Hangi Telefon Bana Uygun?

bycool44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
M

Murat Burç

SDN Okuru
@bycool44 ben bir S7 kullanıcısıyım. Samsung S7. Şuan elimde kardeşim için aldığım Mİ5Si tutuyorum cihazı genel olarak beğendim bu fiyata bunun sunduklarını sunan bir cihaz yok kadı kızında bile kusur çıkar demişler. 1250 TL veriyorsun olsun o kadar yav.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Eksiği ne OIS yok ve sanırım FHD60 fps video kaydı yokki bu fiyat bandındaki çoğu cihazda OIS ve FHD60 fps yok. (X ve x compactda var FHD60 birde steady shot yazılımı var iyi çalışan ama 4K yok. orda kamera olarak videoda tarafında zf3de hem oıs hem 4k hem fhd60 var ama ondada focus hunt çok diyorlar.)

bycool44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
@bycool44 ben bir S7 kullanıcısıyım. Samsung S7. Şuan elimde kardeşim için aldığım Mİ5Si tutuyorum cihazı genel olarak beğendim bu fiyata bunun sunduklarını bir cihaz yok kadı kızında bile kusur çıkar demişler. 1250 TL veriyorsun olsun o kadar yav.

orası da öyle tabi de video düzgün çekmiyecek olmasından rahatsız oldum onun dışında 4.5 g si sorunlu deniyor 4kyla felan işim olmaz :) full hd iyidir

M

Murat Burç

SDN Okuru
orası da öyle tabi de video düzgün çekmiyecek olmasından rahatsız oldum onun dışında 4.5 g si sorunlu deniyor 4kyla felan işim olmaz :) full hd iyidir
daha hat takmadım bir ara takıp bakayım.
--- Gönderi Güncellendi ---
4.5g sadece vodafoneda sorun çıkarıyor diyorlar. Turkcell en iyi ve sorunsuzu diyorlar. @kadirirdem bilir o işi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Biz akmasını istiyoruz ona tahammül edemeyenler var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
sorun nedir anlıyamadım titriyor gibi arada o mu? yoksa o hareketten dolayı mı?
İşte o titreme sorun o elini sağlam tutmazsan titreme daha da artar. Benim gibi çatlaklar o titremeyi de istemiyor.
Gece fotoğraflarında elini tutmaz fazla titretirsen fotoğraflar kayar bir daha çekmek zorunda kalırsın mesela sağlam durman gerekiyor.

bycool44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İşte o titreme sorun o elini sağlam tutmazsan titreme daha da artar. Benim gibi çatlaklar o titremeyi de istemiyor.
Gece fotoğraflarında elini tutmaz fazla titretirsen fotoğraflar kayar bir daha çekmek zorunda kalırsın mesela sağlam durman gerekiyor.

bunun dışında sıkıntısı var mı?

Denizateş.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim için xiaomi'nin 2 sorunu var 4.5g belirsizliği ve ithalatçı garantisi. Bunlar olmasa başka telefonlara para vermek büyük enayilik olurdu. Tabi bunların olması fiyatını diğer telefonlarla aynı seviyeye çıkarabilirdi o zamanda bi anlamı kalmazdı.

bycool44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ben şuan görmedim başka birinden de sorun duymadım.

gece foto çekip atar mısınız? uzaktan kumanda yokmuş doğru mu? şarj kaç gün gidiyor? hoparlörü kötü deniyor doğru mu? parmak okuyucuda sıkıntı var mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
gece foto çekip atar mısınız? uzaktan kumanda yokmuş doğru mu? şarj kaç gün gidiyor? hoparlörü kötü deniyor doğru mu? parmak okuyucuda sıkıntı var mı?
Bugün aldım daha.
Kumanda var mı bilmiyorum.,
Gece fotoğrafını gece 01.50da falan atarım.
Parmak izi hızlı

bycool44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Benim için xiaomi'nin 2 sorunu var 4.5g belirsizliği ve ithalatçı garantisi. Bunlar olmasa başka telefonlara para vermek büyük enayilik olurdu. Tabi bunların olması fiyatını diğer telefonlarla aynı seviyeye çıkarabilirdi o zamanda bi anlamı kalmazdı.

4.5g vodafone da sıkıntıymış garanti işine da mağaza bakar onların sorunu
Bugün aldım daha.
Kumanda var mı bilmiyorum.,
Gece fotoğrafını gece 01.50da falan atarım.
Parmak izi hızlı

tmm hocam şarjı da kontrol edersen iyi olur seni de uğraştırdım

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
peki diğer sorularımın cevabını biliyor musun
Murat Burç Bey bu konuda daha iyi yardımcı olur. Ama şunu belirteyim. Redmi Pro için de 800 MHz bandı olmadığı için Vodafone 4.5 G'de sıkıntı çıkıyor deniyordu ama kaç aydır hiç sıkıntı yaşamadım.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
bana önerilen telefonlarda bu özellik genellikle yok sen ne önerirsin?

Zaten o fiyata o özellik zor ya general mobile veya Xiaomi yapat

Kaynak youtube

M

Murat Burç

SDN Okuru
IMG_20170630_013537.jpg

Gece 1250 iso ile çekiyor iyi çıkıyor ama ayar gerek

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Değerli arkadaşlarım telefon konusunda pek teknoloji takipnetmem lakin uzakta kalmam. Sana önerim Mİ6

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Hayır daha düşük iso ayarlarsak daha iyi çıkacak telefon ayarlayamiyor
Evet ama yinede iyi Zaten 2 milyar altı ya Xiaomi ya GM yada lenovo veya Yen'i çıkan ZTE iyi bunların telefonu alınır