Iphone 8 plus mi note 8 mi yada daha iyi bir cihaz

Oğuzhan güzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
258
Note 8 i 9 aydır kullanıyorum.Batarya tarafında iyi değil maalesef.8 Plus İphone tarafındaki en iyi bataryaya sahip telefonu.

Oğuzhan güzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
nasıl bulamıyorum? asıl ben sana kanıtları sunuyorum, yok s-pen'i tercih ederim yok şunu yok bunu uzat Allah uzat. s9+ daha iyi kabullenemiyorsun işte!
S9 plusın daha iyi olduğunu bizde biliyoruz siz s9 plus çıkınca note 8 i hiç ettiniz ben buna sinir oluyorum s peni hakikaten kullanların gözü s9 plusı falan görmez bu kadar açık ve net

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
S9 plusın daha iyi olduğunu bizde biliyoruz siz s9 plus çıkınca note 8 i hiç ettiniz ben buna sinir oluyorum s peni hakikaten kullanların gözü s9 plusı falan görmez bu kadar açık ve net
tamam. s-pen'i neden sevdiğinizi anlamıyorum bu kadar.

Oğuzhan güzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çıkarmaz hele hele video felan çok izliyorsan hiç çıkarmaz.
O zaman direk ele oyun sosyal medya vidyo yani baya kullanırım peki ip8plus mi s9 plus mi muhtemelen almam 1 yıl bulur uzun süreli gitmesi lazım ip 8 plus almak istiyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sizce

Son düzenleme:

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
oğuzhan güzel ile konuşmamız oldu, arkadaş hepsiburadanın güvenilirliğinde sorun yaşadığını belirtti. ben açıkladım bir de sizin ağzınızdan duysun.

Oğuzhan güzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
oğuzhan güzel ile konuşmamız oldu, arkadaş hepsiburadanın güvenilirliğinde sorun yaşadığını belirtti. ben açıkladım bir de sizin ağzınızdan duysun.
Ewl hocam daha önce alamadığım için güven sorunu yaşıyorum en son olrak ip 8 plus almaya karar verdim

HH_87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Note 9 ve yeni iPhone ları bekle

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
kalem istiyorsan s9+'a kalem bağlamak daha mantıklı.
bu videodaki hız testi bana inandıcı gelmedi.benim note 8 ile aynı anda denedim videoda ki note 8 den daha hızlı açıldı

Hep
Hepsi burada Samsung Türkiye garantisi ile satılıyor.
tamam şimdi gördüm 4.259 tl
note 8 den ne artısı var ?
gerçi s modelinden benim daha önce ağzım yanmıştı
note 8de bir sorunla karşılaşmadım

Son düzenleme:

Oğuzhan güzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler ip 8 plus alicam kesinleşti yakinimda var ordan da bakıcam webteknno ve sdn note 8 ile ip 8 plus arasında ip8 plus diyorlar enson yakından bakıp

Alicaz

bu videodaki hız testi bana inandıcı gelmedi.benim note 8 ile aynı anda denedim videoda ki note 8 den daha hızlı açıldı

tamam şimdi gördüm 4.259 tl
note 8 den ne artısı var ?
gerçi s modelinden benim daha önce ağzım yanmıştı
note 8de bir sorunla karşılaşmadım
S9 yeni islemci kalem önemliyse note alin

Son düzenleme:

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Boş verin şu yarım elmayı, Samsung adamdır. Note 8 varken iPhone 8 Plus almak mantıksızdır, net.
kalem istiyorsan s9+'a kalem bağlamak daha mantıklı.
Diyecek bişey bulamayınca hemen hız testi gönder zaten hala bu testlere göremi hareket ediyosunuz o zaman snapdragon 820 li s7 edge in iphone x i bazı yerlerde geçtiği testlerde var bırakın bu 835 845 ayaklarını günlük kullanımda ne kadar fark edecek
Katılıyorum. Ne bu işlemci sevdası arkadaş? Exynos 8890 bile yeterli, anlam veremiyorum bu işlemci neden bu kadar önemseniyor. İşlevselliğe bakın artık, işlemciler sadece kağıt üstünde fark ediliyor; günlük kullanımda değil. Önemli olan kullanıcı deneyimidir, işlemci hızları artık yeterli seviyede. Seneye 5G destekleyen Snapdragon işlemciler çıkacak, o zaman anlam verebilirim bu işlemci zırvalığına.

