Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ağda kayitli değil sorunu telefonun imeisini açmayi unutmuşlar diyelim yani güncelleme pakedi eksik bu yüzden bu sorunu verim

excalibur64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gecen hafta 4.3 e gectim, gozume carpan tek sey simdilik sarj problemi cok cabuk azaliyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir çok ülkeye verildi yazılım. Çıkmaz ayın son cuması verilir bizim ülkeye de. Peh.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy Note II'ye ne zaman gelecek 4.3 güncellemesi? Allah aşkına birşey bildiğiniz varsa söyleyin beklemekten bunaldık cidden!! :hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şimdi benim telefonumda paralel ithalat sanırım ancak hangi ulkeden ithal edildiği hakkında bir biliye nasıl ulaşabiliriz acaba ?

kayseri204

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yüklememeye karar verdim,forumlarda kimse begenmiyor.Bu sürüm daha iyi diyorlar.Kitkat'a kadar 4.1.2 ile devam

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şimdi benim telefonumda paralel ithalat sanırım ancak hangi ulkeden ithal edildiği hakkında bir biliye nasıl ulaşabiliriz acaba ?

Cihazı bilgisayara bağlayın kies'ten bakınca orda resmi üretici yazılımı yazıyor olması lazım kies' i açınca ilk çıkan ekranda parantez içinde üç büyük harfli bir sey yazar. Onu yazarsanız söyleyebilirim hangi ülkeye ait olduğunu

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Önceden wifi kullanırken mobil veriye göre daha az şarj tüketirken şimdi olay tam tersine dönmüş. Sizde de böyle mi?

troy2525

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
karaytuta kerdeş ben kies den bağladım KOR yazıyor koremi yani extradan 4.3 deki gec uyanma sarzı fazla harcama gibi sorunları samsung 24 mb lık ek bir güncelleme ile giderdiği söyleniyor bu konuda bilgisi olan varmı varsa nasıl bende güncelleyebilirim tşk ler

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Düzeltme paketi hakkında bilgisi olan var mı?

SouLLeSS81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı bilgisayara bağlayın kies'ten bakınca orda resmi üretici yazılımı yazıyor olması lazım kies' i açınca ilk çıkan ekranda parantez içinde üç büyük harfli bir sey yazar. Onu yazarsanız söyleyebilirim hangi ülkeye ait olduğunu

Merhabalar bende bi hata yapıp Dartyden paralel ithalat bir S3 aldım.Halen Yazılım gelmedi.4.1.2 sürümü son sürüm diyor.Resmi güncelleme gelir dimi banada?Benim üretim yeri için XEF yazıyor.Neresi acaba?

ozgur79

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bende bi hata yapıp Dartyden paralel ithalat bir S3 aldım.Halen Yazılım gelmedi.4.1.2 sürümü son sürüm diyor.Resmi güncelleme gelir dimi banada?Benim üretim yeri için XEF yazıyor.Neresi acaba?

HOCAM o kod Fransa'ya ait. Cihazınıza güncelleme gelip gelmediğini buradan takip edebilirsiniz:
http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9300&pcode=XEF#firmware

şu anda son sürüm 4.1.2 olarak gözüküyor Fransa için yakında gelir büyük ihtimal

kral425

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung un gözdesi note 3 şu an sam de 4.4.2 bile yayınlandı s3 adamdan sayan yok :) satana kadar destek sadece

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Beyler çok istiyorsanız United Kingdom sürümünü yükleyin.Bu kadar atıp tutmaya gerek yok.Bütün ülkelere ayrı ayrı hazırlanıyor ROM'lar.Avrupa ülkelerinin önceliği var tabi ki.Ancak Avrupa'da bile hala güncelleme gelmemiş birçok ülke mevcut.Bu nedenle Türkiye genelde son sıralarda yer alıyor.İster bekleyin isterseniz herhangi bir avrupa ülkesinin 4.3 ROM'unu yükleyin.Sistemin bir işleme şekli var ve siz ne konuşursanız konuşun sistem bu şekilde işlemeye devam edicek.Siz burdan Samsung'a sövünce Samsung Amerika'dan veya İngiltere'den daha önce Türkiye'ye güncelleme vermicek.Herkesin, herşeyin bi yeri var.

sahinyilmaz52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şaun kazakistana bile verilmiş güncelleme ismini duymadın ülkeler almış .. Çıkıp eleştireceğiz tabı bu durumu görsün herkes samsungun ne derece Türkiyeye önem verdiğini sadece s3 için deyil not 2 de de durum aynı ..

SouLLeSS81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HOCAM o kod Fransa'ya ait. Cihazınıza güncelleme gelip gelmediğini buradan takip edebilirsiniz:
http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9300&pcode=XEF#firmware

şu anda son sürüm 4.1.2 olarak gözüküyor Fransa için yakında gelir büyük ihtimal

Çok teşekkür ederim.Bugün tekrar kontrol ettiğimde 4.3 çıktığını gördüm.Acaba kuran var mı benimle aynı romu.Sıkıntı var mı?Eşimin telefonuna kuracam hatalı ise dırdırından duramam valla :clap:

bakan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3. Dünya ülkesi denilen ülkemiz belkide Samsung'un en iyi pazar sahalarindan birisi fakat alım gücü yüksek ülkelerden daha pahalıya aldığımız telefonlarda onlar kadar hizmet alamıyoruz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad:bana geldı ama cok yavasladı telefon gaları 4 sn ye ye acılıyo ma ılk aldıgımda 1,5 sn dı

arslanav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün biraz daha kurcalarken ses kontrolü özelliğini buldum. Geliştirilmiş oldukça faydalı, kullanılabilir özellikler gelmiş. Ses kontrolünü açma konusunda görsel koymam yardımcı olur size.
6yny6aby.jpg
ayarlara giriyoruz ordan cihazı seçip en aşağıdaki ses kontrolünü açıyoruz. Açtıktan sonra nelerde nasıl kullanılabildiğini anlatan bir ekran karşımıza çıkıyor buradan bakarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.
zy6ebeqa.jpg

Yanlız guzel olan resin cekmek :) kaptir de kaptirsin resmi :)

massecre2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana geldi ve yükledim arkadaşlar gözle görülür derecede hız farkı var
yaklaşık yarım saat sürdü yüklemesi kapatıp açtıktan sonra eski sürüme göre daha hızlı ve stabil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar Sammobile' ın verdiği bilgilere göre güncelleme Türkiye'ye "21 Ocak" saat: 09.01 itibari ile gelmiş olacak merak etmeyin daha fazla ne zaman gelecek diye

sadık35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazı telefonlara geldi 4.3 bazı telefonlara gelmedi kies den de güncelleme gözükmüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bizler 3 dunya ulkesı oldugumuz ıcın bızlere hep 3 sınıf urunlerı gonderıyorlar avrupanın artıgı bızde yenı oluyor.

daha samsun almıyacagım. avrupa modelı çok ıyı olurken turkıyeye daha kotu bır model gonderıyorlar. neden dıye soruyom mhz dekı ebru hanım

bu samsung fırmasının bılgısını sızle paylasamam sonuncda tıcaret dıyor.

ben kullanamayacagım sızlerde kullanmayın. kullanana saygım var.

s3 guncellemesı dagıtılmaya baslamıs ama hala benım s3 gelmedı