iPhone 6s Plus Hepsiburada

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Bilmiyorum doğru yere mi konu açtım ama hepsiburadadan telefon alınır mı ? En ucuz orada ama yinede çok yüksek miktarda para ödüyorsun insan bi korkuyor. Daha önce hepsiburadadan telefon almış arkadaşlar geldiğinde bi kusuru bi hatası var mıydı ?

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Satıcı "HepsiBurada" ise kesinlikle alınır.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,393
Ama bu saatten sonra iphone 6 plus almak hata olabilir

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Satıcı "HepsiBurada" ise kesinlikle alınır.
Evet hem Apple Türkiye Garantili

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama bu saatten sonra iphone 6 plus almak hata olabilir
Ama iPhone 6 Plus değil iPhone 6s Plus hem ben öğrenciyim yani zaten bana o kadar performans gerektirmiyor kamerası iyi olsun işte hızlı olsun ki iPhone 6s Plus benim için hala iyi o yüzden hem de fiyatının da iyi olduğunu düşünüyorum hem de bi iOS ekosistemine geçmek istediğimde yani bana almak için mantıklı geliyor gibi

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,393
Evet hem Apple Türkiye Garantili

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama iPhone 6 Plus değil iPhone 6s Plus hem ben öğrenciyim yani zaten bana o kadar performans gerektirmiyor kamerası iyi olsun işte hızlı olsun ki iPhone 6s Plus benim için hala iyi o yüzden hem de fiyatının da iyi olduğunu düşünüyorum hem de bi iOS ekosistemine geçmek istediğimde yani bana almak için mantıklı geliyor gibi

İOS'a geçmek istiyorsan daha üst model bir iphone daha uygun olacaktır o paraya o cihazdan kat kat daha üstün cihazlar varken onu istemen mantıklı değil

dadasmaho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
satıcı hepsiburada olmasa bile satın alabılırsın . yakın tarıhte 3bin liralık telefon aldım ondan önce de 1.5 luk telefon aldım birisinin satıcısı hepsiburada öteki başka satıcıydı ayrıca başka elektronik eşyalar da aldım hiçbir problemle karşılaşmadım kafan rahat bi şekilde alabılırsın

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bilmiyorum doğru yere mi konu açtım ama hepsiburadadan telefon alınır mı ? En ucuz orada ama yinede çok yüksek miktarda para ödüyorsun insan bi korkuyor. Daha önce hepsiburadadan telefon almış arkadaşlar geldiğinde bi kusuru bi hatası var mıydı ?
Ben bu zamana kadar 6 tane telefon aldım yanlış hatırlamıyorsam hb abime anneme kendime hep o siteden alırım telefonları daha sıkıntı yaşamadım hatta taşına bilir güç kaynağı da aldım telefon için

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Daha Salı günü iPhone 6s imi satım ( Çizik dahi yoktu hiçbir sıkıntısı yoktu ) Xiaomi Mi 6 aldım keşke diyorum hiç iPhone almasaydım Xiaomi Mi 6 harika bir cihaz bataryası iPhone lara bin basar stabilitesi olağan üstü ayrıca daha birçok güzel yanı var bence Xiaomi Mi 6 yı bir araştır derim

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Merhaba bende hb den xz1 almayı düşünüyorum 2100tl siyah rengi satıcı hb sizce bir sorun olur mu

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Ekim ayında iphone 7 almıştım aras kargo paketi yani hepsiburada kutusunu yırtık getirmişti Allahtan içindeki telefonun kutusu sağlamda zarar görmemiş birçok alışveriş yaptım internetten ilk defa böyle oldu hepsiburada asla yırtık göndermez aras kargoyu şikayet ettim bende

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83

iPhone7 den aşağısını kesinlikle alma. Onun haricinde satıcı hepsiburada ise geç gelir bazen ama sağlamdır.