Galaxy S3 Play Store Sorunu

recebin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google play store dan dosya indiremiyrdum downloada basınca play store kapanıyordu en son apk ile tekrar yükledim şimdi hiç açılmıyor ne yapabilirim

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Google play store dan dosya indiremiyrdum downloada basınca play store kapanıyordu en son apk ile tekrar yükledim şimdi hiç açılmıyor ne yapabilirim
Önceden hiçbir uygulamayı durdurdun mu ? Uygulama yöneticisine gir indirmeler i devreye yok eğer devre dışı bıraktıysan. Banada bir kere oldu.

recebin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uygulama yöneticisinden devreye nasıl sokcam kardes?

Önceden hiçbir uygulamayı durdurdun mu ? Uygulama yöneticisine gir indirmeler i devreye yok eğer devre dışı bıraktıysan. Banada bir kere oldu.
play store olcak konu baslığını da yanlış yazmışım sinirden ya

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Şimdi ilk başta menü tuşu (sol alttaki) -> Ayarlar -> Uygulama yöneticisine gir sonra böle sola doğru çek üstte YÜKLENEN birde uzakta ÇALIŞAN var git orda HEPSİ olacak sonunda o sütuna geç oradan İndirilenler'i bul yeşil bir ok olacak aşağı doğru. Eğer devre dışıysa onu devreye sok. Büyük ihtimal böle olmuştur ama bilemem.

recebin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi ilk başta menü tuşu (sol alttaki) -> Ayarlar -> Uygulama yöneticisine gir sonra böle sola doğru çek üstte YÜKLENEN birde uzakta ÇALIŞAN var git orda HEPSİ olacak sonunda o sütuna geç oradan İndirilenler'i bul yeşil bir ok olacak aşağı doğru. Eğer devre dışıysa onu devreye sok. Büyük ihtimal böle olmuştur ama bilemem.
yaptım kardeş etkinmiş zaten

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
telfonu açıp kapatmayı dene çünkü bazı uygulamaları durdurduğun zaman telefon açılan kadar çalışmaz diyor ama bi dene yine de sen umarım olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu hata bndede var ne yapabilirim arkdaşlar google play açlmıyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iki tane indirilenler var , yeşil aşağıya doğru ok amblemi olan ve andriod ambleminin olduğu indirilenler var. ikisinide etkin konuma getirdim. sorun düzeldi

S

SDN Okuru

SDN Okuru

kardes saolasn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş dedigin gibi yaptım indirmelerin biri açıktı asagıya dogru indim bitane daha indirilenler vardı o devre dışıymış onuda etkinleştirdim şimdi açılıyo çok saolasın

Shaun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wipe data ve cache leri yaparsan sorunun duzelir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım bende aynı sorunu yaşadım
-uygulama yöneticisi
-sol alt tuş(dokunmatik olan :)
boyuta göre sırala ve uygulama tercihlerini sıfırlayın diyor
se uygulama tercihlerini sıfırla düzelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxi telefonuma bende play storeden dosya indiremiyorum yüklemeyi denedim olmuyoryardımcı olabilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayardan google play store'a girdiğimde her hangi bişeyin indirme işlemi bilgisayarda gözüküyo fakat telefonda gözükmüyo telefona gelen bişey olmuyo bilinmeyen uygulamalara izin ver gibisinden bişey varmış sanırım s3te nerde oldugunu bulamadm yardımcı olurmusunz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah senden razi olsun en aşağida farkli bir indirilenler var onu etkinleştirin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamlar galaxi s3 telefon aldım fakat google play storeye girmiyor devam etmek için cihaza bir hesap eklemelisiniz diyor ne yaptıysam olmadı yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok yardımcı oldu yazımda ve yayında emegi geçenlere çook teşekkür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkürler düzeldi sorun artik ilk günkü gibi açiliyor yükleme yapiliyor sağol arkadaş