Iphone 8 plus mi note 8 mi yada daha iyi bir cihaz

Oğuzhan güzel

Öğrenci
Bu iki cihaz arasında kaldım
Bana ios mu android mi demeyin bimiyorum farkları
Cihaz fiyatları yakın birbirine almışken 5 sene sıkıntısız takılma olmasın diyorum
Pil hangisi iyi onuda kullananlar varsa belirtirse çok iyi olur
Birde şimdi almicam öbür yaz ınş
Yeni modeller düşünmem 2sinden biri
Bana 8 plus mantıklı geldi
Onun dışında başka birşey yok

S9 Plus 4300'e bulunuyorken Note 8 almak bence büyük oranda saçmalık.

note 8 alma. kalemini 1 -2 kere kullanır sıkılırsın. s9+ al.
Sizin bu note 8 'le alıp veremediğiniz ne anlamadım herkes note 8 alma s9 plus al diyip duruyo görende note 8 i s9 plustan çok daha kötü bi telefon zannedecek s9 plus daha iyi olabilir ama note 8 i gömmeninde bi manası yok

S9 larin pili iyi gitmiyor diye duydum
Birde 8 plus daha omurlu bir cihaz gibi hem yazılım hemde satışta üzmez gibi
uzun ömürlülük 8 plus daha önde. ama güncellemelerle cihazın performansı düşüyor..

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sizin bu note 8 'le alıp veremediğiniz ne anlamadım herkes note 8 alma s9 plus al diyip duruyo görende note 8 i s9 plustan çok daha kötü bi telefon zannedecek s9 plus daha iyi olabilir ama note 8 i gömmeninde bi manası yok
At varken eşeğe binilir mi?

Son düzenleme:
Herşeyi geçtim tasarım olarak note 8 in çok gerisinde şimdi 8 plus alırsan tasarımı bianda eskiyecek apple iphone x tasarımından devam edecek .
iphone 8 plus'ın tasarımı asla eskimez çünkü X 'i beğenmeyen kişiler 8 plus alıyor. yıllardır iphone sonsuz ekrana girişmedi, şimdi girişse de hala yolu var 8 plus'ın.

Birde kamera çok önemli değil ahım şahım foto çekmiyorum ama iyi bişey alırsam illaki çekilir ben uzun ömürlü ve sağlam bir pil istiyorum sizce hangisi

Hocam aradaki fiyata değmez
Youtube da pil testleri yapılıyo ordan birini aç izle içine hangisi siniyosa onu al

Note 8 yerine S9 Plus tereddütsüz tercih edilir bariz daha iyi bir cihaz.

note 8 iphone 8plus birbirine yakın. ama s9+ daha fazla fark atıyor iphone 8 plus'a...
ben olsam 8 plus alabilirdim bu kriterlerde.

kalem istiyorsan s9+'a kalem bağlamak daha mantıklı.
Diyecek bişey bulamayınca hemen hız testi gönder zaten hala bu testlere göremi hareket ediyosunuz o zaman snapdragon 820 li s7 edge in iphone x i bazı yerlerde geçtiği testlerde var bırakın bu 835 845 ayaklarını günlük kullanımda ne kadar fark edecek ben s9 plusın gözle görülür bi şekilde sadece dolby atmos ve değişken diyafram artısını görüyorum kaldiki note 8 in kamerasıda harikalar çıkartıyo kalemle işin olsa s9 plusın kıçında kalemde yok napacaksın kamerayla işin olsa note 8 halleder ses 'le işin olsa yine halleder hızla işin olsa yine halleder o işleri ama s9 plusın kıçından basmalı kalem çıkmıyo malesef.

