Kronik sorunsuz m5

onurcanisik48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
m5deki kronik sorun sonra ki seriler de kalkti mi yoksa hala satista olanlar da ayni seri mi hepsiburada'dan almayi dusunuyorum ?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
İhtimal var.

M5 güzel bir cihazdı ama bir bu kronik sorunları bir de G4'ün fiyatının düşmesi M5'in alınabilirliğini etkiledi. Bence G4'e yönelmeniz daha mantıklı. İki cihaz da bir günü cikariyor

onurcanisik48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
ya usta gercekten kafayi yicem elimde note 4 var telefon her yonden 10numara ancak cok buyuk geliyo bana g4un ekrani da oyle malesef 5inc ve altina yonelmeye calisiyorum z5c var aklim da ama ona da oaram yetmiyo note 4u satip m5 alabilirim en fazla ama o da sorunlu diyolar hep

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
ya usta gercekten kafayi yicem elimde note 4 var telefon her yonden 10numara ancak cok buyuk geliyo bana g4un ekrani da oyle malesef 5inc ve altina yonelmeye calisiyorum z5c var aklim da ama ona da oaram yetmiyo note 4u satip m5 alabilirim en fazla ama o da sorunlu diyolar hep
Merhaba,

Sony m5 modeline hic girmeyin. Mediatek hellio x10 islemcisi o cihazin en buyuk dezavantaji oldu. Cunku sony, m5 modelinde biturlu o islemcisi xperia z ailesindeki gibi stabil calistiramadi. Ayrica islemcinin guc tuketimi de iyi olmadihi icin pil konusunda da iyi degil. Islemcide hizli sarj destegi olmadigi icin sarj etmek de uzun ve sinir bozucu bir hal aliyor. Yani kucuk ekranli olmasi size gore olabilir ama bence note 4u arasiniz soyliyim.

Ekrani kucuk bir model istiyorsaniz biraz daha para biriktirin sony xperia z5c alin. Sony m5 tekno marketlerde 1400-1500 tl'ye satiliyor. Sony xperia z5c'de 1700 tlye satiliyor teknoloji marketlerde cook fark yok aralarinda. Yok genede arttiramam dersen internetten bak. Sahibinden'den esnaflarin ilanlarina bak. Buralarda 1500-1650 tl arasi bulmak mumkun sifir z5c'lari. Gecceksen z5c'a gec yoksa note 4 den sonra m5'te pismanlik yasama ihtimalin yuksek.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Hoca xiaomi Mi4 al. Çok cihaz var 5 inçlik. Huawei telefonlarına bak vs.

onurcanisik48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
araştırıyım biraz dediğiniz gibi içlerinden 1-2 tanesini seçerim karşılaştırma yaparız tekrar