Galaxy S2' ye Android 4.1.2 Jelly Bean Yükleme

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam vala yükledim inşallah oldu :D az önce başka siteden yükledim bitane ama kilit ekranı gellmedi :D inşallah bu olur dicektim ama buda olmadı ya kilit ekraneı gelmiyo?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yükledim fail dedi ve telefon açılmıyo acıl yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende odın ile program yukluyorum fakat hata verıyorr ne yapmam laım ve telefonum şuan kapalı acamıyorumm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Söylediğiniz her şeyi yaptım. gayet başarılı oldu. ama gel görki sim kartı tanımıyor SIM ağı PIN kilidini aç diyor. Wifi ile bağlanamıyorum ki SIM Unclock programını indireyim. Simi görmediğinden mobil ağ ile de bağlanamıyorum telefonu kullanamıyorum şu anda acil yardım lütfeeennn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.1.2 romu attıktan sonra sim ağda kayıtlı değil hatasını imei den almıyorsunuz tamamen telefonun ayarlar kısmı güvenlik : sim kart kilidini ayarla kısmındaki sim kart kilitle ibareti seçili olduğu için siz o seçeneği iptal edin sim kart eski haline geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb bu tar uzantılı dosyam resimdeki gibi çıkmadı 

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkür ederim kardeşim sayende 10 dakika içinde tertemiz oldu telefon eline koluna sağlık.

MorTiLKi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy S II için Android 4.1.2 Türkiye ROM'unu indirin
Bu lınk yenılenebilirmi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bende ispanya sürümü varr ben türkiye surumunu uzernine yuklemek istiyorum odin ilr herhagi bi sorun olurmu yardimci olurmusun acillll