İPhone XR almaya değer mi ?

MuhammedAli07

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Selam millet
Ben 2014'ten beri 5s kullanicisiyim 4,5 yıl oldu kullanalı ama artik sıkıldım cünkü hafizasi yetersiz geliyor hele hele bataryasi ve ekrani artik beni tatmin etmiyor sarj aletim olmadan evden cikamiyorum ekran bana artik cok kucuk geliyor sizce 6500 tl verip XR almaya değer mi XS-XS Max önermeyin aslinda ben 8 istiyordum ama 1 sene sonra batarya omru ölüyormus bir de tasarim beni tatmin etmez diye korkuyorum malum ekran govde orani yuksek telefonlar aldi basini gidiyor
Yardimci olursaniz sevinirim ozellikle XR kullanicilari yazarsa cok iyi olur
İyi forumlar
Ben olsam s10 alırdım

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam o konu bitti :D .Herkes şu an @Webhead kardeşimizin Mi 9T almasını bekliyor
10 aylık konu vay be koskoca mazi canlanır gözümde bu konudan sonra İPhone hastalığımdan kurtuldum şuanki halimden oldukça memnunum artık sağlıklı bir şekilde düşünebiliyorum :D
MI9T alındığı zaman forumda şenlik olacak anlaşıldı :)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Zaten 7 sayfa olmuş Maşallah'ı var :D.Cidden 9 aydır bıkmadan usanmadan forumda araştırma mı yaptınız?Helal olsun size...Ben 3 ay falan tartıştım heralde ve elimde Mi 9T var.Tez zamanda size de nasip olur inşallah...
Bende Mi Mix 3 ile başladım S10e'ye kaydım.Pocofone F1'i araştırdım.S8'e baktım.Sonucu Mi 9T oldu...Bu arada bu telefonu kafama sokan da sizdiniz sanırsam.Çok teşekkür ederim kimler yardım etti ise.
.
Artık Mİ9T sahibiyim alınalı 3 gün oldu :cool:
Mesaj otomatik birleştirildi:

@TheTruthHurts koskoca mazi canlanır gözümde vay be 10 ay önceki ağlanacak halime şuanda gülüyorum ve ben artık Mİ9T kullanıcısıyım duygulandım şerefsizim

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
.
Artık Mİ9T sahibiyim alınalı 3 gün oldu :cool:

@TheTruthHurts koskoca mazi canlanır gözümde vay be 10 ay önceki ağlanacak halime şuanda gülüyorum ve ben artık Mİ9T kullanıcısıyım duygulandım şerefsizim
Bir 5 sene daha bununla devam ?.Çünkü ben öle yapacağım...En azından üniversiteye kadar.Bence baya dayanacak güçlü bir telefon...Hayırlı olsun yeniden.Konu Kapanmıştır ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bir 5 sene daha bununla devam ?.Çünkü ben öle yapacağım...En azından üniversiteye kadar.Bence baya dayanacak güçlü bir telefon...Hayırlı olsun yeniden.Konu Kapanmıştır ?
5 sene rahat kullanırım kullanmasına elimde kalır bak 5s'i 5 sene kullandım elimde kaldı satmaya kalksam parça niyetine alırlar 5s bana lise 3'ün yaz tatilinde alındı lise sonda kullandım 2015'te mezun oldum 2017'de üniversiteye girdim hala elimde 5s hazırlıkta ve 1.sınıfta da 5s kullandım şuanda 2.sınıftayım Mİ9T'ye geçeli de 4 gün oldu
Konu zaten 4 gün önce benim için kapandı da arada böyle hortlatmayı seviyorum :p

Reaksiyon puanı
2
Selam millet
Ben 2014'ten beri 5s kullanicisiyim 4,5 yıl oldu kullanalı ama artik sıkıldım cünkü hafizasi yetersiz geliyor hele hele bataryasi ve ekrani artik beni tatmin etmiyor sarj aletim olmadan evden cikamiyorum ekran bana artik cok kucuk geliyor sizce 6500 tl verip XR almaya değer mi XS-XS Max önermeyin aslinda ben 8 istiyordum ama 1 sene sonra batarya omru ölüyormus bir de tasarim beni tatmin etmez diye korkuyorum malum ekran govde orani yuksek telefonlar aldi basini gidiyor
Yardimci olursaniz sevinirim ozellikle XR kullanicilari yazarsa cok iyi olur
İyi forumlar

