IPhone 7 mi Samsung Galaxy S8 mi ?

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
iOS eskisi kadar stabil değil, Android de eski Android değil...

iOS, Steve Jobs öldükten sonra eskisi gibi olamadı. Buna karşı Android çok yol aldı ancak stabilite konusunda hala arada ikiside aynı seviyede diyebileceğimiz bir durum yok bu benim görüşüm tabii.

( arayüz ile alakalı bir sorunun olabilir S8 de bu arada )

Genel olarak uygulamaların iyi optimize edilememesinden kaynaklı bir sorun dediğim şey, yoksa telefonun arayüzü ile ilgili çok sıkıntı yok hatta S9 da One UI arayüzünü inceledim tek kelimeyle mükemmel olmuş umarım S8 de de aynı şekilde başarılı yaparlar.

Reaksiyon puanı
892
Şu bir gerçek yalnız stabilite olarak Apple,samsungun gayet gayet önünde ve çoğu şey iphonelara daha uyumlu.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ben atışmalara değil de Android iOS kadar stabildir diyenlere takıldım :D yahu tamam Android daha işlevsel bir sistem bende android kullanıyorum hatta iOS da jailbreak ile yapılan bazı şeyleri Android de root olmadan bile kolayca yapabiliyorsunuz ancak stabilite farklı bir konu ben bugün hala S8 kullanırken sayfa geçişlerinde ve kaydırırken kasmalar titremeler yaşıyorsam bu sistemi bu konuda iOS ile karşılaştırmak hata olur.

Kesinlikle zaten android "kullanan markalar" apple'ı yakaladı hatta geçtide çoğu yönden ama yazılım faktörü ios'u öne çıkaran unsur şuan yinede iphoneların özellikle türkiyede pahallı olmasını görürsek iş tercihe bağlı diyebiliriz. Şahsen türkiye şartlarında iphone almam.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Kesinlikle zaten android "kullanan markalar" apple'ı yakaladı hatta geçtide çoğu yönden ama yazılım faktörü ios'u öne çıkaran unsur şuan yinede iphoneların özellikle türkiyede pahallı olmasını görürsek iş tercihe bağlı diyebiliriz. Şahsen türkiye şartlarında iphone almam.
Katılıyorum. Türkiye’den iphone alınmaz.

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
İkisini de almam ben olsam. Şuan onların fiyatında çok daha iyi cihazlar var. Meizu 16th bir bak derim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kardeşim 7 de 7 plus da güzel 7 plus ın avantajı ekran batarya ve çift kamera miezu falan uğraşma apple dışında huawei önerebilirim ama uzun süre güncelleme almazlar
Uzun süre güncelleme almazlar mı? 2017 ocakta aldığım mate 9 hala güncelleme alıyor ve biz 2019 ocaktayız. Mart ayında Pie güncellemesini de alacak, daha ne kadar uzun süre güncelleme alsın ki...

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Uzun süre güncelleme almazlar mı? 2017 ocakta aldığım mate 9 hala güncelleme alıyor ve biz 2019 ocaktayız. Mart ayında Pie güncellemesini de alacak, daha ne kadar uzun süre güncelleme alsın ki...

Sanırım iphonea göre uzun güncelleme alamaz demek istemiş.

Reaksiyon puanı
892
7 fiyatına s9 var.S9 öneririm.Ama en nihayetinde android ufak tefek sorunlar olabilir ama işlemci performansı ve kamerası ile 7 nin baya bi önünde.Bana göre s8=s7s

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben de 2014'ten beri 5s'ten kullaniyorum bu yıl da telefonumun miladı doluyor degistirmek istiyorum sinir krizi geciriyorum sizce bu saatten sonra 8'e gecilir mi android önermeyin

meustun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İphone 6s 64 GB Olabilir Veya İphone 7 32 GB

Reaksiyon puanı
892
Ben de 2014'ten beri 5s'ten kullaniyorum bu yıl da telefonumun miladı doluyor degistirmek istiyorum sinir krizi geciriyorum sizce bu saatten sonra 8'e gecilir mi android önermeyin
Geçilir.Muazzam telefon.6S de bile hiç kasma yokken hayli hayli geçilir.

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Galaxy S6'dan iPhone 7'ye geçen biri olarak Galaxy S8'i öneririm. Her açıdan daha iyi. iPhone 7'yi 4 saatte şarj ediyor olmak bile S8'i tercih etmeye yeterli bence. iPhone'un tek artısını Siri olarak görüyorum.