iPhone 5s Kullananlar Kulübü

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Yani alsam sıkıntı yaşamam o zaman öyle mi? Birde nerede açılacak acaba bir bilgi var mı?

Yani bi sıkıntı çıkmaz garantiye göndermek istersende Türkiye distribütörüne gönderiyosun herhalde.

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yani bi sıkıntı çıkmaz garantiye göndermek istersende Türkiye distribütörüne gönderiyosun herhalde.

Şu konuda kesin bir cevap gelse içim rahatlıyacak ama kimse de bir şey diyemiyor.

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tamam teşekkür ederim yardımınız için.

Peki sizce 16 gb hafıza yeterli olur mu acaba? Müzik dinlemek için mp3 kullanıyorum. Telefonda olsa olsa 100 tane belki olur ama küçük bir ihtimal yani. Onun harici resim olur telefonda birde 3-5 tane oyun olursa olur ışte

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beyler apple'ı aradım yurt dışından gelen ürünlere destek vermiyormuş. Tr'den alıcaz artık.

Fakat yukarıda dediğim gibi 16 gb yeterli olur mu acaba?

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Şu konuda kesin bir cevap gelse içim rahatlıyacak ama kimse de bir şey diyemiyor.

Kardeşim Apple garantisinden kastın sitesindenmi satın almak istiyosun?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Beyler apple'ı aradım yurt dışından gelen ürünlere destek vermiyormuş. Tr'den alıcaz artık.

Fakat yukarıda dediğim gibi 16 gb yeterli olur mu acaba?

Kullanıma göre değişir ama benim fiktim kesinlikle yeterli.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
KZG603.jpg
[/URL][/IMG]
Buda benim iphone 5s

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beyler şimdi HTC ONE M8'i gördüm de çok dehşet olmuş bence. Siz ne dersiniz bu konuda? 5s var aklımda ama kararsızlıkta var aslında :cursing: :cursing: :bored:

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Beyler şimdi HTC ONE M8'i gördüm de çok dehşet olmuş bence. Siz ne dersiniz bu konuda? 5s var aklımda ama kararsızlıkta var aslında :cursing: :cursing: :bored:

M8 i açıkcası beğenmedim M7 deki tasarımı arka daki 2 kamerayla bozmuşlar sanırım bide kasada değişiklik vardı şimdi unuttum ama kısacası 5S e karşı onu tercih etme diyorum.

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cümleten Selamın Aleyküm. Cumamız mübarek olsun. Allah işinizi, gücünüzü rast getirsin dostlar...

Size yine ip5s hakkında bir soru soracağım.

Sabah %100 tam dolu olarak açtığınız ya da şarjdan aldığınız telefonu gün içinde tekrar şarj etme gereği duyuyor musunuz? Zahmet olmaz ise kullanım şeklinizi, günlük telefon üzerindeki aktivitelerinizi ve şarjınızın ne kadar gittiğini yazar mısınız? Bu arada bildiğim kadarıyla iphone'da %10 şarj kalınca şarja takıyorsunuz. Toplam ne kadar bir zamanda şarj %100 hale geliyor? Tam olarak dolması kaç saat alıyor?

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Cümleten Selamın Aleyküm. Cumamız mübarek olsun. Allah işinizi, gücünüzü rast getirsin dostlar...

Size yine ip5s hakkında bir soru soracağım.

Sabah %100 tam dolu olarak açtığınız ya da şarjdan aldığınız telefonu gün içinde tekrar şarj etme gereği duyuyor musunuz? Zahmet olmaz ise kullanım şeklinizi, günlük telefon üzerindeki aktivitelerinizi ve şarjınızın ne kadar gittiğini yazar mısınız? Bu arada bildiğim kadarıyla iphone'da %10 şarj kalınca şarja takıyorsunuz. Toplam ne kadar bir zamanda şarj %100 hale geliyor? Tam olarak dolması kaç saat alıyor?

Kardeşim aleyküm selam. Bende almadan önce şarjı yetmez diyordum ama şu an gerçekten yetiyor şu şekilde sabah tam şarj edip çıkıyorum 1-1.30 saat arası %100 de kalıyor tabi bu arada 20 yi aşkın müzik dinliyorum arada ekranı açıyorum felan sonra 99 a düşüyor genel olarak işim olduğumda 3G açıp işim bitince kapatıyorum arada Asphalt 8 e giriyorum 3 yarış felan yapıyorum yada Smash İt diye bir oyun var ona girip oynuyorum. Okuldan çıkınca hem 3G hem şarkı açıyorum eve geldiğimde 3G kapıyorum gerek kalmıyor Wi-Fi kullanıyorum bu şekilde akşama kadar yetiyor.
Hafta sonlarındada öyle dışardayım 3G açık vs. her türlü yetiyor. Fakat çok yoğun kullandığım günler oluyor o zaman gün içinde 2 şarj değil de erken şarja takıyorum diyelim.

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim aleyküm selam. Bende almadan önce şarjı yetmez diyordum ama şu an gerçekten yetiyor şu şekilde sabah tam şarj edip çıkıyorum 1-1.30 saat arası %100 de kalıyor tabi bu arada 20 yi aşkın müzik dinliyorum arada ekranı açıyorum felan sonra 99 a düşüyor genel olarak işim olduğumda 3G açıp işim bitince kapatıyorum arada Asphalt 8 e giriyorum 3 yarış felan yapıyorum yada Smash İt diye bir oyun var ona girip oynuyorum. Okuldan çıkınca hem 3G hem şarkı açıyorum eve geldiğimde 3G kapıyorum gerek kalmıyor Wi-Fi kullanıyorum bu şekilde akşama kadar yetiyor.
Hafta sonlarındada öyle dışardayım 3G açık vs. her türlü yetiyor. Fakat çok yoğun kullandığım günler oluyor o zaman gün içinde 2 şarj değil de erken şarja takıyorum diyelim.

