FenerBahçe'nin 2010 şampiyonluğunda hile yapmadığını düşünen varmı

Reaksiyon puanı
10,325
Ben de Karadenizliyim, lakin şu TS taraftarlarındaki ölümcül kini dünyada hiçbir mahlukta görmedim be arkadaş. Bu kadar yargılama yapıldı, aklandı bitti. Ama bu adamların kini, öfkesi geçmedi bir türlü.

Bunun aşağılık bir FETÖ tezgâhı olduğunu dünya duydu öğrendi de bu adamlar anlayamadı... Anlamak istemediler çünkü; İşlerine öyle geldi.

Alın işte buyurun... Bunun nasıl aşağılık bir tezgah olduğunu bizatihi onların adamının dilinden yazalım.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "futbolda şike" soruşturmasında kumpas kurduğu gerekçesiyle 4'ü tutuklu 87 sanığın yargılanmasına devam edildi. FETÖ bağlantısından dolayı başka bir dosyadan tutuklu Özgür Kaya tanık olarak konuştu. Kaya, "3 Temmuz'dan 2-3 ay kadar önceydi, Sincan’da mahrem yapılanma içinde bir toplantı yapıldı. Ben o dönem MİT mahrem imamının altındaki temsilci konumundaydım. Ben de o toplantıya katıldım. Fenerbahçe'ye yönelik operasyon yapılacağı, Fenerbahçe başkanı dahil kimlerin gözaltına alınacağı konuşuldu. Yöneticilerin ismi verildi. Aziz Yıldırım'ın ismi net olarak geçti. Mecnun Otyakmaz’ın da adı tutuklanacaklar içinde geçti. Fenerbahçe'ye yapılacak operasyon diğer spor kulüplerinden daha fazla ses getireceği için Fenerbahçe seçildi. Amaç hükümete gözdağı verip hizaya çekmekti" dedi

Düşün yakamızdan be kardeşim, yeter artık. Biz sizin şampiyonluğunuzu filan gaspetmedik, ama siz bizim şampiyonluğumuzu gaspettiniz. Rize'den dönerken eşkiya gibi önümüzü kesip otobüsümüze ateş açtınız, bütün motivasyonumuzu, moralimizi, maneviyatımızı yerle bir ettiniz. İntikamınızı misliyle aldınız ama bu bile kesmedi sizi, kan davasına döndürdünüz.

Akdeniz124

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Memlekette herkes işine geldiğinde dürüst...
Bir de başka bir takım hile yaptığında sizi görücez.
Aklanmış diyorsunuz.
İnanmak istemiyorsunuz.
Lig bitmiş kural değişmiş.
Zaten TFF'yi alan Adamın bir yargıcı satın alamayacağını düşünen insan gerçekleri bilmesede olur.
AÇIK AÇIK ÇALDILAR !

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Aklanmış diyorsunuz.
İnanmak istemiyorsunuz.
Zaten TFF'yi alan Adamın bir yargıcı satın alamayacağını düşünen insan gerçekleri bilmesede olur.
AÇIK AÇIK ÇALDILAR !

Hocam birincisi konuşurken bağırmayın. Küçük harf ile yazdığınızda da anlıyoruz sizi.
Memlekette Fetö'nün herşeyine inanılıyor da bir tek spora dahli olduğunda mı inanmıyorsunuz ?
İstediğinize inanıp inanmamakta tabii ki de özgürsünüz ama söyleyeceklerinizi bağırmadan da ifade etmenizi rica ederim.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Aklanmış diyorsunuz.
İnanmak istemiyorsunuz.
AÇIK AÇIK ÇALDILAR !
Açık açık çalmayı görmek istiyorsan 2018 sezonuna bak.

