Soru 13000TL Telefon önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

Risenly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese selam 13000 TL civarında bütçem var sıfır telefon alacağım gözüme A34 256 GB kestirdim F/P telefon aradığım için ve vatan bilgisayarda bana Infinix Hot 30i önerdiler ama içime sinmedi. A54 alacaktım fakat aradaki fiyat farkı 3 bin civarında olduğu için çok geldi. A34'e rakip olacak bir telefon var mı veya A34 mantıklı mı? Yurt dışı almak istemiyorum telefonu günlük kullanım için alacağım. Şarjı günümü kurtarsın, donmasın kasmasın ve telefonun şebekesi iyi olsun istiyorum. Elimde Samsung Galaxy A21s var fakat ekranını kırdım ve ekranı değiştirince şebeke düzgün çekmiyor ve evdeki Wi-Fi'de ara sıra bağlantı kopuyor geliyor. Telefon güncel olursa ve 3-4 yıl gidicek telefon iyi olur.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
YD cihaz alın bence imei attırın garanti pek işe yaramıyor artık.

Risenly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YD cihaz alın bence imei attırın garanti pek işe yaramıyor artık.
Hocam mart ayını beklemek mantıklı mı? A34 ve A55 gibi cihazlar çıkarsa onlara göre hareket etmeli miyim yoksa yılbaşı gelmeden almalı mıyım? Yılbaşında zam gelecek diye herkes alın alın diyor çok kararsız kaldım.

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
Hocam mart ayını beklemek mantıklı mı? A34 ve A55 gibi cihazlar çıkarsa onlara göre hareket etmeli miyim yoksa yılbaşı gelmeden almalı mıyım? Yılbaşında zam gelecek diye herkes alın alın diyor çok kararsız kaldım.
yilbasindan sonra pasaport kaydi ucretleri articak eger oyle bir dusunceniz varsa

ntross

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende xaomi note 10 var çok memnunum şarjı çok dayanıyor eğer oyun oynamıyacaksan mükemmel oynucak şansa güzel öneririm bu zamanlarda şarj önemli. Teşekkürler

Risenly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yilbasindan sonra pasaport kaydi ucretleri articak eger oyle bir dusunceniz varsa
Yurtiçi için mantıklı mı beklemek peki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende xaomi note 10 var çok memnunum şarjı çok dayanıyor eğer oyun oynamıyacaksan mükemmel oynucak şansa güzel öneririm bu zamanlarda şarj önemli. Teşekkürler
Hocam 4gb ram 128gb hafızası var. Çıktığım bütçede 8gb ram 128gb veya 256gb telefon bulabiliyorum mantıklı mı sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun süreler götürmesini istiyorum 3-4 sene çok oyun oynayan birisi değilim telefonda. Sadece bataryası günü çıkarsın hattı çeksin yeterli.

Nobody123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Su tarihi bekleyeyeim mi ucuz model gelir mi vs islerini birakin arkadaslar. En ucuz alacaginiz gun bugun.
Benim tavsiyem Nothing Phone 1 14999 a internetten (cihazi gormek istersen teknosalarda demosu var) ya da A34 alabilirsin daha ucuza. Ama NP1 in tarzini guzelligini ve akiciligini baskasinda bulamazsin.

Son mesajlar