Hangi antivirüs programını indirmeliyim?

falcon.x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bana ücretsiz bir antivirüs programı lazım arkadaşlar virüs olacağından şüphe ediyorum ve aynı zamanda pcyi açtım arka arkaya 4-5 tane cmd açılıp bir saniye bile görünmeden kapandı yardım edin lütfen hagi antivirüs programını kullanmalıyım.

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
971
Korsan indirdiysen av ile uğraşma format at bence

Son düzenleyen moderatör:

falcon.x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
teşekkürler kaspersky indirdim ve zararlı şeyler buldu silmesiin istedim ve yeniden başlattı. Galiba düzeldi.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam ben MalwareBytes ile pek bilinmeyen MalwareFox'u aynı anda kullanıyorum. MalwareBytes'ın iki senedir bulamadığı Adware'i MalwareFox tek taramada buldu. Bu yüzden MalwareFox'u denemenizi öneririm.

falcon.x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
İroni Olması Lazım Kaspersky En Kötüsü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ESET öneririm.
ya ben anlamadım kimisi çok iyi en iyisi diyo googledede baktım kaspersky çıktı karşıme en iyilerde kimisi çok kötü diyo virüs temizlemede hangisi daha iyi

BatuhanDN

Profesör
Reaksiyon puanı
1,478

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Gene doluştu esetciler avastcılar kardeşim dünya üzerindeki en iyi av programı kaspersky dir arkana bakma bile güle güle kullan.
kaspersky zaten hepsinden çok daha iyi ama ücretsiz istiyor diceksin kaspersky ücretli mi hayır fakat... bende bilmiyom avast önerdim :D

KingOfTheEarth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
avast indir bence önden virüsleri engelliyor direk en iyisi avast bence 4 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum

KingOfTheEarth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
iyi, güzelde hocam yavaşlatıyor pc yi yoksa avast iyi zaten
evet yavaşlatıyo olabilir benim ekran kartı fanı bozuk ısı yapıyo olabilir ama virüsleri engelliyor bilgisayara

Önden virüsleri engelliyor ? Kahin herhalde bilgisayara girmeden nasıl tanıyor acaba şaşırtıcı
virüsleri algılıyo indirdiğimiz şeyleri direkmen

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Önden virüsleri engelliyor ? Kahin herhalde bilgisayara girmeden nasıl tanıyor acaba şaşırtıcı
ahahahaha harbiden ama bu arada cidden virüs indirdiğimde avast diğer anti virüslerden daha önce haber veriyor kaspersky ise haber vermesi geç sürüyor fakat girdiği gibi saniyesine çıkartıyor avast ise önden bildirim sonra tehtidi karantinaya

KingOfTheEarth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
ahahahaha harbiden ama bu arada cidden virüs indirdiğimde avast diğer anti virüslerden daha önce haber veriyor kaspersky ise haber vermesi geç sürüyor fakat girdiği gibi saniyesine çıkartıyor avast ise önden bildirim sonra tehtidi karantinaya
yani engelliyor birdaha da o virüs asla giremiyo herkerisin fikri farklıdır

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
İşte bu yüzden avast değil herşeye virüs demesi bi ara chrome a virüs diyen bu muydu yoksa bunun kardeşi eset mi ?
evet avast çok false alarm yapıyor. kaspersky testlerde hiç yapmamıştı.

yani engelliyor birdaha da o virüs asla giremiyo herkerisin fikri farklıdır
sanırım sen avast 2077 kullanıyon. aynı virüs birdaha girer indirirsen neden girmesin ahahahh