Hangisini alayım

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar para sıkıntı değil iPhone mu samsung mu xiamio mi huwai mi, bir kere alicam telefon iyi olsun

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
iPhone 11 Pro Max al o zaman, Note 10 Plus'da iyi bir seçenek ama IOS cihazlar bu bütçede daha iyi olacaktır.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
14.000₺ varsa iPhone 11 Pro Max alabilirsin. Daha az imkanın varsa S10+ ya da Note 10 da iyi bir seçim.

Yavuzb

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Editor
Reaksiyon puanı
10
Alırken önceliklerin önemli bu yüzden sentetik testlere çok bakmamanı öneririm. Mesela ben kendi ihtiyaçlarımı karşılayacağını düşündüğüm için oneplus 7 pro aldım memnunum. Hız, performans, sadelik ve güzel kamera performansı istiyordum sonra bütçemi belirledim sonra da en uygun telefonu seçtim aldım. Sana tavsiyem önceliklerini belirle yaz ona göre öneride bulunalım.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Ne marka olursa olsun pro plus max ifadelerine kanma.Alacağın telefonun pro plus ya da max arasında hız,ram,depolama alanı gibi farklar yoksa aradaki farka değmez. Mesela S10 ile S10 plus arasında ekran ve önde ikinci kamera farkı var geri kalan herşey aynı.Note 10 ve Note 10+ arasında ram ve ekran çözünürlüğü farkı var. Ram için note 10+ alınabilir ama unutulmamalı ki ekran çözünürlüğü bataryaya etki edecektir.İphone 11 pro ve pro max arasında ekran boyutu ve çok az çözünürlük farkı var. Alacağın modelleri karşılaştırmak istersen epey.com kullanabilirsin. Tüm detayları,benchmark puanlarını görebilirsin.