İnternetten oyunlu PS 3 alınırmı

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Sizde içinde oyunlu PS 3 ler alınırmi ne gibi sorunlar çıkar bide bunu alabilirsin dediğiniz PS 3 ün linkini atabilirmisiniz

bognuskafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
bana kalırsa ps3 eskide kaldı. ps5 satışa girdi biraz beklersen ps4 fiyatları düşecektir ps4 alman daha mantıklı duruyor.

bognuskafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Benim bütçem 1300 1400 civarı PS4 oralara düşmez bide içinde oyunlusu hiç zannetmiyorum
illa sıfır almak zorunda mısın ? temiz ikinci el bulman muhtemel.

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Hocam sağolun bide sizce bu nasıldır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Temiz bı 2.el de olur sıkıntı yok ama ne kadar sağlıklı olur

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-22-14-57-42-413_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2020-07-22-14-57-42-413_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    50.3 KB · Görüntüleme: 161

şerifIssı!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Benim bütçem 1300 1400 civarı PS4 oralara düşmez bide içinde oyunlusu hiç zannetmiyorum

Pandemi sürecinden önce PS4 Kullanmadığım için 1.400 TL Satmıştım O Kadar pişman oldum ki anlatamam şimdi fiyatlara bakıyorum tavan yapmış. Ama ps3 500 tl gibi fiyatlara alabilirsin içinde oyun yüklü olursa uğraşmamış olursun veya İstanbulda isen bakırköyde fazlasıyla satan yerler var.

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Pandemi sürecinden önce PS4 Kullanmadığım için 1.400 TL Satmıştım O Kadar pişman oldum ki anlatamam şimdi fiyatlara bakıyorum tavan yapmış. Ama ps3 500 tl gibi fiyatlara alabilirsin içinde oyun yüklü olursa uğraşmamış olursun veya İstanbulda isen bakırköyde fazlasıyla satan yerler var.
İstanbul'da değil im bayburttayım rica etsem Bayburt'ta olan temiz bir tanesinin linkini atarmısınız ben pek anlamıyirumda

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
PS3 alıp yazık etme bence PS4 baksan daha iyi olur hem daha yeni daha güzel oyunlar oynarsın.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Büyçemi artırmaya çalışırım bide PS ti alınca üyelik almak şartmi yoksa yüklü oyunları direk oynayabiliyor miyiz
PlayStation Plus Hakkında Bilgi -(Aşağıdaki Makale Linkten Alıntıdır)

Bu makale PlayStation Plus özelliklerini ve ücretsiz deneme sürümlerini açıklar.

PlayStation Plus nedir?
PlayStation Plus, PSN hesabınızı geliştiren ve PS4 sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir abonelik hizmetidir.
PlayStation Plus avantajları
PlayStation Plus aboneleri şunlardan yararlanabilir:
Nasıl abone olacağınızı buradan öğrenin.
PlayStation Plus ücretsiz deneme sürümü
Daha önce PlayStation Plus'ı denemediyseniz ücretsiz deneme sürümünden yararlanabilirsiniz. Yeni bir sistemde PSN hesabınızda ilk kez oturum açarken karşınıza çıkan PlayStation Plus mesajını kontrol edin veya PlayStation Plus'ı ücretsiz deneyip deneyemeyeceğinizi öğrenmek için PlayStation Store'u kontrol edin.
Deneme sürümüne kaydolduğunuzda:
Ücretsiz deneme sürümünüz sona erdiğinde:
  • Aylık abonelik otomatik olarak başlar.
  • Bir aylık abonelik ücreti alınır.
PlayStation Plus'a abone olmak istemiyorsanız ücretsiz deneme sürümünüz sona ermeden abonelik yenilemeyi iptal etmeniz gerekir.

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
PlayStation Plus Hakkında Bilgi -(Aşağıdaki Makale Linkten Alıntıdır)

Bu makale PlayStation Plus özelliklerini ve ücretsiz deneme sürümlerini açıklar.

PlayStation Plus nedir?
PlayStation Plus, PSN hesabınızı geliştiren ve PS4 sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir abonelik hizmetidir.
PlayStation Plus avantajları
PlayStation Plus aboneleri şunlardan yararlanabilir:
Nasıl abone olacağınızı buradan öğrenin.
PlayStation Plus ücretsiz deneme sürümü
Daha önce PlayStation Plus'ı denemediyseniz ücretsiz deneme sürümünden yararlanabilirsiniz. Yeni bir sistemde PSN hesabınızda ilk kez oturum açarken karşınıza çıkan PlayStation Plus mesajını kontrol edin veya PlayStation Plus'ı ücretsiz deneyip deneyemeyeceğinizi öğrenmek için PlayStation Store'u kontrol edin.
Deneme sürümüne kaydolduğunuzda:
Ücretsiz deneme sürümünüz sona erdiğinde:
  • Aylık abonelik otomatik olarak başlar.
  • Bir aylık abonelik ücreti alınır.
PlayStation Plus'a abone olmak istemiyorsanız ücretsiz deneme sürümünüz sona ermeden abonelik yenilemeyi iptal etmeniz gerekir.
Yani tam anlamadım üyelik almasakta oluyormu

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Yani tam anlamadım üyelik almasakta oluyormu
PlayStation Plus, ücretsiz free to play oyunları dışında online özelliklerden yararlanmak içinde zorunlu bir sistemdir. Plus aboneliği bulunmayan kullanıcılar, satın aldıkları oyunların online özelliklerine erişemez ve arkadaşları ile bir online bağlantı kuramaz.(Alıntıdır)

Yani Online ve diğer ps plus'a özel özelliklerden yararlanmak istiyorsan almak zorundasın onun dışında zorunda değil diye biliyorum.

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Sağolun

Hocam peki bu alınırmı bütçem sıkıntılı da

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-22-14-57-42-413_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2020-07-22-14-57-42-413_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    50.3 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:

Son mesajlar