Teşekkür ederim türker yorumların için sağol.

Tavsiye edeceğin bir elektro market var mı ip5s alabileceğim güvenilir?

Mesela İst bilişime güvenilir mi? Ya da Bimeks'e Ya da senin tavsiye edeceğin bana hediye puan felan satıcak sonra işlemleri halledebileceğim bir mağaza?

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Teşekkür ederim türker yorumların için sağol.

Tavsiye edeceğin bir elektro market var mı ip5s alabileceğim güvenilir?

Mesela İst bilişime güvenilir mi? Ya da Bimeks'e Ya da senin tavsiye edeceğin bana hediye puan felan satıcak sonra işlemleri halledebileceğim bir mağaza?

Hediye puan veriyormu bilmem ama Vatan Computer veya Media Markt diyorum. Bu 2 sinden başka yere gitme bence, fiyatlarıda indirime giriyor alırsın o şekilde. Teknosa hediye çeki felan veriyor diye biliyordum ama orasıda pahalı hiç indirim yok 5S te. Bimeks bana PS3 ü garantiye götürmek istediğimde sorun çıkardı ben bidaha birşey almıcam ordan. İstanbul Bilişim e bulaşma diyorum çok memnun kalmayan var ama kalanda var. Sen en iyisi Vatandan veya MediaMarkt dan al. Ben Vatandan aldım memnun kaldım.

Birde Battery Doctor uygulamasını kullanıyordum Stand By süresine bakmak istedim 240 saat gösteriyor şu an şarj %95.

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar çektiğimiz bir fotoğrafın detaylarına nasıl bakıyoruz. Kaç mb konum yeri vs. Bir türlü bulamadım.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar çektiğimiz bir fotoğrafın detaylarına nasıl bakıyoruz. Kaç mb konum yeri vs. Bir türlü bulamadım.

Şu an dışarıdayım düz mantık ile öğrenmeye çalıştım. Kullanım kısmında Fotoğraf Yayını bölümü 20.1 MB ve o kısımda 35 fotoğraf var gerisini siz hesaplayın. 1.50-1.75 MB kadar düşüyor herhalde ama harika fotoğraflar çekiyor.

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şu an dışarıdayım düz mantık ile öğrenmeye çalıştım. Kullanım kısmında Fotoğraf Yayını bölümü 20.1 MB ve o kısımda 35 fotoğraf var gerisini siz hesaplayın. 1.50-1.75 MB kadar düşüyor herhalde ama harika fotoğraflar çekiyor.

Harika fotolar çekiyor onda hem fikiriz :) detayları merak ettim ben. Hem foto konumunu hemde kaç mb çekilmiş tarih saat falan onları gösteren herhangi bir detay yok.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Harika fotolar çekiyor onda hem fikiriz :) detayları merak ettim ben. Hem foto konumunu hemde kaç mb çekilmiş tarih saat falan onları gösteren herhangi bir detay yok.

Bilgisayara bağlayıp ne kadar bir boyuta sahip olduğunu öğrensene daha basit.

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Space Gray kullanan kimseler var mı? Bir arkadaşım ip5 kullanıyor ve bana alıcaksan beyaz al dedi, siyah soyuluyor dedi. Baktım onun ip5'e yer yer soyulmalar vardı hep. Sizce ne yapayım? Mümkünse 2-3 aylık space gray kullanıcılarının yorumlarını almayı çok isterim. Duruma göre beyaz renk olan modele yönelicem artık

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar Space Gray kullanan kimseler var mı? Bir arkadaşım ip5 kullanıyor ve bana alıcaksan beyaz al dedi, siyah soyuluyor dedi. Baktım onun ip5'e yer yer soyulmalar vardı hep. Sizce ne yapayım? Mümkünse 2-3 aylık space gray kullanıcılarının yorumlarını almayı çok isterim. Duruma göre beyaz renk olan modele yönelicem artık

Ben SpaceGray sahibiyim. iPhone 5 teki siyah renk ama iPhone 5S teki uzay grisi arkası gri ve kenarlarıda gri yani soyulma her telefonda olur ama gözükmez buda öyle 5 teki gibi bir sorun yok korkma SpaceGray rengi harika.

Ardahrsnl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende bu sabah iPhone 5s aldim. Uzay grisi hosuma gitti bende o renkten aldim .. Telefonu alali daha 1 gun olmadi cok memnunum herseyiyle cok rahat gerek uygulama gerek klavye,stabilite,touch id vs. Cok begendim.. Alcak olan herkese tavsiye ederim.. İyi forumlar

Rust_y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar artık ben de kulübün bi üyesiyim :)

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
iphone 5s candır
Dİğer tlf hep yalandır

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu kulübe bu kadar az sayfa yorumun gelmesi ilginç.

TAMER46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan telefonumdan aramalarda bazen sesin düşüklüğü meydana gelmektedir.Bunun nedenleri ve çözüm yolu bilen arkadaşlardan destek istiyorum.

ysr.bulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu 5s in bataryası adamı deli eder kullanım 4.30 saat nedir yav