atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Apple x kullananlar bölümü; ama apple x kullanmayanlar yazmış :)
O kadar parayı o telefona vermek için hesabında 100 bin tl hazır olacak.
Apple x almak, çok gereksiz bir israf olur.

Murat Burç yine şutlanmış.

ADR3NaLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Apple x kullananlar bölümü; ama apple x kullanmayanlar yazmış :)
O kadar parayı o telefona vermek için hesabında 100 bin tl hazır olacak.

100 binim olsa bile almaya çekinirim.
Herkesin kendi tercihi kardeşim saygı duymak gerek

atik posta

Asistan
Reaksiyon puanı
54
ADR3NaLiN kesinlikle. Alan kullansın, kaliteli yaşasın. Herkesin fikri bir değil. Yalnız benim fikrim, çok gereksiz bir israf olur. 2013 ekimden beri s4 mini kullanıyorum. Ekran çatlak. Bozulmaması için uğraşıyorum. Gösterişe hiç gerek yok.

ADR3NaLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
ADR3NaLiN kesinlikle. Alan kullansın, kaliteli yaşasın. Herkesin fikri bir değil. Yalnız benim fikrim, çok gereksiz bir israf olur. 2013 ekimden beri s4 mini kullanıyorum. Ekran çatlak. Bozulmaması için uğraşıyorum. Gösterişe hiç gerek yok.
Haklısın kendince. Bende öyle hersene bir telefon değiştiren biri değilim 2 3 seride bir değişirim almışkende bana hitap eden bir cihazı almak isterim telefon konusunda samsung ve iPhone arasında kaldım ama artık imkanı yok Samsung kullanmam o yüzden başka seçenek düşünmedim.

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Yine 6 bin liralık cihaza 7 8 bin çekecekler karaborsada. İsteyende hemen alamayacak. Apple yine sipariş sayfasında 5-6 hafta yazacak. İşler çok kötü gidiyor bu türkiye çıkış tarihi zamanında.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Yine 6 bin liralık cihaza 7 8 bin çekecekler karaborsada. İsteyende hemen alamayacak. Apple yine sipariş sayfasında 5-6 hafta yazacak. İşler çok kötü gidiyor bu türkiye çıkış tarihi zamanında.
Türkiye yi aynı kefeye koyduğu ülkeler ortada kimse sallamıyor Türkiye pazarını ne zaman versem alırlar zaten diyolar heralde:)

ADR3NaLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bügün İstinye park avm de türkcel bayi ile konuştum arkadaş vasıtasıyla 23 kasım gece 12 de satışa çıkarıyorlarmış isim yazdırıp ön şipariş verebiliyorsun ayırıyorlar telefonu bende verdim ordan alırsam 24 ünde sıraya girmeye gerek kalmaz
--- Gönderi Güncellendi ---
Gold battı sakın paranızı kaptırmayın.
Uyarı için ayrıca teşekkürler bilmiyordum iyi oldu söylediğiniz

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Bügün İstinye park avm de türkcel bayi ile konuştum arkadaş vasıtasıyla 23 kasım gece 12 de satışa çıkarıyorlarmış isim yazdırıp ön şipariş verebiliyorsun ayırıyorlar telefonu bende verdim ordan alırsam 24 ünde sıraya girmeye gerek kalmaz

Uyarı için ayrıca teşekkürler bilmiyordum iyi oldu söylediğiniz
Renk olarak ne düşünüyorsunuz

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Turkcell bir yazım hatası yaptı muhtemelen. 24 Aralık çok saçma.

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Cihaza kavuşsak artık sabırsızlanmaya başladım :)

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Alacak olanların kafası rahat mı şuan cidden merak ediyorum:) son zamanlar bi çok probleme dair haber çıktı cihaz hakkında ben bi ince çekinirdim almak için şahsen

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Alacak olanların kafası rahat mı şuan cidden merak ediyorum:) son zamanlar bi çok probleme dair haber çıktı cihaz hakkında ben bi ince çekinirdim almak için şahsen
Valla bu cihaz benimde aklımı çelmeye başladı abim 7 plusı satıp iphone x alacak yurtdışından bana misilleme yapar gibi ben s7 edge almıştım sonda gidip 7 plus aldı şimdi x alıp önüme geçmek istiyo hemen bi note 8 almam lazım :D:D

ADR3NaLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sahsen Benim rahat apple de ücret sorun değilse diğer problemleri illaki giderir arızalı dahi çıksa onun için sorun etmiyorum

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Sahsen Benim rahat apple de ücret sorun değilse diğer problemleri illaki giderir arızalı dahi çıksa onun için sorun etmiyorum
o konuda hem fikirizde 6 bin lira verdiğim cihazın sorunsuz çalışmasını isterim ben o açıdan sordum
Valla bu cihaz benimde aklımı çelmeye başladı abim 7 plusı satıp iphone x alacak yurtdışından bana misilleme yapar gibi ben s7 edge almıştım sonda gidip 7 plus aldı şimdi x alıp önüme geçmek istiyo hemen bi note 8 almam lazım :D:D
Aynen bi karşı taarruz şart sana :)

ADR3NaLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
o konuda hem fikirizde 6 bin lira verdiğim cihazın sorunsuz çalışmasını isterim ben o açıdan sordum

Aynen bi karşı taarruz şart sana :)
Soğukta dokunmatik tepkime sorunu giderilmiş Suan sanırım tek sorun Bluetooth bağlantı kopması oda büyük ihtimalle ios 11 den kaynaklı çünkü aynı sorun suan kullandığım 7 plus ve 8 de oluyor cok nadiren güncellemeyle giderilir birde az miktardaki yeşil çizgi sorunu olan cihazları birebir değişim yapmışlar sorunları giderdikleri sürece problem değil onun için kafam rahat :)

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Yani orası öyle tabi.Ben seneye çıkaracağı modelleri bekleme kararı aldım bakalım belki daha iyi şeyler yaparlar :)