iPhone 5c Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
iPhone 5c - Özellikler

ilife_hero.jpg

Renk İçinde

Renk sadece görüntüden ibaret değildir. Her renk bir duyguyu ifade eder. Bir söz söyler. Aidiyet belirtir. Kişiliğinizi ortaya çıkarır. iPhone 5c, beş çarpıcı renkle tam da bunu yapıyor. Sadece renk sevenler için değil. Renkli kişilikler için.

En parlak teknolojilerle üretildi

A6 çip. 8 MP iSight kamera. 4 inç Retina ekran. Ultra hızlı kablosuz bağlantı. iPhone 5c, iPhone 5'i harika bir telefon yapan bütün özelliklere ve iOS 7 de dahil olmak üzere çok daha fazlasına sahip. Baştan sonra yenilenen tasarımını elinize alır almaz hissedeceksiniz.

iOS7, iPhone 5c'nin güzelliğine güzellik katmka üzere tasarlandı

Çarpıcı, canlı bir arabirim ve aygıttaki teknolojiyi sonuna kadar kullanan yeni özelliklerle iOS 7, her açıdan iPhone 5c ile uyumludur.

Güçlü uygulamalarla gelir. Çalışmaya hazırsınız. Eğlenmeye de.

Her yeni iPhone'da iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers ve Keynote'un en gelişmiş sürümleri bulunur. Dolayısıyla en başından itibaren yaratıcı ve üretken olabilirsiniz. E‑posta okumak, İnternet'te sörf yapmak, metin mesajı göndermek, FaceTime görüşmeleri yapmak için harika uygulamalarınız olur. Hatta yeni uygulamalar bulmak için bile bir uygulamaya sahip olursunuz.

Teknik özellikler

Ekran: 1136 x 640 piksel, 326 ppi
Hafıza: 16, 32 GB
İşlemci: A6 çip
Kamera: 8 Mgepaiksel iSight, 1,2 Mgepiksel ön
Pil süresi: 8 saat internet kullanımı
Ağırlık: 132 gram

iPhone 5c İnceleme Videosu

iPhone 5c satın almak için tıklayınız...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
androidin donmalarından sıkılanlar için harika bi telefon , uygulama muhabbetine takılmayın şu kadar milyon bu kadar milyon uygulama var felan yüzde 90 nını kullanmıyosunuz zaten yüzde 10 nu da genelde windows phone da bile var
iphone 5c sahibi olduğum için çok memnunum
uygulama konusunda windows phone da alabilirdim eksiklik hissetmezdim ama yazılım olarak eksik bildirim çubuğu felan gelicek miş yavaş yavaş onlarda gideriliyor

android kullandım donmalar şarj yemeler falan filan sıkıntı

ios işletim sistemi çok güzel

Avunyali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.2 GHZ işlemci Var A6 ama mucizevi bir telefon

arabadakiadam2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her nekadar kaldırılma durumu olsa da 5 ten daha ucuza bulduğum ve özellikleri 5 ile aynı hatta daha iyi ioldugunu düşündüğüm bir telefon

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
5C fazla kullanan yok sanırım :)

11kasım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne plastiği be hey yavrum. Böyle plastiğe can kurban. Pembe 5C'mi çok seviyorum. :D

Cihan_Demircan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5C kullanicisiyin. 5s ile 5c arasında gidip gelmistim. Aradaki 500-600 liraya değecek birsey bulamadim 5s'de. Sonucta o para giris segment sifir telefon parasi. Ve 5c ye karar verdim aldim 7 aydir kullaniyorum. Kesinlikle 5s den farki yok. Parmak izi okuyucusu da olmayiversin :))

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beni de aranıza alın beyaz 16 gb ıraklı bir iphone'cuk

hye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5c ya da android bir telefon. Sizce hangisini almalıyım?

Son mesajlar