Hangi telefonu seçmeliyim

Bu konuyu okuyanlar

Kadem Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
g7 thinq en iyi ses performansı verir zenfone 5z en iyi olduğu konu g7 göre yok s9 göre işlemci ram ve çift kamera olması ama s9 tek kamerada verdiği performansıda yabana atmamak gerek.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Senin için bir telefonda olmaz olmaz ney?
Uzun ömürlülük tasarım ve performans
Kamera olarak şöyle diyim bende şuan casper via a1 var ve kamerası bana yetiyo tek eksisi portre modu yok

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Uzun ömürlülük tasarım ve performans
Kamera olarak şöyle diyim bende şuan casper via a1 var ve kamerası bana yetiyo tek eksisi portre modu yok
Eğer porte istiyorsan s9da tam olarak porte yok arka plan hafif blur s9+ göre berbat ama g7 zenfone 5z porte olarak s9dan iyi

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
maxresdefault.jpg
ikisinde blurluk var ama mi 6 daha net belirgin bundan bahsedtmek istedim
Portre çekiminin amacı o zaten!

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Ben hem kendim alacağım hem de düşünenlere G7 thinQ'i tavsiye ederim.Yabancı kaynaklardan izlediğim açılış vb. videolarında hem s9'u hem 5z'yi eziyor.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Hocam 4000 veren 150 tl daha verir.4150 tl(epey de n11 in en ucuz LG g7 fiyatı)

Hocam 4000 veren 150 tl daha verir.4150 tl(epey de n11 in en ucuz LG g7 fiyatı)

Son düzenleme:

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
5Z'yi ele

Hocam Hepsiburada daha mantıklı N11'de hediye çekiniz falan mi var?
Hepsiburada bence de daha mantıklı olacaktır g7 thinq s9 a göre daha iyi bi seçim bence

5Z'yi ele

Hocam Hepsiburada daha mantıklı N11'de hediye çekiniz falan mi var?
Hepsiburada bence de daha mantıklı olacaktır g7 thinq s9 a göre daha iyi bi seçim bence

Son düzenleme:

Kadem Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Son düzenleme:

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Merhaba android kullanmak istiyorsunuz sanırım. İphone düşünmediğinizi varsayarak Samsung S9 cihazı almanızı öneririm. Zira Samsung'un en iyi telefonları Note cihazları idi. Note 2, Note 3 kullanmışlığım olmuştu. S9'da yine Note özelliklerini taşıyan bir cihaz. Alacaksanız eğer bu cihazı almanızı tavsiye ederim. Ayrıca fatura üzerine mi alıyorsunuz ? Turkcell Cihaz kampanyası Puan sorgulama yapınca bende pek bir şey görünmüyor da.

Mert Soylu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba android kullanmak istiyorsunuz sanırım. İphone düşünmediğinizi varsayarak Samsung S9 cihazı almanızı öneririm. Zira Samsung'un en iyi telefonları Note cihazları idi. Note 2, Note 3 kullanmışlığım olmuştu. S9'da yine Note özelliklerini taşıyan bir cihaz. Alacaksanız eğer bu cihazı almanızı tavsiye ederim. Ayrıca fatura üzerine mi alıyorsunuz ? Turkcell Cihaz kampanyası Puan sorgulama yapınca bende pek bir şey görünmüyor da.
Hayır n11 de akbank ve garantiye taksit var

Ertuğrul Damar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İki telefon arasında seçim yapacaksan s9 ama başka telefon öner diyorsan huawei p20 lite fiyatına göre çok iyi telefon hem 1 ay içinde ekranda kırılma felan olursa 1 kereye mahsus ücretsiz.Eğer isterseniz başka telefonlarda önerebilirim teknoloji biraz karışık iyice araştırmak gerekir.

Mert Soylu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İki telefon arasında seçim yapacaksan s9 ama başka telefon öner diyorsan huawei p20 lite fiyatına göre çok iyi telefon hem 1 ay içinde ekranda kırılma felan olursa 1 kereye mahsus ücretsiz.Eğer isterseniz başka telefonlarda önerebilirim teknoloji biraz karışık iyice araştırmak gerekir.
Ben p20 düşünüyorum

Son mesajlar