Soru Dört seçenekten hangisini önerirsiniz?

baransalik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimdeki seçenekler şunlar, Nitro 5, her ne kadar bütçemi zorlayacak olsa da ROG Strix 16, Victus 16 ve son olarak hem en istediğim hem de aklıma yatmayan Predator Helios Neo 16. Helios'un şu anda stokları yok ve burada "outlet" ürün sattığını iddia eden bir sitenin linkini bulabildim.

Fiziksel mağazasına gidip baktım ve bilgisayarı kontrol ettim (her ne kadar çok anlamasam da) fakat görünürde bir problem göremedim. Güvenlik bandı açılmış bir ürün olduğunu biliyorum, satıcı ile görüştüğümde Hepsiburada gibi sitelerle anlaşmalı olduklarını ve paket hasarı, yanlış renk vb. problemleri olan müşterilerin iade ettikleri ürünleri sattıklarını söylediler, bu ne kadar doğru emin olamadım.

Bu bilgisayarın alternatifi olarak diğerlerini seçtim. Bu mağazadan alışveriş yapan var mı? Buradan almamam gerektiğini düşünüyorsanız diğerlerinden hangisini önerirsiniz? Ya da başka bir öneriniz var mıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,073
Asusu tercih ederim. Attığınız siteden güvenle alışveriş yapabilirsiniz herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

hapşuuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
asus rog strix öneririm ancak laptoplar arası fiyat farkı çok fazla

baransalik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asusu tercih ederim. Attığınız siteden güvenle alışveriş yapabilirsiniz herhangi bir sorun çıkmayacaktır.
Metaplus'tan bahsediyorsunuz değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

asus rog strix öneririm ancak laptoplar arası fiyat farkı çok fazla
Asus bütçemi zorlayacak, düşündüğüm şey mesela hp victus ile arasında olan fiyat farkına değer mi acaba?

hapşuuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Metaplus'tan bahsediyorsunuz değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus bütçemi zorlayacak, düşündüğüm şey mesela hp victus ile arasında olan fiyat farkına değer mi acaba?
17000tl lik nir fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum ancak laptop alırken dikkat edin cimri akakçe vb sitelerden fiyat aramaı yapmayı unutmayı