WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Hayırlı olsun şimdiden umarım sıkıntısız bi alışveriş olur bekliyoruz artık deneyimlerini

M

Murat Burç

SDN Okuru
X alacaklara sesleniyorum.
Öncelikle hayırlı olsun keşke Note 8 alaydınız. :D

Söylemek istediğim diğer şey ise şu.
Hadsiz bir şekilde 8 ve 8 Plus kullanıcıları X ile fark yok ki yhaaaaa :D :D diyecekler.
Yav he he diyip geçin. :D

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283

Hadsiz bir şekilde 8 ve 8 Plus kullanıcıları X ile fark yok ki yhaaaaa :D :D diyecekler.
Murat o avatar ne :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 8 niye koymadın? Çok yakışmış :D
Samsung'un orta segmentlerini bu forumda en çok gömen kişi olarak sürekli Samsung'cu damgası yiyorum. Note'u koyaydım iyice pekişirdi. Gerek yok :D takip et arada Steve Jobs ve ilk iPhone'u da koyarım. :D
Efsane GİF'ım vardı benim GİF özelliği gitti falan filan o GİF'i kaybettim. GİF geri gelirse efsane GİF'lerim var.

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Samsung'un orta segmentlerini bu forumda en çok gömen kişi olarak sürekli Samsung'cu damgası yiyorum. Note'u koyaydım iyice pekişirdi. Gerek yok :D takip et arada Steve Jobs ve ilk iPhone'u da koyarım. :D
Efsane GİF'ım vardı benim GİF özelliği gitti falan filan o GİF'i kaybettim. GİF geri gelirse efsane GİF'lerim var.
Herkes açısından bakınca çok övüyorsun evet. Note konusuna gelince bende bazen aynı düşünüyorum seninle. Ancak gerek yok sen sadece yorumunu güzelce yap.

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180

Avatarı görünce hack yedin sandım :D

exalibur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beşiktaş meydandan 43R - 58A - 58S - 58N - 559C - U2 bu otobüslerin herhangi biriyle Levent’e gidip ordan 10 dk kadar yürüme yolunuz var kafanızın takıldığı yerde Google zorlu center yol tarif yazıp yardım alabilirsiniz
--- Gönderi Güncellendi ---

Bende duydum da denk gelmedim hiç az miktardaymış sanırım birde 0 derece sogukta dokunmatik bi kaç sn ye geç algılayabiliyormuş appke yazılımla düzelteceklerini açıklamış en mantıklı olanı zorludan alıp 2 hafta deneyip memnun kalmazsan iade etmek gerçi apple müşteriyi hiçbizaman mağdur edeceğini düşünmüyorum
eyvallah kardeşim belki sırada denk geliriz =)

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Bugün diğer forumdan bir arkadaş telefon siparişi vermiş kargoda çalınmış.

Böyle bi durumda ne yapabiliriz ?

ADR3NaLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bugün diğer forumdan bir arkadaş telefon siparişi vermiş kargoda çalınmış.

Böyle bi durumda ne yapabiliriz ?
Kargoyu getiren görevlinin yanında açın istediğiniz ürün gelmemişse tutanak tutturun yada ürün kargo şirketine teslim edildiğinde size msj gelir mutlaka hangi kargo şirketiyse ürünü dağıtıma çıkmadan telefon açıp subeden almanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Kargoyu getiren görevlinin yanında açın istediğiniz ürün gelmemişse tutanak tutturun yada ürün kargo şirketine teslim edildiğinde size msj gelir mutlaka hangi kargo şirketiyse ürünü dağıtıma çıkmadan telefon açıp subeden almanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum

Hocam imza attırmadan açtırmıyorlar ki kargoyu.

ADR3NaLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam imza attırmadan açtırmıyorlar ki kargoyu.
Açtırmıyorlar ama kapıda olduğunda teslim edip gidiyor çoğu şubede önünde açma şanşınız var istemediğiniz bi durumda hemen tutanak tutup iade edebilirsiniz ve ısrarcı olursanız imza atmadan actıranda var sonuçta az bi para ödemiyorsunuz

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
Gerçekten stok sorunu yaşanacak mi merak içerisindeyim.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Satışları hızlandırmak için yapılan taktik işte. Stok az yoksa telefonu asla alamazsın algısına sokuyorlar algı oyunu bildiğin

ADR3NaLiN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Gold alışveriş sitesi iPhone x ön siparişe açmış 5999 tl den 27 kasım teslim