Reaksiyon puanı
8,023
AÇIK AÇIK ÇALDILAR !
Uiy işte kupa , işte sahibi buyrun.
1617374896387.png

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Zaten Fener olunca Çalınmış olunuyor.
O sezondada sizi hakemler kurtardı, 1 yarıdaki yerinizi hatırlatırım
Ah ah, anlamıyorsunuz. Volkan, emre, Alex gibi efsaneler varken, Trabzonspor u yenebileceğimize inanmıyorsunuz. Şike yaptınız diyorsunuz, şike öyle kolay kolay olacak birşey değil. Hakem hatası dersin, haksızlık var dersin ama öyle kolay kolay şike var diyemezsin. Hepsinin yalan olduğunu herkes kabul etti ama siz kabul edemiyorsunuz. Çünkü şike yaptı demekten başka seçeneğiniz yok. Anca fener ağlama.

Ayrıca bunun hakkındaki dava uzun süre önce kapandı. Fenerbahçe 2010 2011 süper lig sezonunun şampiyonu ilan edildi. Siz kabul etmeseniz de kupa bizim. Şampiyonluk bizim.
Dergi-Kapak.jpg

Reaksiyon puanı
5,146
Bir fenerbahçeli olarak lig sonunu tarafsız bir şekilde yorumlayacağım öncelikle puan durumuna bakalım;
resim_2021-05-14_142254.png

Görüldüğü üzere Fenerbahçe ve Trabzonspor 82 puan. Peki kim şampiyon olacak maç ile mi ? Hayır AG (Atılan Gol)'ye bakılacak Fenerbahçe 84 Trabzonspor 69 Gol atmış yani Fenerbahçe Trabzonspordan daha fazla gol attığı için şampiyon oldu. Peki her şey eşit olsaydı ne olucaktı ? Şampiyonu belirlemek için aralarında maç yapacaklardı ve böylelikle şampiyon belirlenecekti

Siz söylemeden söyleyeyim TFF Futbol Kuralları'nı ezbere biliyorum hangi pozisyon hangi kart söyleyebilirim :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
O sezon Kadıköy'de oynanan Fenerbahçe-Gaziantep maçı şike yapılmadığının en net göstergesidir. Ne maçtı halen unutamıyorum.

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Şu konuları hortlatmayın. Olan olmuş. Mahkeme bile kararını vermiş. İşin içinde Fetö var diyoruz hala şike şike. Sıkıyorsa kanıtla. Bende 2018'de GS şike yaptı diyorum ama kanıtım yok bu yüzden bu sadece hakem hatası olarak kalıyor. Zaten Türkiye gibi %70'i cahillerden oluşan bir ülkeden nasıl bir hakem çıkmasını bekliyorsunuz? En iyi denilen hakem saçma salak hatalar yapıyor. Sanki takımınız da çok iyi. Otobüsümüze kurşun sıkan kimdi acaba?

Reaksiyon puanı
8,023
Şu konuları hortlatmayın. Olan olmuş. Mahkeme bile kararını vermiş. İşin içinde Fetö var diyoruz hala şike şike. Sıkıyorsa kanıtla. Bende 2018'de GS şike yaptı diyorum ama kanıtım yok bu yüzden bu sadece hakem hatası olarak kalıyor. Zaten Türkiye gibi %70'i cahillerden oluşan bir ülkeden nasıl bir hakem çıkmasını bekliyorsunuz? En iyi denilen hakem saçma salak hatalar yapıyor. Sanki takımınız da çok iyi. Otobüsümüze kurşun sıkan kimdi acaba?
GS'nin şampiyonluk ihtimali olduğu için hortladı konu. Adamlar şampiyonluk ihtimali geldiği an algıya başlıyor. Başka türlü olamıyorlar çünkü.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
FBnin kupası anasının ak sütü kadar helaldir (Gsliyim)
Mesaj otomatik birleştirildi:

GS'nin şampiyonluk ihtimali olduğu için hortladı konu. Adamlar şampiyonluk ihtimali geldiği an algıya başlıyor. Başka türlü olamıyorlar çünkü.
Konuyu açan TSli galiba :D