Bence xr yerine xs alabikirsin çünkü daha iyi ekranı ve daha zarif ve ele daha iyi oturuyor xs öneririm

berat y****

Asistan
Reaksiyon puanı
59
kesinlikle değmez zaten çokı bir özzelik yok

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bence xr yerine xs alabikirsin çünkü daha iyi ekranı ve daha zarif ve ele daha iyi oturuyor xs öneririm
Hocam bu konuyu açalı 1 yıl 3 ay oldu ben Kasım 2019'dan Mİ9T kullanıyorum benim artık İPhone'a ihtiyacım yok :D
Konuyu hortlatayım dedim :D

Reaksiyon puanı
6,381
Kesinlikle fiyatına göre alınmaz aslında bana göre fiyatı böyle olmasa da alınmaz. Çünkü XR, 11 ile Iphone serisine yakışmayan bir telefon.

Reis bu konunun üstünden 1 yıl geçti ben İPhone artık benim için bitti ben artık Xiaomi kullanıcısıyım konuyu bir hortlatayım dedim :D
???

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kesinlikle fiyatına göre alınmaz aslında bana göre fiyatı böyle olmasa da alınmaz. Çünkü XR, 11 ile Iphone serisine yakışmayan bir telefon.

???
Geçen sene ben İPhone hastasıydım :D neyseki çok şükür bu hastalıktan kurtuldum babuş ben bu konuyu geçen sene açtım konuyu açtığım tarihe baksana :D
Ben artık Xiaomi'ciyim banane İPhone'dan

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,090
Konu guzel hortlamis ???
@Webhead MMesajınızı düzelttiginizin farkındayim. Gözümden kaçmaz ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Konu guzel hortlamis ???
@Webhead MMesajınızı düzelttiginizin farkındayim. Gözümden kaçmaz ?
Bu mesajı yeni yazdım :D
konuyu geçen yıl açtım arada bir girip hortlatmayı seviyorum napayım :D
konuya giriyorum yorumlarıma bakıyorum ulan geçen sene ne kadar salak çocukmuşum diyorum

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,090
Ben kendime salak demem de ? safmışım derim. Heleki foruma ilk geldiğimde...
Allahtan herkes erkek de hiçbirsey hatırlamıyor???

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben kendime salak demem de ? safmışım derim. Heleki foruma ilk geldiğimde...
Allahtan herkes erkek de hiçbirsey hatırlamıyor???
bu konuyu açmadan önce cidden salaktım çünkü İPhone inadım vardı İPhone'dan başka telefon kullanmam diyordum

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,090
Yav illa tutturdunuz öyleydim diye
Tamam öylesiniz diyeceğim şimdi hakaret olacak.
Size öyle geliyordur ???
bu konuyu açmadan önce cidden salaktım çünkü İPhone inadım vardı İPhone'dan başka telefon kullanmam diyordum

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

berat y****

Asistan
Reaksiyon puanı
59
o zamanlar ne kadar da salakmışım diyorum İPhone diye tutturmuşum etrafımdaki güzel telefonları görememişim Mate 10 Pro S9+ falan işte o zamanlar at gözlüğü takıyormuşum :D
ben ps4 alayım diyom ama aileme söyleyemiyom

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
ben ps4 alayım diyom ama aileme söyleyemiyom
hocam konuyu dağıtma burada koskoca maziyi anıyoruz sen PS4 diyorsun :D
Bu saatten sonra sıfırı alınmaz ben önermiyorum hem ailene PS4 aldırsan bile oyunları gereksiz pahalı bence sen paraya kıy git oyun bilgisayarı topla senin PS4'e ihtiyacın yok

berat y****

Asistan
Reaksiyon puanı
59
hocam konuyu dağıtma burada koskoca maziyi anıyoruz sen PS4 diyorsun :D
Bu saatten sonra sıfırı alınmaz ben önermiyorum hem ailene PS4 aldırsan bile oyunları gereksiz pahalı bence sen paraya kıy git oyun bilgisayarı topla senin PS4'e ihtiyacın yok
indrim oluyor