Galaxy S2' ye Android 4.1.2 Jelly Bean Yükleme

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a ustalar samsung galaxy s2 var elimde aramalrda ekran kararıyor kişi ceveplamadan yada meşgule düşürmeden 3 5 tklam ile cıhaz kendinegelmiyor odin ile yazılım atmaya çalışıyorum.

<OSC> Leavle CS..
<ID:0/005> Odin v.3 engine (ID:5)
<ID:0/005> File analysis..
<ID:0/005> SetupConnection..

burda kalıyor ne yapmam gerekiyo.
ve kaç dakikada yazılımı atıyor.
şimdiden teşekürler.

forumda 3 dk diyorsunuz..

Reaksiyon puanı
2,146
Arkadaşın S2'ye yükledim 5 dakka tuttu tutmadı, nerede yanlış yapıyorsunuz anlamadım.

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
android3,__kadıköyRAP__ gerçekten arkadaşlar rom yüklemenin r sinden anlamıyordum ama bu arkadaşlar sayesinde 5 dk tamı tamına işim bitt ve 1 aydır yada daha fazladır kullanıyorum yani buradakileri yaparsanız eksiksiz olur android3 kardeşimize bu konuyu açamada ben mi ilham oldum ne merak ettim doğrusu :D

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
android3,__kadıköyRAP__ gerçekten arkadaşlar rom yüklemenin r sinden anlamıyordum ama bu arkadaşlar sayesinde 5 dk tamı tamına işim bitt ve 1 aydır yada daha fazladır kullanıyorum yani buradakileri yaparsanız eksiksiz olur android3 kardeşimize bu konuyu açamada ben mi ilham oldum ne merak ettim doğrusu :D

senin etkin büyük hocam :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben de 4.1.2 yükledim ama telefonu yavaşlattı..RAM'i çok zorluyor. ne yapmalıyım

Reaksiyon puanı
2,146
Format at. S2'de 4.1.2 çok güzel çalışıyor önceki 2.x.x den güncelledikten sonra bi sistemi sıfırlamak iyi olacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Format attim ya da attiğimi zannediyorum ama çözüm olmadi. Fabrika ayarlarina dön dedim hafizayi tamamen sildim. Ama yine ayni..sanirim bilemedim. Tam olarak yapmam gerekeni anlatir misiniz? Teşekkürler

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Format attim ya da attiğimi zannediyorum ama çözüm olmadi. Fabrika ayarlarina dön dedim hafizayi tamamen sildim. Ama yine ayni..sanirim bilemedim. Tam olarak yapmam gerekeni anlatir misiniz? Teşekkürler

hafıza kartından Android klasörünü sil öyle dene

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1

telefondan g mail adresini sil çünkü her şeyi oraya yedekliyor ben her yerden factory reset yapıyodum g mailil girer girmez oyunların datalarına varınca geri getiriyor :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

senin etkin büyük hocam :D

sevindim doğrusu :D

XTİMURX

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yabancı ülkelere ROM dağıtılmaya başlandığı gün indirdim. Odin ile 5 dakikada yükledim ve sorunsuzca kullanıyorum :)
Türkiye için dağıtılan ROM'da özel bir şey var mı acaba diğer ROM'lara göre ? Hani böyle albenisi olacak bir şey :)

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
benim bu romdan dolayı bir üzüntüm var onlardan biri dalga efekti ikinciside multi window var dediler sitelerde ama yok :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yuklemedi kies araciligiyla yükleyin diyor bu yazılım nerden indirebiliriz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak benim telefonum yurt dışından geldi ve pahalı olduğu için kaydettirmedim,ben başka bi telefonun imei koduyla kullanıyorum ve telefonda 4.0.4 var bunu 4.1.2 yapmak istiyorum sizce ne gibi sıkıntılar doğurur?

uguratas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak benim telefonum s2 yurt dışından geldi ve pahalı olduğu için kaydettirmedim,ben başka bi telefonun imei koduyla kullanıyorum ve telefonda 4.0.4 var bunu 4.1.2 yapmak istiyorum sizce ne gibi sıkıntılar doğurur?

Reaksiyon puanı
2,146
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak benim telefonum s2 yurt dışından geldi ve pahalı olduğu için kaydettirmedim,ben başka bi telefonun imei koduyla kullanıyorum ve telefonda 4.0.4 var bunu 4.1.2 yapmak istiyorum sizce ne gibi sıkıntılar doğurur?

S2 klon imeide sıkıntı yaratmıyor bizzat tecrübem var 2.3.6'dan 4.1.2 yaptım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bütün romlari denedim de saadece şu 4.1.2 de telefon çekmiyor deli olucam.ağda kayitli değil hatasi aliyorum hep

Reaksiyon puanı
2,146
ya bütün romlari denedim de saadece şu 4.1.2 de telefon çekmiyor deli olucam.ağda kayitli değil hatasi aliyorum hep

Telefon açılırken pin soruyor mu? Tuş kilidi çalışıyor mu? Power tuşuna uzun basınca telefon direk kapanıyor mu yoksa menü mü çıkıyor?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Ben dün yükledim s3'ye 4.1.2 kendisi geldi bir arkadaşın telefonuna anlamıyordu bana verdi ben güncelledim çokda güzel oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk dediğiniz imei işlemini yapmadım telefon sabaha kadar bekledi açılmadı nasıl çıkıcam işin içinden bilmiyorum herşey silindi ve fabrika ayarlarına döndü.aslında ben s2 yi nexus surumu yapmıstım yani android 4.2.1 jellybean cok rezil bşey hiç ttavsiye etmiyorum ben telefonu jelly bean 4.1.2 yaptım ama açılmadı telefon hala da böyle.şarjı %50 den azdı.ama su anda %50 nin üstünde tekrardan yükleme yapsam bu haliyle açılır mı??acil yardımmm

demo6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum aşırı derecede şarj yiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu 4.1.2 den geri 4.0.3 e nasıl döndürebilirm ? acill ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s2 ye 4.1.2 yi yükledim ama tuş kilidi olmuyor model oluşturuyorum ama herhangi bir tuşa basınca direk ekran açılıyor. ne yapmam gerekiyor. 4.1.1 e nasıl indirebilirim yada çözümü var mı acilllll cevap lütfen

Son mesajlar