Soru İki windows kurulumu arasında ne fark var?

Bu konuyu okuyanlar

herchell

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Yeni bilgisayarım için Üniversitenin sayfasından windows10 indiriyordum altta lisans anahtarı da vardı toplam 4.54gb bir dosya.İnternette izlediklerim microsoft sistesinden inidirip kuruyordu .Bu iki dosya arasında ne fark var? Ardından rufusla usb cihaza yazdıracağım

Ekli dosyalar

• mic.JPG
    mic.JPG
    33.5 KB · Görüntüleme: 60
  • 2.JPG
    2.JPG
    23.4 KB · Görüntüleme: 53

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
678
belki birinin arka planı falan üniversiteye özel olabilir

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Üniversitenin sitesinden windows indirmek de bir garipmiş :D ancak tahminimce üniversiteninkinden indirip key'i girdiğinizde arka planınız vs. üniversitedeki ana bilgisayara bağlı olur. (wallpaperdan bahsediyorum) ki bu düşük bir ihtimal. Veyahut office programlarını ücretsiz kullanmanızı sağlıyordur. Her neyse size önerim öyle toplara girmeyin microsoftun kendi sitesinden indirin

herchell

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Üniversitenin sitesinden windows indirmek de bir garipmiş :D ancak tahminimce üniversiteninkinden indirip key'i girdiğinizde arka planınız vs. üniversitedeki ana bilgisayara bağlı olur. (wallpaperdan bahsediyorum) ki bu düşük bir ihtimal. Veyahut office programlarını ücretsiz kullanmanızı sağlıyordur. Her neyse size önerim öyle toplara girmeyin microsoftun kendi sitesinden indirin
Allah razı olsun key veriyorlar :D