Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Evet gameloft ile anlaşma yapmislar herhalde

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
şarj cabuk bitiyor şarj sorunu yaşayan varmı başka arkadaşlar

bootlader

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bildirim paneli iki parmakla tutulup çekilince daha çok seçeneğimiz oluyor ayarlayabilmek için. Görüntü koyuyorum görünce daha iyi anlarsınız. Group play gelmiş. Tahmin ediyorum ki S4lerle group play yapabileceğiz. Birkaç samsung uygulamasının simgesi değişmiş. Hesap makinesi, galeri, arama gibi. Şuan fark ettim çektiğimiz ekran fotoğraflarını bildirim panelinde direkt olarak paylaşıp, düzenleyip istersek de silebiliyoruz. Anlattıklarımın hepsinin görüntüsünü koyuyorum.
tanasy6u.jpg
yre9unev.jpg
ezy7ahab.jpg
ata7uhaz.jpg

Duvar kagidini paylasabilirmisin kardes ? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de %100 oyun! diye bi uygulama var dediklerinin aynısı bende de mevcut

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Alinan bilgilere gore mart sonunda s3 e android 4.4.2 gelecek deniyor imarim iyi bir ram optimizasyonu alir ve umarim 4.5 i de alir yeni touchwiz ile

wipex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S3 Minilere 4.1.2 üstü Güncelleme gelip gelmeyecegi hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar?

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar benim hafıza güncelleme öncesi 11 gb idi simdi 14 e çıktı nasıl oluyo bu iş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben sarj problemi yaşamadim sarj i biraz fazla tüketmesi normal bence

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bekleme de sarj normalde kullanırken fazla yiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
katılmıyorum gece yatarken bıraktım sarj 40 sabah 9 da kalktım 38 olmus bu güncellemeye de yalanlar uydurmayın artık

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yalan uydurmuyorum 21 de yattim 8 de kalktim 94ten 83 e dustu ayrica gunluk kullanimimdan daha fazla yiyor 4.3 simdide 36 da 4.1.2 olsaydi 45 civarinda olurdu surekli yaptigim seyleri yapiyorum sallamiyorum burda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
doğrudur ama sende bişey var var o zaman ram tamizlemeden yarsan olur tabi :tt2::dirol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
21.30 sdn okuru tam palavracı emin olun wifi bile kullanmıyordur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar banada guncelleme geldı ben ıptal ettım ve gozukmuyo guncelleme bırı yardımcı olabılırmı ne yapmam lazım kies'i de denedım ordada gozukmuyo biri yardımcı olsun lütfen !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 ay önce gold dan s3 aldım. Ama 4.3 güncellemesi gelmedi. ne yapmam lazım??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gold daki s3 ler paralel ithalat oluyor benimde s3 ve iran sürümünü beklemek gerekiyor irana geldiği an sanada gelecek

mehmetklnc9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Martta 4.4 güncellemesi gelecekmiş biz daha 4.3 güncellemesi alamadık ; gönder işte samsung tüm telefonlarada kullanak şu 4.3.

taner20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bu gece 01.30 a kadar bende siz gibi ne zaman gelecek diye bekliyordum bir denetliyeyim dedim baktım 430 küsür mb güncelleme diyor,çok sevindim hemen indirdim bi 10-15 dk falan sürüyor.

Şu an 4.1.2 den 4.3 'e geçti s3'üm. Telefonu KKTC den almıştım öğrenciyim malum burada. Yani diyeceğim o ki her an gelebilir panik yapmayın arada bir denetleyin. 4.3 de bir kaç görsellikte değişiklik olmuş güzel de olmuş birde hızı gözle görülür 1 şekilde arttı cihazın darısı başınıza
:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
palavravı değilim kim bilir telefonda gece yatarken mobil veri açıktır ram ı temizlemeden yatıyordunuz samsung almasaydın keşke senin gibi insanlar kullanmasın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 güncellemesinden sonra microsd kartım kafayı yedi. telefonda hiç görmüyor. format atılamıyor. çıkarıp bilgisayara taktım ordada format atılmıyor. dosya sisyemi RAW olmuş. çeşitli programlarla RAW'ı FAT32 ye çevirmeye çalıştım. EaseUS ile çevirdim, ama yine telefon kartı görmüyor. içindeki verileri zor kurtardım. bilgisayar kartı bazen görüyor bazen görmüyor. başka neler yapabilirim.

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
5egezyru.jpg
bu sorun hakkında önerisi olan var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen kieste bendede oyle yazıyo niye desteklemiyo onu anlamadım ne root falanda yok peki irana ne zaman gelcek?