General Mobile 4G Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

oozdemir52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir videolu tanıtımda bu telefonun wifi 802.11 b/g/n protokolünü desteklediğini bunun da 2.4/2.5 GHZ yayın yapan modemleri gördüğü,eğer modem 5 GHZ frekans veriyorsa onun için 802.11 ac protokolünü desteklemesi gerektiğini söylüyordu.Yeni bir telefonda böyle bir eksiklik çok saçma.

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Cherry Mobile One G1 orjinalinde var ac wifi. General mobile 4g de destekliyordur mesaj atmak lazım

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
8 mb lık güncelleme geldi sizce yapayım mı bir sıkıntı oluyor mu boşu boşuna uğraşmayalım.

Reaksiyon puanı
16,118
radyosuz tel olur mu? gerçi pek kullanılmasa da 3g kaput olunca radyo kalıyor...

kotku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben güncelleme yaptım radio gitti. Çaresi varmı?

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Radyo ile alakam yok zaten. Şarj süresi vb şeylerde olumsuzluk oluyor ise yapmayım diyorum.
Sanki sarz süresi azaldı gibi ama güncellemeyi 3 gün önce yaptım daha sistem tam oturmamış olabilir zamanla iyiye gidebilir belkide

Ö

öZkAnCoBaN2534

SDN Okuru
:cool:Arkadaşlar ben lmak istiyorum sizce almalımıyım yoksa casper via v10 umu düşünmeliyim teşekkürler :-D

hayalciler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gm 4g son 4 aydir turkiye nin en çok tecih edilen cep telefonu oldu. Ben 4g al derim, kullanan herkes memnun.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Marshmallow dağıtılmaya başlandı hepimize hayırlı olsun

S

SDN Okuyucusu

SDN Okuru
Arkadaslar gm 4g android one kullanicisiyim ve telefon iyi bir tek arayuz olarak hos degil

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Marshmallov yükleyip memnun olan var mı? Birde bu güncelleme bildirimi kaldırabilme şansımız varmı ?

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Marshmallov yükleyip memnun olan var mı? Birde bu güncelleme bildirimi kaldırabilme şansımız varmı ?
Kuzenimin cihazını 6.0 ile 3-4 saat kullandım format atmadan geçmesine rağmen iyiydi. Fakat arkadaşım güncelleme sonrası minik sorunlar yaşadı format sonrası oda çok memnun. :)

sxcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android 4.2.1 kullanmaktayım telefonumla konuşurken başka birisi beni aradığında onu fark edebilmem için nasıl ayar yapmam gerekli. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

zierler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar android 6 kurduktan sonra telefonda sd card olmasına rağmen telefon görmüyor.uygulama güncellemeleri başta olmak üzere herşey sd card a kaydolurken şu an sadece telefon hafızasını kullanıyor.Bununla ilgili bir ayar var mıdır?

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Telefon güncellemeden sonra reset atılmasını istiyor ama reset atılınca'da hiç bir sorunu kalmıyor. Atmayan var ise bilgilerini yedekleyerek reset atsın.

yeni gelen özellikler gayet iyi bence. ayrıntılı inceleyenler göreceklerdir bir çok yeniliği.

Atakan GM 16GB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gmnin yeni çöpü...
Telefondan anlamıyon konuşma

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaslar gm 4g andırırlar one kullanicisiyim ve telefon iyi bir tek arayuz olarak hos degil
Sana katılıyom. Arayüz düzeltilmeli ve google anlaşması ile gelen programlar beş para etmez Galeri, müzik çalar, dosya yöneticisi indirmek lazım. Dosya yöneticisi şart.

