Soru Bluetoothlu kulaklık önerisi?

Reaksiyon puanı
196
Merhaba 3 tane bluetoothlu kulaklık modeli arasında kaldım. Edifier W240TN ve Jabra Elit 4 ve Jabra Elit 4 Activite arasında kaldım hangisini almalıyım? Hangisi hangisinden hangi konuda iyi neden almalıyım detalı yazarsanız sevinirim.

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Merhaba 3 tane bluetoothlu kulaklık modeli arasında kaldım. Edifier W240TN ve Jabra Elit 4 ve Jabra Elit 4 Activite arasında kaldım hangisini almalıyım? Hangisi hangisinden hangi konuda iyi neden almalıyım detalı yazarsanız sevinirim.
Arkadaşım Jabra kullanıyor fakat Active mi düz olan mı bilmiyorum ama çok memnun, özellikle gürültü engelleyicisinden.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Edifier W240TN dışarıdan bakılınca güzel duruyor ama suya ve terlemeye karşı dayanıklı değil bluetooth5.0.
Jabra Elite 4 yüksek ses kalitesi ve gürültü engelleme özelleiği çok iyi ayrıca suya dayanıklıdır ve spor yaparken kullanmak için uygundur bluetooth 5.2 ve yanlış değilsem yaklaşık 7 saat boyunca şarjı gidiyor ama bence en iyisi Jabra Elite 4 Active , Jabra Elite 4'ün tüm özelliklerine sahip ancak ek olarak daha dayanıklıdır. Terlemeye suya ve toza karşı dayanıklıdır abim ile geçen sene sipariş etmiştik hala sorunsuz kullanıyoruz.