Birde kamera çok önemli değil ahım şahım foto çekmiyorum ama iyi bişey alırsam illaki çekilir ben uzun ömürlü ve sağlam bir pil istiyorum sizce hangisi

Hocam aradaki fiyata değmez
Note 8 den bahsediyorum iphone x ten değil

Son düzenleme:
Diyecek bişey bulamayınca hemen hız testi gönder zaten hala bu testlere göremi hareket ediyosunuz o zaman snapdragon 820 li s7 edge in iphone x i bazı yerlerde geçtiği testlerde var bırakın bu 835 845 ayaklarını günlük kullanımda ne kadar fark edecek ben s9 plusın gözle görülür bi şekilde sadece dolby atmos ve değişken diyafram artısını görüyorum kaldiki note 8 in kamerasıda harikalar çıkartıyo kalemle işin olsa s9 plusın kıçında kalemde yok napacaksın kamerayla işin olsa note 8 halleder ses 'le işin olsa yine halleder hızla işin olsa yine halleder o işleri ama s9 plusın kıçından basmalı kalem çıkmıyo malesef.

Note 8 den bahsediyorum iphone x ten değil
nasıl bulamıyorum? asıl ben sana kanıtları sunuyorum, yok s-pen'i tercih ederim yok şunu yok bunu uzat Allah uzat. s9+ daha iyi kabullenemiyorsun işte!

Şimdi anladigim şu
Note 8 vs s9 plusta s9 plus o nde
Peki ip 8 plus vs s9 plus ta hangisi

Pil ve uzun kullanım da düşünüldüğünde

Son düzenleme:
S9 larin pili iyi gitmiyor diye duydum
Birde 8 plus daha omurlu bir cihaz gibi hem yazılım hemde satışta üzmez gibi
Alakası yok. Ayrıca Note 8'de amoled yanığına rastlama olasılığınız Galaxy S9+'dan daha yüksek bir ihtimal söz konusudur. Galaxy S9+ çok daha güçlü donanım, kamera ve tasarım özellikleriyle geliyor iken tercih etmemek çok mantıksız. :)
Bu arada Pil deneyimi olarak Galaxy S9+ daha üstün. 3500 mAh pili var. Note 8'de 3300 mAh.

Şimdi anladigim şu
Note 8 vs s9 plusta s9 plus o nde
Peki ip 8 plus vs s9 plus ta hangisi

Şu Apple'ın artık geçerliliğini yitirmiş ''sözde'' stabilite meselesini hala niye tartışıyoruz. Amiral bir android en az amiral bir Apple cihaz kadar götürür. Hatta Apple'ın planlı eskitme meselesini işin içine kattığımızda daha uzun süre götürür.

Alakası yok. Ayrıca Note 8'de amoled yanığına rastlama olasılığınız Galaxy S9+'dan daha yüksek bir ihtimal söz konusudur. Galaxy S9+ çok daha güçlü donanım, kamera ve tasarım özellikleriyle geliyor iken tercih etmemek çok mantıksız. :)
Bu arada Pil deneyimi olarak Galaxy S9+ daha üstün. 3500 mAh pili var. Note 8'de 3300 mAh.
Note olması cazip geliyor o yüzden secemedim

Şu Apple'ın artık geçerliliğini yitirmiş ''sözde'' stabilite meselesini hala niye tartışıyoruz. Amiral bir android en az amiral bir Apple cihaz kadar götürür. Hatta Apple'ın planlı eskitme meselesini işin içine kattığımızda daha uzun süre götürür.
S9 plus alın diyorsunuz

Son düzenleme:

Note olması cazip geliyor o yüzden secemedim

S9 plus alın diyorsunuz
Evet Note 8 yerine de 8 Plus yerine de S9 Plus al diyorum. S-Pen gerçekten kullananlar dışında aradaki farkı kapatacak bir obje değil kesinlikle.

Bütçeniz varsa Note 9 beklenir ama 5700-5800 civarı fiyatla belebilir.

Son düzenleyen moderatör:
Valla tavsiye için saolun hocam
Ip 8 plus la note 8 arasında kalmıştım sonuç olarak s9 plus diyorsunuz

Internet mi mağaza dan mi alınmalı

Son düzenleme:
Bu iki cihaz arasında kaldım
Bana ios mu android mi demeyin bimiyorum farkları
Cihaz fiyatları yakın birbirine almışken 5 sene sıkıntısız takılma olmasın diyorum
Pil hangisi iyi onuda kullananlar varsa belirtirse çok iyi olur
Birde şimdi almicam öbür yaz ınş
Yeni modeller düşünmem 2sinden biri
Bana 8 plus mantıklı geldi
Onun dışında başka birşey yok
Note 8