Galaxy S4 açılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
herkes aynı sorunu yaşamış ama çözüm bulan yok galiba şu yanp sönen samsung logosu ve üç tuşa birden basınca warning vermesini çözebilen oldu mu????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm tablette aynı sorun var samsung galxy tab 3 napmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
üstat o sayfaya bile giremiyorum ne yapmalıyım sence ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beni telefonum açılıyor ama ekranda malesef launcher durdu deyip na sayfayı açmıyor ve bu yazıda her kapattığımda yeniden çıkıyor ne yapmalıyım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blushing:bendede aynı sorun var A custom OS can cause critical problems yazıyo ses kısmaya basınca ama aynı şeyi ses açma +home + pover yapınca hiç bişi olmuyo hala samsung logosu gidip geliyo yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tüm yorumlarda olduğu gibi benim telefon da açılmıyordu ama çözdüm. Telefonu açarken ya da pili takınca orta tuşun sol yanındaki hani çizgili olan dokunmatik tuşa bi kaç defa dokunarak safe mode ile telefonu açın ve ayarlardan telefonu fabrika ayarlarına yükleyin. İşte bu kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bugün telefonu oynarken aniden kapandı ver bendede o logo belirmeye ve gitmeye basladı denilen herseyi yaptım ama olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba herkes aynı soruyu sormuş ama net cevap yok. Yardımcı olabilcek kimse yok mu samsungu aradım telefonum kapandı logo geliyo açılmıyo diye üç tuşla resetlemeye çalıştım dedim onda o zaman garantiden çıkmış olursunuz dedi. Telefon kapandı açılmıyo volume up+ home+power yapınca hiç bişey açılmıyo volume down+home+power yapınca açılan sayfada da cutom os can cause critical problem uyarısını veriyo volume up a basıyorum onaylamak için ama tepki vermiyo telefon yine kapanıyo. napmalı bu durumda birisi yardımcı olabilir miiiiii?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim de bir sorunum var s4 4.3 telefonuma 4 5 ay kadar önce root atıp kaldırmıştım şimdi tekrar root atmak istiyorum ama onceki roottan telefonda kalinti kalmismidir bir sikinti cikarir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Üstat telefonum Galaxy S4 I9500 Dediğini yaptım recovery moda girdim wipe data/factory reset dediğimde alt alta no no no no no yazdı arada bir yes çıktı onu tıkladım. Samsung açılış logosu geldi. Ama sonra telefon açılacak diye beklerken ekran önce simli yeşil oldu sonra 5 - 6 satıra ölündü ve gittikçe beyazladı ve öylece kaldı. Çözümü var mıdır? teşekkürler...:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende samsung galaxy s5 var da oyun oynarken kaldı tepki vermiyo kapatmaya çalışıyorum telefonu tepki yok ne yapabilirim acill yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar bende de aynısı oluyor. ekranda logosu yanıp sönüyo ne yapacağımı bilemedim yardım edin lütfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 yere düştü çalışmıyor sol üst köşe çatladı napalım nolu bi cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba yardımınızı rica ederim....
dün akşam s4 telefonumun ekranını kendiliğinden karardı.tel kapadım açtım aynı sorun devam ediyor. telefonum açılıyor açılma ışığı yanıyor ekran görüntüsü yok.ne olmuş olabilir. tamiri mümkün müdür?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benm telefonda kndi kendine kapandı.ses kapama tuşu+home+power yapıp bekledgmde warning ekranı cıkıyordu.başka hiçbi değişiklik olmadı.usb kablosuyla bilgisayrda 5 10 dk kndi halinde bıraktım kndi kndine acıldı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim de telefon bu sabah 04.30'dan beri açılmıyordu. Arkadaşın dediği gibi 5-10 dakika bilgisayara taktım arada da rasgele tuşlara bastım. Bir ara TWRP'nin açılış ekranı geldi gitti. Ondan sonra açıldı. Başta biraz çok ısınıyor ama eskisine döner umarım.

