Iphone X mi Note 8 mi

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Bugün telefon alacagım suan kullandıgım telefon ıphone 7 plus 8 plus ile aynı o yüzden onu almak istemiyorum X ile note 8 arasında kaldım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence 7 Plusdan ikisine de geçilmez. Ya S9 Plus alınır ki( bence o da biraz para israfı ) yada Note 9 ve yeni iPhone'lar beklenir.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Bekleyriemem bugün alacağım neden geçilmesin ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bekleyriemem bugün alacağım neden geçilmesin ?
Gecilir. Geçilmezi su yüzden söylüyorum 7 Plus pahalı bunlar daha da pahalı ne ara oldu da 7 Plus eskidi ve bunlara geçiş ihtiyacı duyuldu. Param çok geçerim kardeşim modundaysaniz Note 8 alın bence. Ben öyle yapardım. :D

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 al

---- Mesajlar birleştirildi ----

Zorunlu geçiş yapıyorum çünkü elimdeki 7 plus 128 gb ı hediye vermek zorundayım Note 8 S9+ arasında ne gibi fark var ?
Note 8 'in s penden başka gözle görülür bi artısı yok diğer her konuda s9 plus önde bana kalırsa note 8 al s serisi note serisi kadar tutarlı değil 4 gündür Note 8 kullanıyorum çok memnunum eline aldığın zaman o premium hissini veriyo sana ama s9 plusı incelemeye gittiğim zaman elim e aldım aynı hissi s9 plusta alamadım bu benim kendi görüşüm başkası ne der bilemem

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Zorunlu geçiş yapıyorum çünkü elimdeki 7 plus 128 gb ı hediye vermek zorundayım Note 8 S9+ arasında ne gibi fark var ?
S-Pen dışında göreceli olmayan konularda S9 plus hardcore denecek şekilde kağıt üstünde üstün.
Samsung S7den beri ilk defa kamera donanımı
yeniledi. Bence olması gereken ama note8de kayan 4?mi 60 fps var bunun yanında 72p 960fps var yeni Exynos ağır işlerde (everything Apple Pro kadar kanalında) Exynos 9810 muadilleri A11 ve 845e video işleme konusunda Fark Atıyor bence o S9 plus Note 8den çok daha iyi

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Çift kamera, streo hoparlör, Gelişmiş yüz tanıma güvenlik sistemi, Android 8'le gelmesi, değişik bir tasarıma sahip, Exynos 9810 platformuyla daha hızlı ve pil konusunda daha verimli çalışabiliyor. Ayarlanabilir diyafram değeriyle gece çekimleri dahada şahane olabiliyor. Video seçeneklerinde fark edebilir farklardan biri ise 4K 60FPS kayıt yapabilmesidir.

JaKeX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Tartışmasız Note 8

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Çift kamera, streo hoparlör, Gelişmiş yüz tanıma güvenlik sistemi, Android 8'le gelmesi, değişik bir tasarıma sahip, Exynos 9810 platformuyla daha hızlı ve pil konusunda daha verimli çalışabiliyor. Ayarlanabilir diyafram değeriyle gece çekimleri dahada şahane olabiliyor. Video seçeneklerinde fark edebilir farklardan biri ise 4K 60FPS kayıt yapabilmesidir.
Peki ıphone 4 ten beri ıphone kullanırım peki samsung beni uzun yıllar götürür mü Ekran panellerinde sorun varmıs sanırım

Reaksiyon puanı
258
Daha önce Android tecrüben varsa Note 8 al.Ben de 7 Plus tan Note 8 e geçtim.Gözle görülür tek sıkıntılı tarafı bataryası oldu.

mersafotokopii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Android işletim sisteminden dolayı tercihim note 8 den yanadır.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Peki ıphone 4 ten beri ıphone kullanırım peki samsung beni uzun yıllar götürür mü Ekran panellerinde sorun varmıs sanırım
İphone X ile ekran panelleri aynı zaten. Ayrıca elbette samsunglar çok nadiren de olsa çıkarıyor fakat kendi hatalar ise ücretsiz karşılıyorlar

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
iPhone X kesinlikle daha iyi, iOS yeter! Ama şöyle bir durum var, yerinde olsam kesinlikle telefon değiştirmem en az 2 yıl daha.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
iPhone X kesinlikle daha iyi, iOS yeter! Ama şöyle bir durum var, yerinde olsam kesinlikle telefon değiştirmem en az 2 yıl daha.
Android ios'u 4'e katladı özellikle note serisiyle yapabilecekleriniz o kadar çok ki :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aman şom ağızlık yapma dur bi çıksın adamlar performans odaklı bir güncelleme olacak diye bas bas bağırıyorlar yine aynı hatayı yapmazlar heralde :D:D
Kesinlikle sadece iOS sayesinde bile önde diyenlere verilebilecek tek cevap bu.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
S9+ da karar kıldım ve hakikaten ıphone dememizi iyi anladım değerini bilin değerini...

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Sosyal medya uygulamalarında çoğu telefon kötü zaten ya. iPhone hariç