İphone Xmi? 8 plus mı?

Bu konuyu okuyanlar

Demosh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlarım merhaba bir aile bireğinden doğum günü hediyesi olarak Apple Watch 3 aldım kendim Redmi Note 11 kullanıcısıyım evde dandik bir IP6s var saati ona kurdum ama cihazı yanımda taşımam gerekiyormuş bağlantı kurabilmek için bundan dolayı iPhone arayışı içerisindeyim 6500 6750 bütçem var.
İki tane cihaz buldum sizce hangisini alayım?;

iPhone X ekranı yan sanayi parça ile değiştirilmiş temiz 64 GB.

İp 8 Plus ekran pil kasa 1. kalite değişmiş 64 GB.

Pek karar veremiyorum böyle bir adım atarsam elimde patlar mı ya da kullanır mıyım emin değilim sizce ne yapmalıyım.

Reaksiyon puanı
8,023
İkisi de dışarıda oynanmış o yüzden %100 verimle kullanamazsınız ama ben ikisi arasında kalsam iPhone X tercih ederdim. Daha güncel bir tasarım dili var ve pil anlamında biraz daha başarılı.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Arkadaşlarım merhaba bir aile bireğinden doğum günü hediyesi olarak Apple Watch 3 aldım kendim Redmi Note 11 kullanıcısıyım evde dandik bir IP6s var saati ona kurdum ama cihazı yanımda taşımam gerekiyormuş bağlantı kurabilmek için bundan dolayı iPhone arayışı içerisindeyim 6500 6750 bütçem var.
İki tane cihaz buldum sizce hangisini alayım?;

iPhone X ekranı yan sanayi parça ile değiştirilmiş temiz 64 GB.

İp 8 Plus ekran pil kasa 1. kalite değişmiş 64 GB.

Pek karar veremiyorum böyle bir adım atarsam elimde patlar mı ya da kullanır mıyım emin değilim sizce ne yapmalıyım.
Ben olsam biraz daha zorlayıp XS alırdım çünkü 8 plus tasarım olarak günümüzde çağ dışı kalıyor X tasarım olarak daha güncel günümüzde halen X-XS-XR kullanan var

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
İphone 8 plus tehlikeli kasa değişmesi şebekeyi etkiler. İphone X almanı tavsiye ederim.