Soru Laptop mu Masaüstü mü ?

goLge_20

Binbaşı
Reaksiyon puanı
9
Sa, Monster Tulpar T7 V21.6 kullanıyorum cihaz özellikleri :
RTX 3070
İ7 10875H
32 GB RAM
1TB SAMSUNG 970 EVO PLUS M2 SSD
2K 165HZ QHD Ekran
Detaylı özellikler için bu linke bakabilirsiniz.

Sizce masaüstü almalı mıyım , alsam ne önerirsiniz ?

passout

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monster güzel bir kasaya sahip olmadığı için bir anda elinde patlayıp 10K+ TL borç çıkabilir. Bence satıp ya farklı bir laptop al ya da yanında bilgisayar taşımayan biri isen masaüstü toplayabilirsin. Ben birinci seçenekten yanayım.

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Sa, Monster Tulpar T7 V21.6 kullanıyorum cihaz özellikleri :
RTX 3070
İ7
10875H
32 GB RAM
1TB SAMSUNG 970 EVO PLUS M2 SSD
2K 165HZ QHD Ekran
Detaylı özellikler için bu linke bakabilirsiniz.

Sizce masaüstü almalı mıyım , alsam ne önerirsiniz ?
Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza bağlı. Dışarıda laptopa ihtiyaç duymuyorsanız bence kesinlikle masaüstü bir bilgisayar. Duyuyorsanız da bence gaming bir bilgisayarı taşımak çok zor, bütçenizi bölüp bir kısmıyla dışarda idare edecek bir laptop kalanıyla da masaüstü bir bilgisayar toplayabilirsiniz.

goLge_20

Binbaşı
Reaksiyon puanı
9
Monster güzel bir kasaya sahip olmadığı için bir anda elinde patlayıp 10K+ TL borç çıkabilir. Bence satıp ya farklı bir laptop al ya da yanında bilgisayar taşımayan biri isen masaüstü toplayabilirsin. Ben birinci seçenekten yanayım.
Evet doğru söylüyorsunuz ama her hafta dışarıya çıkıp laptop kullandığım için taşınabilir olması benim için önemli. Çok kişi masaüstü topla derse toplamayı düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza bağlı. Dışarıda laptopa ihtiyaç duymuyorsanız bence kesinlikle masaüstü bir bilgisayar. Duyuyorsanız da bence gaming bir bilgisayarı taşımak çok zor, bütçenizi bölüp bir kısmıyla dışarda idare edecek bir laptop kalanıyla da masaüstü bir bilgisayar toplayabilirsiniz.
Mantıklı, masaüstü toplarsam en az 4090 i7 13. nesil olacağı için bir tık fazla bütçeye ihtiyacım olacak. O yüzden pek masaüstü taraftarı değilim ama masaüstü istemiyorum da değil. Çoğunlukla dışarıda bilgisayara ihtiyacım oluyor ve dışarıda da kötü bir pc kullanmak istemiyorum kısacası. Çok fena arada kaldım hem gaming laptop hem 4090 lı masaüstü yapsam keşke ama o kadar bütçe yok :) ??

Son düzenleme:

Son mesajlar