E

Elber3438

SDN Okuru
Bi sorunum var bende S4 var şarjım bitmişti yatarken şarja koydum hatta %83 dü sabah telefondan tık yok açılmıyor neden olabilir power a basıyorum açılmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonla uğraşıyorum bende S4 mini telefon bir anda döndü kapandı daha alamadım hiç tepki vermiyor acil yardim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya allah askina ayni sey bende de var acilmiyo telefon yardim edin samsung yazisi yanip yanip sönuyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende galaxy s4 kullanıcısıyım bende anakart değişim oldu sanırım romundan dolayı kamera başarısız uyarısı veriyorudu ve yarım saattir ise telefonda samsung ışığı yanıp sönüyor bataryayı çıkartıp gücü kesmeli miyim korkuyorum ve bu telefonu aldığıma pişmanım android en son sürüm sanırım 5.0.0 tam bilmiyorum ama lutfen hemen cevap verin şu an lazım ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gt s5610K samsung logosu yanıp sönüyor ve telefon açılmıyor

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Sen ses kısmaya basmışsın, ses açma home ve power birlikte basılacak
kardeşim s4 kapandı açılmıyor samsung s4 yazısında kalıyor bataryayı çıkardım geri takınca s4 yazısı geliyor ve geri siyah ekrana düşüyor napmam lazım bugun oldu yeni konu aççaktım bu konuyu görünce açmadım :( acil yardım et.....

Reaksiyon puanı
2,146
kardeşim s4 kapandı açılmıyor samsung s4 yazısında kalıyor bataryayı çıkardım geri takınca s4 yazısı geliyor ve geri siyah ekrana düşüyor napmam lazım bugun oldu yeni konu aççaktım bu konuyu görünce açmadım :( acil yardım et.....

download moda alabiliyorsan odin ile firmware flashlayacaksın korkacak bişey yok

Reaksiyon puanı
2,146
download moda alamıyorum samsung galaxy s4 yazıyor ve kapanıyor tekrar aynısı oluyor. bu durumda odin den kurtarabilirmiyim....

güç+ses açma+home tuşlarına basacaksın, telefonun ışığı yanınca güçten elini çekip ses açma+home basmaya devam edeceksin, böyle yaptın mı?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
güç+ses açma+home tuşlarına basacaksın, telefonun ışığı yanınca güçten elini çekip ses açma+home basmaya devam edeceksin, böyle yaptın mı?
kardeş biliyorum onu denedim işte oraya girmiyor zaten girse sonrarasını bende biliyorum galaxy s4 yazıyor sonra elektirk kesiliyor tekrar s4 yazıyor yine elektrik kesiliyor eliktirik kesiliyor dediğim kapanıyor siyah ekran yani o moda girse gerisini hallederim.başka s4 den bataryayla denedim yine aynı oldu telefoncular yazılım çökmüş dedi kimisi 20 tl kimisi 40 tl biride 150 tl istedi bi taneside imei silinir yazılım atınca dedi bizde başka imei atarız ama sıkıntılı olur haberin olsun dedi şuan telefonu kimseye vermedim bende şarjdayken bi an da gitti gün içinde 2 kere açıldı ama 1 dk sürmeden geri gitti donanımsal sorun olsa açılmazdı yazılımsal %90 ama dediğim gibi o moda alınmıyor....1 gün telefonsuz kaldım elimde yedek telefon olsa parçalayacam o kadar sinirlendim garantiside yok olsada rootluydu cihaz zaten... kardeş konuda açmadım sana yazdım diye napmalıyım konu açayım mı foruma yada servise verip paraylamı yaptırıyım telefoncuya versem imei silinirmi.....

Reaksiyon puanı
2,146
kardeş biliyorum onu denedim işte oraya girmiyor zaten girse sonrarasını bende biliyorum galaxy s4 yazıyor sonra elektirk kesiliyor tekrar s4 yazıyor yine elektrik kesiliyor eliktirik kesiliyor dediğim kapanıyor siyah ekran yani o moda girse gerisini hallederim.başka s4 den bataryayla denedim yine aynı oldu telefoncular yazılım çökmüş dedi kimisi 20 tl kimisi 40 tl biride 150 tl istedi bi taneside imei silinir yazılım atınca dedi bizde başka imei atarız ama sıkıntılı olur haberin olsun dedi şuan telefonu kimseye vermedim bende şarjdayken bi an da gitti gün içinde 2 kere açıldı ama 1 dk sürmeden geri gitti donanımsal sorun olsa açılmazdı yazılımsal %90 ama dediğim gibi o moda alınmıyor....1 gün telefonsuz kaldım elimde yedek telefon olsa parçalayacam o kadar sinirlendim garantiside yok olsada rootluydu cihaz zaten... kardeş konuda açmadım sana yazdım diye napmalıyım konu açayım mı foruma yada servise verip paraylamı yaptırıyım telefoncuya versem imei silinirmi.....
o şekilde odin görüyorsa bi dene, olmazsa bilmiyorum
samsung servisine vermeyi tercih ederim

Son mesajlar