Hangi laptopu önerirsiniz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
MSİ'da SSD yok fakat masaüstü sürümü 1050 var. Acer'de ise mobil 1050 var. Haliyle masaüstü 1050 daha güçlü. Ben MSİ'yi alır mümkünse 960 EVO 250 GB SSD takardım.
Düzenleme: Şu 1050M meselesini bir araştır ben tam bilgi bulamadım yanlış bilgi veriyor olabilirim. Bana göre hareket etme. Zaten bilen birisi yorum yazar.

QKiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
MSİ'da SSD yok fakat masaüstü sürümü 1050 var. Acer'de ise mobil 1050 var. Haliyle masaüstü 1050 daha güçlü. Ben MSİ'yi alır mümkünse 960 EVO 250 GB SSD takardım.
Düzenleme: Şu 1050M meselesini bir araştır ben tam bilgi bulamadım yanlış bilgi veriyor olabilirim. Bana göre hareket etme. Zaten bilen birisi yorum yazar.
Hocam sağolun valla telefon konusunda size güvenerek aldım maşallah şuanda çok memnunum :)

QKiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hayırlı olsun. Ne aldınız? Bir deneyim konusu açar başkalarını da bilgilendirirsiniz inşallah.:D
Xperia x almıştım zaten x hakkında yazılan yazılar olduğu için yazmadım ama bakalım 6 ay kullanımı diye açabilirim 5.ay şuanda

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
SSD farkı inanılmaz büyüktür, kullanıcısı olarak kesin söyleyebilirim. Arada fazla bir farkta yok fiyat bakımından. Ancak Acer değişik bir tasarım ile oyun sektöründe bende varım demiş bu kasa yapısıyla.. MSI zaten bilinen ve gayette olumlu yorumlara maruz kalan bir markadır. Olurda ACER almaya karar verirseniz lütfen kullanıcı yorumlarını okuyun..

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
geçen bir arkadaş eronis di galiba

cihazların bozulma oranlar ile ilgili faydalı bir konu açmıştı anlaşılan önemini anlamamışlar

QKiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
geçen bir arkadaş eronis di galiba

cihazların bozulma oranlar ile ilgili faydalı bir konu açmıştı anlaşılan önemini anlamamışlar
Hocam link atarsanız bizde bilgilenelim yorumunuz için sağolun
--- Gönderi Güncellendi ---
SSD farkı inanılmaz büyüktür, kullanıcısı olarak kesin söyleyebilirim. Arada fazla bir farkta yok fiyat bakımından. Ancak Acer değişik bir tasarım ile oyun sektöründe bende varım demiş bu kasa yapısıyla.. MSI zaten bilinen ve gayette olumlu yorumlara maruz kalan bir markadır. Olurda ACER almaya karar verirseniz lütfen kullanıcı yorumlarını okuyun..
Hocam msi alsam içinde ssd için boş soket var mıdır? Yorumunuz için teşekkürler

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Hocam link atarsanız bizde bilgilenelim yorumunuz için sağolun
--- Gönderi Güncellendi ---

Hocam msi alsam içinde ssd için boş soket var mıdır? Yorumunuz için teşekkürler

Açıkçası baktığım sitelerde ssd yuvası olduğunu iddaa ediliyor. Tanıtım videosu dahi çıkmadı, en kötü ihtimal normal hdd çıkartılıp SSD takılır :)

nader11neu

Asistan
Reaksiyon puanı
37

boostrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
gtx 1050 ile 1050m arasındaki farkı çok hissedeceğini düşünmüyorum. 5-10 fps farkı olur ama ssd aşırı önemli. Ssd olanı alman daha iyi ve uzun ömürlü bir seçim olur ;)