Hangi Telefon Bana Uygun?

@bycool44 ben bir S7 kullanıcısıyım. Samsung S7. Şuan elimde kardeşim için aldığım Mİ5Si tutuyorum cihazı genel olarak beğendim bu fiyata bunun sunduklarını sunan bir cihaz yok kadı kızında bile kusur çıkar demişler. 1250 TL veriyorsun olsun o kadar yav.

Son düzenleyen moderatör:
Eksiği ne OIS yok ve sanırım FHD60 fps video kaydı yokki bu fiyat bandındaki çoğu cihazda OIS ve FHD60 fps yok. (X ve x compactda var FHD60 birde steady shot yazılımı var iyi çalışan ama 4K yok. orda kamera olarak videoda tarafında zf3de hem oıs hem 4k hem fhd60 var ama ondada focus hunt çok diyorlar.)

@bycool44 ben bir S7 kullanıcısıyım. Samsung S7. Şuan elimde kardeşim için aldığım Mİ5Si tutuyorum cihazı genel olarak beğendim bu fiyata bunun sunduklarını bir cihaz yok kadı kızında bile kusur çıkar demişler. 1250 TL veriyorsun olsun o kadar yav.

orası da öyle tabi de video düzgün çekmiyecek olmasından rahatsız oldum onun dışında 4.5 g si sorunlu deniyor 4kyla felan işim olmaz :) full hd iyidir

orası da öyle tabi de video düzgün çekmiyecek olmasından rahatsız oldum onun dışında 4.5 g si sorunlu deniyor 4kyla felan işim olmaz :) full hd iyidir
daha hat takmadım bir ara takıp bakayım.
--- Gönderi Güncellendi ---
4.5g sadece vodafoneda sorun çıkarıyor diyorlar. Turkcell en iyi ve sorunsuzu diyorlar. @kadirirdem bilir o işi

Biz akmasını istiyoruz ona tahammül edemeyenler var.

sorun nedir anlıyamadım titriyor gibi arada o mu? yoksa o hareketten dolayı mı?
İşte o titreme sorun o elini sağlam tutmazsan titreme daha da artar. Benim gibi çatlaklar o titremeyi de istemiyor.
Gece fotoğraflarında elini tutmaz fazla titretirsen fotoğraflar kayar bir daha çekmek zorunda kalırsın mesela sağlam durman gerekiyor.

İşte o titreme sorun o elini sağlam tutmazsan titreme daha da artar. Benim gibi çatlaklar o titremeyi de istemiyor.
Gece fotoğraflarında elini tutmaz fazla titretirsen fotoğraflar kayar bir daha çekmek zorunda kalırsın mesela sağlam durman gerekiyor.

bunun dışında sıkıntısı var mı?

Benim için xiaomi'nin 2 sorunu var 4.5g belirsizliği ve ithalatçı garantisi. Bunlar olmasa başka telefonlara para vermek büyük enayilik olurdu. Tabi bunların olması fiyatını diğer telefonlarla aynı seviyeye çıkarabilirdi o zamanda bi anlamı kalmazdı.

gece foto çekip atar mısınız? uzaktan kumanda yokmuş doğru mu? şarj kaç gün gidiyor? hoparlörü kötü deniyor doğru mu? parmak okuyucuda sıkıntı var mı?
Bugün aldım daha.
Kumanda var mı bilmiyorum.,
Gece fotoğrafını gece 01.50da falan atarım.
Parmak izi hızlı

Benim için xiaomi'nin 2 sorunu var 4.5g belirsizliği ve ithalatçı garantisi. Bunlar olmasa başka telefonlara para vermek büyük enayilik olurdu. Tabi bunların olması fiyatını diğer telefonlarla aynı seviyeye çıkarabilirdi o zamanda bi anlamı kalmazdı.

4.5g vodafone da sıkıntıymış garanti işine da mağaza bakar onların sorunu
Bugün aldım daha.
Kumanda var mı bilmiyorum.,
Gece fotoğrafını gece 01.50da falan atarım.
Parmak izi hızlı

tmm hocam şarjı da kontrol edersen iyi olur seni de uğraştırdım

IMG_20170630_013537.jpg

Gece 1250 iso ile çekiyor iyi çıkıyor ama ayar gerek