General Mobile 4G Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
O yuvarlak şey ahize oluyor [emoji4] Bunlar biraz değişiklik iştemiler herhalde [emoji4]

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
@kadirirdem telefon ne oldu son durum ?
kardeş telefonu vermedim böyle kullanacağım neden mi? o günden itibaren verseydim 15 iş günü içinde sonuş gelecekti bende bayramdan sonra konyaya üniversiteye gitceğimden değişimi ankaradan yapmam lazımdı buda olmayacagı için vermedim dikkatlice baktım 4 tane gördüm ölü piksel başka yok normal kullanımda belli değil zaten sadece siyahda son parlaklıkta belli oluyor bazı serilerde varmış bu sorun bazılarında yokmuş şansa bu geldi çok belli değil normalde çok kişiye verdim telefoncuya bile verdim o bile anlamadı ölü piksel olduğunu bu yüzden vermeyeceğim kardeş....

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar telefon antutuda ve aida64 de 32 bit çalışıyor olarak görünüyor bu doğrumu s410 64 bit diye biliyorum ben armv7 tabanlı s410 var içinde bu v7 tabanlılar 32 bit mi bilgisi olan varmı ? yoksa programlar mı yanlış gösteriyor....

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar herkese iyi günler iyi Forumlar ben konyada bir yurtta kalıyorum buradaki tp link modemi var tam modelini bilmiyorum yukse bi yerde bakamadim modeli ne general mobile 4g telefonum bu modeme her zaman bağlanıyor fakat internet gelmiyor bazende geliyor yani bi aciyorum bağlanıyor fakat ınternet yok bi aciyorum yine bağlanıyor fakat internet var digwr arkadaşların telefonu bağlanıyor rahatlıkla baglanmadiginda ise wifi simgesinde ünlem isareti oluyor sizde böyle sorun yasayan varmi paketim bitecek yakinda wifi ye cogu zaman girmiyor arkadaslar bu neden oluyor yardim edebilirmisiniz şimdiden teşekkürler sağolun...
attachment.php

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Sebebini bilmiyorum ama bendede bazen oluyor 5-6 saniye sonra ünlem kayboluyor düzeliyor. Fotoğrafları yedekleme o yüzden interneti yavaşlatıyor bu yüzden olabilir belki

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Sebebini bilmiyorum ama bendede bazen oluyor 5-6 saniye sonra ünlem kayboluyor düzeliyor. Fotoğrafları yedekleme o yüzden interneti yavaşlatıyor bu yüzden olabilir belki
kardeş bende kaç dakika bekledim geri gelmiyor fotografları yedeklemedim zaten...

B

bus.bus

SDN Okuru
Merhabalar, telefonu yeni aldim ve cok zorlandigim bir sorunum var. Ekranin altinda bulunan sanal tuslar, bazi uygulamalari kullanmama engel oluyor (ozellikle snapchat). Snapchatte birine mesaj yazmak icin klavyeyi cikartamiyorum, cunku sanal tuslar ustune denk geliyor. Bunun basit bir cozumu var midir (yada basitce bana anlatabilir misiniz), ayarlarda aradim ama bulamadim.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Burası ne kadar ıssız böyle [emoji4] Yokmu Marshmallov gelen kendisine?

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Yok daha dağıtılmaya baslanmadi ama 8.8 mb lık normal bi güncelleme gelmiş alan var mı

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Yok daha dağıtılmaya baslanmadi ama 8.8 mb lık normal bi güncelleme gelmiş alan var mı
Haberlerde Android one telefonlarına dağıtılmaya başlandı denince heyecanlanmıştım [emoji1] Yalnız 8 mb lık güncellemede gelmedi hala bana.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Marsmallow icin 13 ekim de gelevek deniyor akalim ne zamana gelecek

S

SDN Okuru 765

SDN Okuru
Arkadaşlar bu telefonda Wi-Fi sorunu varmı ben evde ve işte wifiden gideceğim hep.eski GM discoverim var bazı Wi-Fi lerde bağlandı gözüktüğü halde kaydedildi yazarak internete gitmiyordu.bu telefonda öylemi

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Arkadaşlar bu telefonda Wi-Fi sorunu varmı ben evde ve işte wifiden gideceğim hep.eski GM discoverim var bazı Wi-Fi lerde bağlandı gözüktüğü halde kaydedildi yazarak internete gitmiyordu.bu telefonda öylemi
Karşılaşmadım hiç öyle sorunla

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar cihazı alalı bir ayı geçti ve General Mobile Asistan uygulamasından ''Telefon Orijinalliği'' sorgulattığımda cihazımın Telpa güvencesinde olmadığı uyarısı alıyorum. Nedir bunun sebebi? Başka yaşayan var mı bu sorunu?

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Arkadaşlar cihazı alalı bir ayı geçti ve General Mobile Asistan uygulamasından ''Telefon Orijinalliği'' sorgulattığımda cihazımın Telpa güvencesinde olmadığı uyarısı alıyorum. Nedir bunun sebebi? Başka yaşayan var mı bu sorunu?
Benimkini sorgulattimda telpa güvencesi altında gözüküyor bence bi telpa yla görüş

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Telpa yerine Genpa güncel değilmi artık birde ona bakın.

Not=Kullanıcı değilim , sadece yardım etmek amaçlı yazdım.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
[MENTION=348146]kadirirdem[/MENTION] wifi sorununda son durum nedir benimde bağlanma sorunu olmasa da wifi internet hızı çok düşük. Akk falan daha dolmadı hız normalde bilgisayardan ölçüldüğünde 10-18 mbt arası. Fakat telden hız testi yapıyorum 1mbt falan anca. Bir sürü dns denedim ama nafile.Mobilden interneti açtığında hız mükemmel sıkıntı nedir arkadaşlar varmı bunun bir çözümü ?

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
[MENTION=348146]kadirirdem[/MENTION] wifi sorununda son durum nedir benimde bağlanma sorunu olmasa da wifi internet hızı çok düşük. Akk falan daha dolmadı hız normalde bilgisayardan ölçüldüğünde 10-18 mbt arası. Fakat telden hız testi yapıyorum 1mbt falan anca. Bir sürü dns denedim ama nafile.Mobilden interneti açtığında hız mükemmel sıkıntı nedir arkadaşlar varmı bunun bir çözümü ?
Google play den kaç kb/mb ile indiriyorsun

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Merhabalar, telefonu yeni aldim ve cok zorlandigim bir sorunum var. Ekranin altinda bulunan sanal tuslar, bazi uygulamalari kullanmama engel oluyor (ozellikle snapchat). Snapchatte birine mesaj yazmak icin klavyeyi cikartamiyorum, cunku sanal tuslar ustune denk geliyor. Bunun basit bir cozumu var midir (yada basitce bana anlatabilir misiniz), ayarlarda aradim ama bulamadim.
ya birşey soracağım bu gm 4g de snapchat video kalitesi nasıl? Beni Snapchat den fatihozcan37 kullanıcı adı ile ekleyip bir örnek video gönderir misin?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
@kadirirdem wifi sorununda son durum nedir benimde bağlanma sorunu olmasa da wifi internet hızı çok düşük. Akk falan daha dolmadı hız normalde bilgisayardan ölçüldüğünde 10-18 mbt arası. Fakat telden hız testi yapıyorum 1mbt falan anca. Bir sürü dns denedim ama nafile.Mobilden interneti açtığında hız mükemmel sıkıntı nedir arkadaşlar varmı bunun bir çözümü ?
Kardeş telefondan değilmiş modemi bastan kurduk düzeldi