Soru Silikonsuz kulak içi kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mserifselen

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Merhaba önceden Soundpeats Air3 Deluxe Hs kullanıyordum. Mikrofonu dış ortam kafelerde çok iyi değildi.
Makinede yıkandığı için artık çöp oldu. Bunun için de spor da günlük hayatta kullanacağım bir kulaklık almak istiyorum.
Aklımda ve genel olarak belli sayıda var silikonsuz sayısı az olduğu için.
Aklımdaki ilk ürün almayı düşündüğüm. Hakii Ice Tws Bluetooth Kulaklık – Dnn Call Noise, Bluetooth 5.2 modeli var. Diğer modeller de bulunuyor sizce hangisi en iyi seçenek. Kullanan varsa da yorumda belirtirse sevinirim.
2-Huawei Freebuds Se 2 - Mavi
3-Edifier TWS200 Plus Bluetooth V.5.2 Kulaklık
4-Soundpeats Air4
5-Oppo Enco Air2 Tws - Mavi
6-Soundpeats Air3 Deluxe Hs Bluetooth 5.2 Hi-Res Bluetooth Kulaklık
7-Haylou X1 2023 Tws Bluetooth 5.3 Aliminyum Kasa Enc Kablosuz Kulaklık (Haylou Türkiye garantili)
8-Qcy T20 Ailypods Bluetooth 5.3 Tws Kablosuz Kulaklık (Enc)
9-Havit TW947 ENC TWS Bluetooth 5.3 Kulaklık

eneshırka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam Huawei almana tavsiye ederim, hem garanti yönünden hemde ses kalitesi bakımından Huawei nin bu kulakligini veya farklı modellerini araştır derim.

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhaba önceden Soundpeats Air3 Deluxe Hs kullanıyordum. Mikrofonu dış ortam kafelerde çok iyi değildi.
Makinede yıkandığı için artık çöp oldu. Bunun için de spor da günlük hayatta kullanacağım bir kulaklık almak istiyorum.
Aklımda ve genel olarak belli sayıda var silikonsuz sayısı az olduğu için.
Aklımdaki ilk ürün almayı düşündüğüm. Hakii Ice Tws Bluetooth Kulaklık – Dnn Call Noise, Bluetooth 5.2 modeli var. Diğer modeller de bulunuyor sizce hangisi en iyi seçenek. Kullanan varsa da yorumda belirtirse sevinirim.
2-Huawei Freebuds Se 2 - Mavi
3-Edifier TWS200 Plus Bluetooth V.5.2 Kulaklık
4-Soundpeats Air4
5-Oppo Enco Air2 Tws - Mavi
6-Soundpeats Air3 Deluxe Hs Bluetooth 5.2 Hi-Res Bluetooth Kulaklık
7-Haylou X1 2023 Tws Bluetooth 5.3 Aliminyum Kasa Enc Kablosuz Kulaklık (Haylou Türkiye garantili)
8-Qcy T20 Ailypods Bluetooth 5.3 Tws Kablosuz Kulaklık (Enc)
9-Havit TW947 ENC TWS Bluetooth 5.3 Kulaklık
Qcy ailypods mikrofonları o fiyattaki kulaklıklara göre epey iyi