahat farmımı yapıyorum hiç bi sıkıntı yok tam adamla takasa girdiğim an ping birden 50den 450 500 lere fırlıyor yürüyemiyorum bile

mutluçocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yanlışlıkla vayne ap girdim. Beni gosu kurtardı. Onun yaptığı q fulledim bi de rakip vayne i outplay ettim.

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
tr.op.gg diyor ki iki lig birden atlatabilirsin mümkün mü öyle bir şey elim ligimden çok yüksekmiş

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Migros'ta dergi baktım kapalı dergi yok hepsinin rpsi çalınmış bimcellede RP çekilmiyor bu nasıl iş

Rossen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Proxy singed becerebilen var mi? Deniyorum ama hemen gelip kesiyolar :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Proxy singed becerebilen var mi? Deniyorum ama hemen gelip kesiyolar :D
O terimi bilsem denedim derim ama :D arkadaslar metadir item isimleridir terimlerdir vs bu tür seylerle hiç ilgilenmiyorum sadece oyunu iyi oynarim o kadar (lag olmazsa :p)

Rossen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O terimi bilsem denedim derim ama :D arkadaslar metadir item isimleridir terimlerdir vs bu tür seylerle hiç ilgilenmiyorum sadece oyunu iyi oynarim o kadar (lag olmazsa :p)

Yok meta değil. Singedle oyun başı adamların inhibitor kulesi ile diğer kulesi arasına gidiyorsun. Q ile minyonları orada kesiyorsun. Rakibinin de minyonları olmadığı için kule altı kesmek zorunda kalıyor ama ben yapamadım :D

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Yok meta değil. Singedle oyun başı adamların inhibitor kulesi ile diğer kulesi arasına gidiyorsun. Q ile minyonları orada kesiyorsun. Rakibinin de minyonları olmadığı için kule altı kesmek zorunda kalıyor ama ben yapamadım :D
Bugün karsimdaki aynı olayı yaptı , ap singed ile çok rahat yapılıyor biraz hareket hizina biraz da apye yüklendin mi tamam. Oyun başı biraz zor olacağı ise doğru

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Drop derecelide çok kullanılıyodu şimdi normal oyunda da kullanılıyor,be gerizekalı maçı kazansan ne olacak ya

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Derecelide Ddos saldırısı yapan veleti buldum bende onun pc oynarken onu oyundan indirdim bana yapılan hareket sessiz kalamam onuda videoya aldım şikayet ettim velet sürüsü şu oyunu oynarken trollüyor abi adam akıllı biri gelsin bir deneyim puanı gibi sistem eklesinler her 30 olan dereceli atıyor atmasın abi.

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Derecelide Ddos saldırısı yapan veleti buldum bende onun pc oynarken onu oyundan indirdim bana yapılan hareket sessiz kalamam onuda videoya aldım şikayet ettim velet sürüsü şu oyunu oynarken trollüyor abi adam akıllı biri gelsin bir deneyim puanı gibi sistem eklesinler her 30 olan dereceli atıyor atmasın abi.

Olayı tam anlatır mısın? Direk sana mı DDos atıldı oyuna mı nasıl buldun video paylaşabilir misin