iPhone 8 Plus ile Note 8 Takas

ErdemKr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba iPhone 8 plus kullanıyorum 2 aydır telefondan memnunum ama şu çerçevesiz ekran işi hoşuma gitti sadece o ekran deneyimini merak ettiğim için cihazimi note 8 ile takas etmem mantıklı olur mu kullanlar arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
Arkadaşlar merhaba iPhone 8 plus kullanıyorum 2 aydır telefondan memnunum ama şu çerçevesiz ekran işi hoşuma gitti sadece o ekran deneyimini merak ettiğim için cihazimi note 8 ile takas etmem mantıklı olur mu kullanlar arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim

Evet çok mantıklı bir tercih olacaktır takas edeceğin cihazı iyice bir kontrol et derim

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
Ya da biraz daha bekleyip s9 plus in piyasa düşmesini mı beklesem ?

S pen'i umursuyorsanız Note 8 alın sonraki note serisi oldukça pahalı olacağından dolayı bir daha isteme gibi durumda fiyatların düşmesi çok daha zorlaşır ve bütçeniz yetmeyebilir

ErdemKr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S pen'i umursuyorsanız Note 8 alın sonraki note serisi oldukça pahalı olacağından dolayı bir daha isteme gibi durumda fiyatların düşmesi çok daha zorlaşır ve bütçeniz yetmeyebilir
Note 5 kullandığım zamanda Spen i sadece sıkıldığım zaman çıkartıyordum

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
8 Plus kullanıyorsan değiştirmene gerek olmadığını düşünüyorum. Yeni S9 serisinden biri ya da Note 9 çok daha iyi deneyim yaşatır.

ErdemKr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
8 Plus kullanıyorsan değiştirmene gerek olmadığını düşünüyorum. Yeni S9 serisinden biri ya da Note 9 çok daha iyi deneyim yaşatır.
Ben işlemcisi kamerası felan herşeyinden memnunum şu an telefonun değiştirirsem sırf ekran boyutu için değiştiririm

---- Mesajlar birleştirildi ----

Rica ederim kararınızı verdiniz mi yoksa düşünmeye devam mı ediceksiniz
Şu an da düşünme aşamasındayım yukarda belirttiğim gibi ben telefonumdan şu anda memnunum sadece ekran için değiştirirsem değiştiririm eğer note 8 veya s9 plus ile değişik bundaki işlemci performanı onlarda alabilir miyim diye düşünüyorum

Son düzenleme:

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
buna senin karar vermen gerekli ios yada android tercih etmelisin
ben ios kullanamıyorum android telefonla takas düşünebilirim
ios stabildir uzun süre güncelleme alır
note 8 güzel telefon otg desteği kullanışlı bir özellik. kalemi var çizim yada not alırken yardımcı olur
sonsuz ekranlarda da telefonu düşürünce ekran kırılma olasılığı daha yüksek miş gibi geliyor edge ekran olduklarından

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Çok güzel bi seçim olur

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
Ben işlemcisi kamerası felan herşeyinden memnunum şu an telefonun değiştirirsem sırf ekran boyutu için değiştiririm

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şu an da düşünme aşamasındayım yukarda belirttiğim gibi ben telefonumdan şu anda memnunum sadece ekran için değiştirirsem değiştiririm eğer note 8 veya s9 plus ile değişik bundaki işlemci performanı onlarda alabilir miyim diye düşünüyorum
Galaxy S9 Plus daha performanslı İphone 8 Plus'tan pil deneyimi konusunda dahada motive edecektir 1.5 saatte tam dolum gibi yetenekleri var

ErdemKr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Rica ederim kararınızı verdiniz mi yoksa düşünmeye devam mı ediceksiniz
Şu an da düşünme aşamasındayım yukarda belirttiğim gibi ben telefonumdan şu anda memnunum sadece ekran için değiştirirsem değiştiririm eğer
buna senin karar vermen gerekli ios yada android tercih etmelisin
ben ios kullanamıyorum android telefonla takas düşünebilirim
ios stabildir uzun süre güncelleme alır
note 8 güzel telefon otg desteği kullanışlı bir özellik. kalemi var çizim yada not alırken yardımcı olur
sonsuz ekranlarda da telefonu düşürünce ekran kırılma olasılığı daha yüksek miş gibi geliyor edge ekran olduklarından
bana ios veya android fark etmiyo ikisinde kullanabiliyorum şu an da 8 plusi tercih etmem iOS un daha stabil olması kafama takılan tek şey sadece ekranı için değiştirmeye değer mi

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Bence değiştirme almışsın 8 plus kullanmaya devam et

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,463
Şu an da düşünme aşamasındayım yukarda belirttiğim gibi ben telefonumdan şu anda memnunum sadece ekran için değiştirirsem değiştiririm eğer

bana ios veya android fark etmiyo ikisinde kullanabiliyorum şu an da 8 plusi tercih etmem iOS un daha stabil olması kafama takılan tek şey sadece ekranı için değiştirmeye değer mi

İOS stabil değil 1.5 sene sonra cihazın havasını söndürecekler

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bence değiştirmeyin sırf ekran için. 8 plusu 2. El satmaya kalkarsanız şimdi değer kaybeder ekran için sırf satmayın.