Son düzenleme:

Oğuzhan güzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Boş verin şu yarım elmayı, Samsung adamdır. Note 8 varken iPhone 8 Plus almak mantıksızdır, net.
Yok hocam sdn ve webteknoyu izleyin anlarsınız dedigimi
Benim için önemli olanlar
Uzun kullanım 5 sene ip8 plus ta
Pil bu sefer ip 8 plus Onde
Kameralar birbirine yakın
O yüzden yeni modeler çıksın ip 8 plus alicam

Bende apple karşıydım ama bu sefer note 8 den üstün ip 8 plus mesla
Tech world var adam bir sürü one plus 6 mi 6 falan filan inceledi en son ıphone x almış
sdn ekibinden tolga note samsung diye bi yerini verirken adam 8 plus kullanıyor yani bu adamlar apple geçtiyse var bi bildikleri karşılaştırmalara bakın you tube den uygulama açılışı var ip 8 plus bariz önde bakın karşılaştırmalara o yüzden ip 8 plus

Son düzenleme:

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Yok hocam sdn ve webteknoyu izleyin anlarsınız dedigimi
Benim için önemli olanlar
Uzun kullanım 5 sene ip8 plus ta
Pil bu sefer ip 8 plus Onde
Kameralar birbirine yakın
O yüzden yeni modeler çıksın ip 8 plus alicam

Uzun kullanımı Note 8 de sağlar, iPhone'un o çerçevelerine uzun süre dayanabileceğini sanmıyorum. Note 8 gibi bir canavar varken 8 Plus alınmaz, bu benim görüşüm; siz bilirsiniz.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
[
S9 yeni islemci kalem önemliyse note alin

ben zaten note 8 kullanıyorum.fiyatlar bu kadar yakınken note 9plus daha yeni telefon olduğu için note 8 i satıp note 9plus mıalsam diye düşündüm.kalem benim için önemlı.kırıldı yenısını aldım.

Oğuzhan güzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
[

ben zaten note 8 kullanıyorum.fiyatlar bu kadar yakınken note 9plus daha yeni telefon olduğu için note 8 i satıp note 9plus mıalsam diye düşündüm.kalem benim için önemlı.kırıldı yenısını aldım.
Daha çıkmadı hocam note 9

Uzun kullanımı Note 8 de sağlar, iPhone'un o çerçevelerine uzun süre dayanabileceğini sanmıyorum. Note 8 gibi bir canavar varken 8 Plus alınmaz, bu benim görüşüm; siz bilirsiniz.
Saygı duyuyorum hocam
Ben 5 sene kullanıcam o yüzden ip 8 plus ayaktayken note 8 adi bile anılmaz kesinle fanboy değilim a7 2017 kullanıyorum bi oreoyu 3 4 ay ertelediler o yüzden yazılım satıldıktan sorna ilgilenme vede satışta ip 8plus o nde

Birde sdn editörü tolga demişki ekran kasa oranı artması iyi bişey ama tek el de heryere deyiyor buda bir dezavantaj

Son düzenleme:

Oğuzhan güzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Birde sdn editörü tolga demişki ekran kasa oranı artması iyi bişey ama tek el
pardon s9plus yazacaktım
Yerinizde olsam note 9 da ilerlerdim ikisi arasında öyle ahım şahım bi fark yok ben yeni alcam için uzun vadede ip 8 plus tercih edicem

Birde note 8 dolu dolu kullanımda bir günü çıkarıyor mu

Son düzenleme: