Iphone X

furkanöğüt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
5 yıldır Samsung Galaxy S4 kullanıcısıyım.Temmuz başında Iphone x almayı düşünüyorum.Yeni telefon almak için doğru bir zaman mı?Yeni çıkacak Iphoneları beklemeli miyim?Alacağım telefonu 4 kullanmak istiyorum

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,429
5 yıldır Samsung Galaxy S4 kullanıcısıyım.Temmuz başında Iphone x almayı düşünüyorum.Yeni telefon almak için doğru bir zaman mı?Yeni çıkacak Iphoneları beklemeli miyim?Alacağım telefonu 4 kullanmak istiyorum
Yeni çıkacak olan iphone modellerini beklemek daha doğru olacaktır.

furkanöğüt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Peki yeni çıkacak iphone modelleri tahmini olarak ne zaman Türkiye de satışa çıkar?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Zaten cihazınız çok eski illa ki ıphone mi olacak

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Tavsiyem o telefona 6000 lira verilmez gidip s9 plus alırım geri kalan 800 tl yede aksesuar alır noktayı koyarım

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Iphone X, Apple'ın şirket politikası gereği gereksiz ve aşırı pahalı bir cihaz. Yarı fiyatına aynı özelliklere sahip telefonlar bulabilirsin

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Alabilirsiniz. Ama çok daha ucuz ve kaliteli cihazlar da var.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
X modelini kendim bizzat kullanmıyorum ancak abimde gördüğüm kadarıyla birazda kurcalama imkanıda bulduğumu düşünürsek o parayı kesinlikle hak etmeyen bir cihaz olarak görüyorum. Aslında forumları araştırdığınızda bile bu fikirde olan birçok insan bulmanız mümkün. 4 bin TL seviyesinde daha iyi cihazlar bulabilirsiniz ancak illa İOS denemek istiyorum diyorsanız orasını bilemem tabi.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
İlla ios istiyosanız 8 plus önerim, ya da yeni iphone modellerini bekleyin. Androidden de s9 plus veya s9 öneririm.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Bence seneye al s4 seni biraz daha idare eder seneyede en son çıkan iphoneyi al gitsin ios istiyorsan minımum 5 sene kullanırsın

34Araba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Tavsiyem o telefona 6000 lira verilmez gidip s9 plus alırım geri kalan 800 tl yede aksesuar alır noktayı koyarım
Aynen bende onu diyecektim

---- Mesajlar birleştirildi ----

S9 al kamerası EFSANE ötesi

Am diyorsan ben sadece Facebook insta takılıyorum öyle çok iyi özelliklere ihtiyacım Yok diyorsan Note 7 Fan Edition veya Galaxy 8 al yada J veya A serisi

Son düzenleme:

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Iphone x o fiyata değeck bir cihaz değil, paranızı boşa harcamış olursunuz, Iphone tavsiye etmiyorum ama illa ki Iphone olacaksa 8plus falan alın

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
temmuza kadar beklemissin ben olsam eylul ekim sonunu beklerdim yeni iphone lar cikacak dolayisi ile biraz da olsa indirim olacaktır

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Kullanmayan herkes atıp tutmuş, iPhone X kullanıyorum tavsiye ederim. Aldığım günden beri bir kez olsun niye aldım ki demedim, hep iyi ki almışım dedim. 4-5 yıl kullanırım diye düşünüyorum.

furkanöğüt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ios deneyimlemek isityorum.Android düşünmüyorum.Şuan dolar kurundan dolayı iphone x in fiyatı aşırı arttı.Acaba yeni çıkacak ıphonelar arasından ucuz olanı kaç para olur?

Aslında s9+ çok cazip geliyor.Ama android e hiç güvenmiyorum.Bazıları diyor eski android artık yok.android cok gelişti.ben inanmıyorum.

Son düzenleme: