FenerBahçe'nin 2010 şampiyonluğunda hile yapmadığını düşünen varmı

Reaksiyon puanı
10,325
Ya Fenerbahçelisin ya Fenerbahçe düşmanı. Ne hikmetse herkes FB'den nefret ediyor.
Ben de bu fikre katılamıyorum. Her insanı aynı kefeye koymamak lazım. Ayrıca bu karşıtlık mevzuunu düşmanlık aforizmasıyla açıklamak pek doğru bir yaklaşım olmaz. Mesela ben bir Fenerbahçeli olarak özellikle bir takıma karşı -anladınız siz onu- büyük bir alerjim var ama düşman olarak görürsem ruh sağlığımdan şüphe ederim. :)

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Trabzonlular şampiyon olma ihtimalleri kalmayınca dönüp dolaşıp illa ki -iftira olduğunu bildikleri halde- şike yalanına sarılıyorlar. Bu onlarda bir spor oldu adeta.
Haklısınız hocam FB ağlayınca,şike iddialarını ortaya atınca haklı oluyor.

Madem biz yalan uydurduk neden şampiyonlar ligine biz gittik yada neden Fenerbahçenin başkanı şike nedeni ile hapise girdi ?

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Haklısınız hocam FB ağlayınca,şike iddialarını ortaya atınca haklı oluyor.

Madem biz yalan uydurduk neden şampiyonlar ligine biz gittik yada neden Fenerbahçenin başkanı şike nedeni ile hapise girdi ?
Bir hataydı. Daha sonra şampiyonluk geri verildi.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Ben taraflıyım. Ben her zaman doğrunun tarafındayım.

Şimdi TS'li arkadaşlara sormak isterim ki Trabzonun çoğu da AKP'ye oy verdi.

15 Temmuz, Darbe, 25 Aralık vs denildiğinde Fetö'nün varlığına inanıyorsunuz da Şike ile ilgili yaptığı yalanlara mı inanmıyorsunuz...

Mahkeme zaten kararını da verdi bu konuda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve Fetö Fenerbahçeyi de teslim alamadığı için gurur duyuyorum. 100 adet şampiyonluğa da bedeldir bu.

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424

15 Temmuz, Darbe, 25 Aralık vs denildiğinde Fetö'nün varlığına inanıyorsunuz da Şike ile ilgili yaptığı yalanlara mı inanmıyorsunuz...

Ve Fetö Fenerbahçeyi de teslim alamadığı için gurur duyuyorum. 100 adet şampiyonluğa da bedeldir bu.
Hocam AKP'ye kalsa Başakşehir'de AKP istanbul millet vekili göksel gümüşdağ (Medipol b. başkanı)sayesinde şampiyon oldu.

Medipol başakşehir'i bir adama satıcaklardı Corona girince satamadılar.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Hocam AKP'ye kalsa Başakşehir'de AKP istanbul millet vekili göksel gümüşdağ (Medipol b. başkanı)sayesinde şampiyon oldu.

Medipol başakşehir'i bir adama satıcaklardı Corona girince satamadılar.
AKP'ye kalıyor demedim.

dedim ki: AKP'ye oy veren Trabzon konu siyaset olunca fetönün varlığına inanıyor ama konu kendi takımlarının kaybettiği şampiyonlu olduğunda bunları fenerbahçenin kafasına fetönün sardığına inanmıyor. aradaki çelişkiden bahsediyorum ben...

4 Nisan 2015 i hatırlayalım

Fenerbahçe otobüsüne saldırı sizce bu saldırıyı kim yaptı buna bir cevap verirmisiniz ?
Belki Sedat Peker onu da açıklar. Artık Mayfa'dan öğreniyoruz gerçekleri...

Reaksiyon puanı
10,325

Hay Allah senden razı olsun be abicim, Trabzonlu arkadaşlara bundan daha çarpıcı, daha açıklayıcı bir cevap verilemezdi.

Hele şu son cümleniz... Muhteşemdi. Bütün benliğimle katılıyorum.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Olaya fransız kaldım.Futbolla aram Milli maçlar arası yoktur.Bana olayı kısaca anlatın.Afedersiniz sözüm size değil bana.Mala anlatır gibi anlatırsanız daha iyi kavrayım.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Olaya fransız kaldım.Futbolla aram Milli maçlar arası yoktur.Bana olayı kısaca anlatın.Afedersiniz sözüm size değil bana.Mala anlatır gibi anlatırsanız daha iyi kavrayım.
Şimdi
1-Fenerbahçe 82
2-Trabzonspor'du 82
Anladıysan devam ediyorum ;)

Şikeli maçlar olduğunu söyleyenler var.
Mesela Gençlerbirliği-Fenerbahçe

Averaj ile FB önde tamamladı.
Sonra çupada çupa...

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Buyrunuz...

Ekli dosyalar

• Capturettt.JPG
    Capturettt.JPG
    39.2 KB · Görüntüleme: 78

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Şampiyonun kupası müzede olur.Gidin bakın.
??