FenerBahçe'nin 2010 şampiyonluğunda hile yapmadığını düşünen varmı

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Fener o zamanlar herkesi yenerdi.

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Kusura bakmayın da aradan 11 yıl geçmiş, mahkeme kurulmuş dava görülmüş ve şike olduğu ispatlanamamış ama sizin o kadar çok zorunuza gitmiş ki kaybetmek 11 yıl sonra bile hala bunu gündeme getirerek kendinizi alacağınız 3-5 "evet yaa şikeydi, adalet yaaaa bla blaa" tarzında yorumla kendinizi avutmaya çalışmanızdan başka bir amaç taşımayan bir konu. Yargı son sözü söyledikten sonra ne dediğinizin de pek hükmü yok aslında.
+Bugün nasılsın
-Haklıyım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca üstte bu konu ile ilgili yazılmış, 2010-11 şampiyonluğu olmuş bitmiş. Mahkemeler bitmiş. Forum içi ayrılık, alaycılık ve taraf söz konusu. Fenerbahçe'liyim olaya objektif bakıyorum. Fanatik değilim. Ha o zaman ki kupayı FB almış ha GS kaç kupa alırsa alsınlar sen mi kazanıyorsun? Onlar mı? O 20 kupa almış, diğeri 25. İlgilendiği şeyde bir iş başarmışlar. Peki bu tartışmayı yapanlar? Ne kazandı? Elinize ne geçti. Siz Hâlâ kendi içinizde ayrılıklar ve vazgeçemediğiniz alaycı tavrınızla kendinizi küçük düşürüyorsunuz. Hepsi Türk takımı hepsi yabancı takimlarla boy ölçüşmek. Bizi temsil etmek için varlar.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,023
1622825760521.png

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Konuya noktayı şöyle koyabiliriz: Madem FB'yi bu süreçte yıprattılar, o halde UEFA, TFF, Nihat Özdemir artık kim varsa, herkese tazminat davası açsın ve karar olumlu olsun. Ben de diyeyim ki gerçekten kumpas yapılmış.

Ha argümanlara bakıyorsun; fanatik FB'li M.A.A ve N.Ö şike yapıldığına dair söylemlerde bulunuyor. A.Y güzel bir hikayeyle sadece teşebbüs olduğunu anlatıyor. Eee akıl var vicdan var. Bunlar sadece ufak bir kısmı. Bunlara rağmen ufacıkta olsa şüphe etmiyorsan, senin fanatikliğindir.

Son olarak şunu söylüyorum. Bu kadar zaman geçmiş ama ne hikmetse bir türlü bazı şeyler TECİLLENMİYOR! Hiç mi şüphe etmiyorsunuz? Ali Koç televizyona çıkıyor, "ben mi aldım fetöcüleri kulübe" söyleminde bulunuyor. Hayır, anlam veremiyorum. Fetöcülerle maç yapanda A.Y değil mi? Ayrıca madem hakkını verdiler FB'ye o halde süper kupa maçını da oynatsınlar bi zahmet.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,325
Yahu TS'liler yeter daha, yeter yahu. Siz hala hangi saikle yazıyorsunuz anlayamıyorum.

Bakın bugün hakim ne kararlar verdi: FB'nin en az üç şampiyonluğuna mal olan aşağılık kumpasların senaristi ve oyuncusu olan mahlukların biri (adlarını yazmaya bile iğrendiğim pislikler) 1406 sene, diğeri tamı tamına 1972 sene hapis cezası aldılar. İşledikleri cürmün büyüklüğüne bakar mısınız? Biri 14 asır, diğeri tam 20 asır! Yahu bugüne kadar siz TC tarihinde bu kadar büyük ve ağır bir cezanın birine verildiğini duydunuz mu hiç? 100 kişiyi öldüren bir kaatil bile bu kadar ağır ceza almamıştır.

Bu da şu manaya geliyor ki bu aşağılık iblisler sadece bahsettiğiniz yıl kurdukları kumpas için değil, yıllarca süren ve uygulamaya konan tuzaklar, ihanetler için verildi.

Bizim hakkımız olan en az üç şampiyonluğu bizden alıp tapusunu ellerine aldıkları malum kulübe verdiler, bize de onların hain ve alçak emellerine alet olmamak, teslim olmamak gibi başı dik yüce bir ONUR kaldı.

Biz böyle ulvi bir ONUR'un sahibi olmayı değil üç, otuzüç şampiyonluğa dahi değişmeyiz.

Gelecekte bizim tarihimizi yazacak olanlar, ABD'ye köpeklik yapan hain bir iblise boyun eğmeyen, baş eğmeyen şerefli ve asil bir kulüp diye takdim edeceklerdir. Bu mutluluk bize yeter. Diğer malum kulüp ise bugün mahkeme kararıyla da tescil edilen gerçekler ışığında bu iblislerin kahpece marifetleriyle gaspedilen şampiyonluklarıyla övünebilirler!

Bu da bizim son sözümüzdü. Bir daha ve bundan böyle... Bu mahkeme kararlarından sonra yok bilmem şikeymiş, yok bilmem şuymuş, buymuş diye laga luga yapacağınız bir mevzu kalmamıştır. Artık dağılabilirsiniz. VESSELAM!

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Futbolla uzaktan yakından alakanız yok galiba.
Fenerbahçe 14, Beşiktaş 10, Galatasaray 7, Harbiye / Harpokulu 3, Altınordu İdman Yurdu 2, Kadıköy 2, Gençlerbirliği 2, İmogene 1, Moda 1, İttihat 1, Muhafızgücü 1, İstanbulspor 1, Güneş 1, Eskişehir Demirspor 1, Ankaragücü 1, Göztepe 1
Ne oldu sizin yok mu burada ?
Lefterin vs. oynadığı maçlarıda saymayalım ozaman.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,325
Lefterin vs. oynadığı maçlarıda saymayalım ozaman.
Onunla aynı zamanda oynayan sembolleri Metin OKTAY'ın oynadığı yılları da tabii.
Yahu adamlar sırf biz öne geçmeyelim diye kendi tarihlerinin en büyük ve önemli ismi, bir efsane gibi dilden dile anlattıkları Metin OKTAY'ı bile yok sayıyorlar ya, insanın nutku kuruyor bu seviyede bir haset karşısında...