Galaxy S4 i9500 telefonum açılmıyor

seydigenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
  • Galaxy s4 logosu geliyor ve aynı yerde sürekli resetliyor kendisini.
  • Recovery mod açılmıyor. Galaxy s4 ekranında kalıyor.
  • Download mod açılıyor. Odinle stock rom yüklemeye çalıştım fakat
  • setupconnectiondan sonra initizilationda takılıyor.
  • Aynı yöntemle CWM recovery'i yüklemeye çalıştım. initilazation kısmında takılıyor.

Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.....:(

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bende de ayni sorun olmustu garantiye gonderdim yazilim atmislar duzeldi kendim becerememistim yapmayi yazilimsal bir hata hemen yapiyorlar

seydigenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler cevabınız için. Ben de 2 gündür uğraşıyorum. Girmediğim site kalmadı. Yapabilseydim iyiydi ama garanti yolu göründü desene....

Kallican

Asistan
Reaksiyon puanı
0
download modda birşeyler yüklemen için usb hata ayıklama modunu aktif etmen gerekir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu açmadan bunu yapmanın bir yolu yok galiba....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O zaman usb hata ayıklayıcısının her zaman aktif olmasında fayda var. Telefon açılmadığı için maalesef servise göndermem gerekiyor.

seydigenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman usb hata ayıklayıcısının her zaman açık olması gerekiyor. Benim tel açılmadığı için servis yolu gözüktü..

Kallican

Asistan
Reaksiyon puanı
0
her zaman açık olmasınıda tavsiy etmem zira bilgisayarında kötü niyetli bir program var ise telefonuna erişip istediğini yükler istediğini siler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba aynı sorun benim de dün başıma geldi. Samsung yazısı görünüyor sonra hemen reset atıyor wipe erkanı gelmiyor. Az önce tesadüfen açıldı bataryayı çıkartıp takınca yine aynı problem hala açamıyorum.

seydigenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Stock romu sammobile sitesinden indirip, odinle kumayı deneyin. Ben yükleyemedim usb hata ayıklayıcısını aktif etmek gerekiyor galiba. Sizde olabilir belki. Tabi en garanti yol servise göndermek..

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Benimde s3 güncelleme sırasında yarı brick olmuştu odin ile rom atmayı denediğimde get pit for mapping den sonra failed hatası veriyordu ne yaptıysam olmamıştı servise verdim yazılım attılar.garantiye girdi tabi.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Servise ver kurtul.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar aynı sorun bendede var telefoncular guncellemeyi aramıyorlar yuklemıyor dıyorlar ne olcak acaba basına böyle bi arıza gelen varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ben nisan 2013 te s4 aldım ve çok memnun umdum telefonumu sakladım korudum herseyden tek bir çizik ve tek bir sorun bile olmadı su ana kadar evet samsungun kendi hatası olan bu sorunu düzeltme sansınız aldıgınız yere göre değişiyor eger teknosadan aldıysanız samsung yetkili servise gönderin ve size yeni bir telefon vermelerini bekleyin çünkü kendi hataları ama eger servisniz samsung değilsa yapcak bişey yok sorun yazılımda telefoncuyada götürseniz çözülmez eger samsung ytetkili servisiniz varsa veyada bişr tanıdıgınız varsa sanslısınız eger yoksa yeni telefonu kendiniz almak zorundasınız paranıza kıymak zorundasınız tek çözüm samsung yetkili servis biliyorum çünkü ben kipadan almıstım telefonumu garantiya verdim sorun giderilmedi daha sonra istanbulda gönderdiğim telefoncuda bana bu bilgiyi verdsi orjinal versiyon yuklenmesi gerektiğini yoksa hiç açılmayacagını korsan yazılım yuklersede telefonun o 300 tl ye aldıgınız cakma telefonlar gibi olcagını söyledi ve korsan yazılımlı bir s4 gösterdi bende o telefonu görünce hayattan soğudum suan nokia kapaklı telefon kullanıyorum hayırlı günler

ulusoycan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam sonuç olarak sıkıntı neymiş yazılımsal mı donanımsal mı? aynı problem bende de oldu gonderdim bakalım garantiye ne diyecekler, bazı forumlarda anakart hatası demişler size ne dediler?