ARKADAŞLAR YARDIM!!!!!!!!!
Şuan bende lolipop sürümü ile mevcut bu telefon. Marsmalow güncellemesi yayınlandı ama telefon abimin ve yapmayı düşünmüyor. Telefon veri kullanmazken bile(Sim kart yok Wi-Fi bağlı değilkende gördü güncellemeleri) güncellemeyi buluyor (Göt google) ve bildirim geliyor “Yeni sürüm mevcut" yükle ve daha sonra şeçeneği var. Daha sonra dediğimiz halde başka bir bildirim geliyor sanki yükle dedim yüklemeye çalışıyor ve güncelleme için batarya az cihazı sarja takın diyor ve bildirim kapanmıyor. Nasıl olacak. Google güzelim telefonun içine etmiş bence. Google olmasaydı çok güzel olurdu ama şuan Discovery 1 daha kullanışlı şuan bana kalırsa.

Reaksiyon puanı
16,118
Telefondan anlamıyon konuşma

Sana katılıyom. Arayüz düzeltilmeli ve google anlaşması ile gelen programlar beş para etmez Galeri, müzik çalar, dosya yöneticisi indirmek lazım. Dosya yöneticisi şart.

ARKADAŞLAR YARDIM!!!!!!!!!
Şuan bende lolipop sürümü ile mevcut bu telefon. Marsmalow güncellemesi yayınlandı ama telefon abimin ve yapmayı düşünmüyor. Telefon veri kullanmazken bile(Sim kart yok Wi-Fi bağlı değilkende gördü güncellemeleri) güncellemeyi buluyor (Göt google) ve bildirim geliyor “Yeni sürüm mevcut" yükle ve daha sonra şeçeneği var. Daha sonra dediğimiz halde başka bir bildirim geliyor sanki yükle dedim yüklemeye çalışıyor ve güncelleme için batarya az cihazı sarja takın diyor ve bildirim kapanmıyor. Nasıl olacak. Google güzelim telefonun içine etmiş bence. Google olmasaydı çok güzel olurdu ama şuan Discovery 1 daha kullanışlı şuan bana kalırsa.

sen çok anlıyonda geçmişte çakma iphone üreten markası gm mi iyi?

Atakan GM 16GB

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen çok anlıyonda geçmişte çakma iphone üreten markası gm mi iyi?
Senin hiç firmaları falan araştırmadığın belli. GM yazılım firmasıdır. Sonra yaptığı telefonlarla ilklere imza attı. İphone gibi milleti hiç için soyup soğana çevirmedi. Apple yaptığını herkes yapar ama dandik telefon kim niye yapsın.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Senin hiç firmaları falan araştırmadığın belli. GM yazılım firmasıdır. Sonra yaptığı telefonlarla ilklere imza attı. İphone gibi milleti hiç için soyup soğana çevirmedi. Apple yaptığını herkes yapar ama dandik telefon kim niye yapsın.
Yazılım mı?

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Yazılım mı? :D GM Discovery icin doğru düzgün Kitkat veremediler. Android One olduğu için 4G'nin yazılımı iyi yoksa diğer cihazlarda tuhaf bi arayüz var ve güncellemeler berbat.

sea_demon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar one 4g alıcam kısmetse cıft hat mı tek hatmı alayım yada sıyah beyaz hangısını tercıh edeyım yanı klıselesmıs sorunu olan bır cıhazmı gmd 2 vardı onun gıbı sorun yasıycaksak almayım kullananlar bır akıl verın lutfen

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar one 4g alıcam kısmetse cıft hat mı tek hatmı alayım yada sıyah beyaz hangısını tercıh edeyım yanı klıselesmıs sorunu olan bır cıhazmı gmd 2 vardı onun gıbı sorun yasıycaksak almayım kullananlar bır akıl verın lutfen

Ben çift hatlısını aldım, 3 aya yakındır kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı çıkarmadı, gayet başarılı. Fiyat olarak tek hatlı ile çift hatlı arasında dişe dokunur fark yoksa çift hatlı alabilirsiniz.

sea_demon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Fotoğraf çekim kalitesi sarı durumu ekran görünümü güzel değil yazmışlar sağda solda.gmd almiycam diye baya laf ettim kendime ama yine gmd düşünmeye başladım...pişman olurmuyum

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar bugun itibariyle 6.0.1 güncellemesi ota üzerinden dağıtılmaya başladı en geç 16 aralıga kadar tüm gm4g lere ulaşacak .... hadi hayırlı olsun :):..